Htc desire 820 lolipop 5 güncelleme indirdim yükleyemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

sedat5453

Üye
    Konu Sahibi
Htc desire 820 lolipop 5 güncelleme indirdim yükleyemiyorum
Güncellemeyi zip olarak indirdi. Ama güncelleme yaparken recovery moda atıyor. Ordan da yükleyemiyorum bir türlü.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Android cihazınız açılmıyorsa, çok yoğun uygulama indiroyrsanız büyük ihtimal uygulamalardan virüs kapmıştır. Eğer uygulama çok azla indirmiyorsanız cihazınızdan kaynaklanan bir sorundur. Öncelikle android cihazlardan pek anlamıyorsanız bizim önerimiz garantisi varsa garantiye yollamanız olacaktır.

Android cihazınız kapandı ve açılmıyorsa yapmanız gerekenler şöyle olacaktır ;
Öncelikle android cihazınızı recovery modunda açınız. Cihazınızı recovery modda çalıştırdıysanız karşınıza şöyle bir ekran çıkacaktır;
- Reboot system now
- Wipe data / factory reset
- Wipe cache partiton
- Install zip from sdcard
- Backup and restore
- Mounts ans Storage
- Advanced
- PSfreedom settings

Burada sizin için önemli olan seçenekler Reboot system now ve Wipe data / factory reset olacaktır.
İlk olarak Wipe data / factory reset seçeneğine tıklayarak android cihazınızı yenileyin.
Daha sonra Reboot system now seçeneğine tıklayarak android cihazınızı baştan başlatın.
Bu işlemi yaptığınızda cihazınızıdaki verileri kaybolmaması için Backup and restore seçeneğini kullanarak android cihazınızdaki dosyaları yedekleyin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra cihazınız açılmıyorsa kesin olarak teknik bir hata vardır. Bu yöntemden sonra teknik hata olmayan bir cihaz anında açılması gerekir. Fakat android cihazınızın sürüm güncellemesi yaptıysanız, özellikle odin veya rom yüklediyseniz bu işlem büyük ihtimalle olmayacatır.

Üst Alt