"ekran yer paylaşımı tespit edildi" yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Slapper33

Slapper33

Üye
    Konu Sahibi
"ekran yer paylaşımı tespit edildi" yardım
uygulama izinlerini değiştiremiyorum kafayı yemek üzereyim ekran yer paylaşımı tespit edildi deyip duruyor.

1 -

2-
lütfen yardımm

karayel90

karayel90

Üye
Menüler İngilizce ama böyle bişeyler varmı bu seçeneklerden ekran yer paylaşımını kapatmayı deneyin.Yada burada bulunan seçenkeleri inceleyin xperialardan hiç anlamam :)

• Beğen
Tepkiler: Slapper33
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye
uygulama izinlerini değiştiremiyorum kafayı yemek üzereyim ekran yer paylaşımı tespit edildi deyip duruyor.

1 -

2-
lütfen yardımm

öncelikle resimler kırık 2. si yukarıdaki menüde resim işaretine tıklayıp bu linkleri oraya eklersen resimler direkt maxicepte çıkarlar bizde rahatça görürüz sorunun çözümü için de

Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > 2. Ekranları Simule Et > Kapalı

Geliştirici seçenekleri açık değilse

Ayarlar > Hakkında > Build Number / Yapım Numarası > 7 Defa Tıkla

Slapper33

Slapper33

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle resimler kırık 2. si yukarıdaki menüde resim işaretine tıklayıp bu linkleri oraya eklersen resimler direkt maxicepte çıkarlar bizde rahatça görürüz sorunun çözümü için de

Ayarlar > Geliştirici Seçenekleri > 2. Ekranları Simule Et > Kapalı

Geliştirici seçenekleri açık değilse

Ayarlar > Hakkında > Build Number / Yapım Numarası > 7 Defa Tıkla

Sorun çözüldü teşekkürler.

danis6161

Üye
ARKADAŞLAR BEN SORUNU ÇÖZDÜM HİÇ BİR ŞEYE UĞRAŞMAYIN YEDEĞİNİZİ ALIN TELEFONU FABRİKA AYARLARINA ÇEVİRİN OLAY BİTMİŞTİR ÇÜNKÜ YÜKLEDİĞİNİZ BİR UYGULAMA OYUN OLDUĞU İÇİN BOZULUYOR BEN DE SORUN KALMADI

messevim

messevim

Üye
ARKADAŞLAR BEN SORUNU ÇÖZDÜM HİÇ BİR ŞEYE UĞRAŞMAYIN YEDEĞİNİZİ ALIN TELEFONU FABRİKA AYARLARINA ÇEVİRİN OLAY BİTMİŞTİR ÇÜNKÜ YÜKLEDİĞİNİZ BİR UYGULAMA OYUN OLDUĞU İÇİN BOZULUYOR BEN DE SORUN KALMADI
Format atmak yerine ayarlardan kapatmak daha mantıklı bir yaklaşım olmaz mı ?

Üst Alt