Turkcell Kim 1 gb ister kampanyası

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Turkcell Kim 1 gb ister kampanyası
Kim 1 GB İster?", Turkcell BiP kullanıcılarının sorular çözerek internet paketi kazanabildikleri bir bilgi yarışması kanalıdır.
Kim 1 GB İster?" Turkcell BiP kullanıcılarına özel, tamamen ücretsiz, internet paketi ödüllü bilgi yarışması kanalıdır. Toplamda 15 sorudan oluşan yarışmada üçer soruluk 5 aşama bulunmaktadır. Dilediğiniz aşamanın sonunda ödülünüzü alıp yarışmadan çekilebilir veya 15 soruyu da doğru cevaplayıp 1 GB büyük ödülün sahibi olabilirsiniz. Hemen BiP indirip “Kim 1GB İster” kanalını takip edin ve kazanmaya başlayın.BiP uygulamasını indirmek ve “Keşfet” alanı altındaki “Kim 1 GB İster?” kanalını takip etmek ücretsizdir.

Son düzenleme:

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Salla kazan tamam ilk soruda gümledim:D
Teşekkürler bu arada

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Rica ederim bende üçüncü soruda elendim aslında soruları Google ye sorup cevaplamak lazım

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Hatalı Bir Uygulamadır Soruyu Doğru Cevapladığım Halde En Az 5 kere Süreniz Bitti Deyip Elemiştir Uygulama

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Uygulamayı oturtamadilar bazı kullanıcılar final soruya kadar gidiyor alıyor 1 gb ti başlarda bende 500 mb a kadar gidiyordum şuan ilk soruda süre doldu diyor ikinci soruyu göremedik :D

• Beğen
Tepkiler: baslarkadi
hsno7

hsno7

Üye
dün soruyu cevaplamadım 60 saniye doldu. bugün hala bildirim gelmedi uygulamadan

cihanata_1

cihanata_1

Üye
bir ara deneyeyim bunu,konu için teşekkürler:)

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
İki aydır her gün oynuyorum daha 1 gb kazanamadık :D

cahilmuallim

cahilmuallim

Üye
şu anda bakım varmis kullanılamıyor servis

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Külliyen yalan Turkcell bakımda der sonra usulca bir anda kaldırır
Bip arayüzünü değiştirdiler iki güncelleme geldi dolayısıyla oyunuda güncellemeleri gerekiyor oyunu başka firma yapıyor doğal olarak onların güncellemesi gerek ayrıca kampanya 30 eylüle kadar geçerli bitirecek olsa 1 hafta beklemezdi bitirirdi m temsilcisi ile görüştüm oyunu yapan firma m temsilcisi numarasını verdi ama aramadım

• Beğen
Tepkiler: cahilmuallim ve ibrahimbüyükdemir
ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Bip arayüzünü değiştirdiler iki güncelleme geldi dolayısıyla oyunuda güncellemeleri gerekiyor oyunu başka firma yapıyor doğal olarak onların güncellemesi gerek ayrıca kampanya 30 eylüle kadar geçerli bitirecek olsa 1 hafta beklemezdi bitirirdi m temsilcisi ile görüştüm oyunu yapan firma m temsilcisi numarasını verdi ama aramadım
Acaba ne zaman gelecek geri

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
M temsilcisi tarih veremiyorum oyunu yapan firma m temsilcisi ile gorusebilirsiniz dedi bende arama gereği duymadım zaten 1 gb alamıyorum 250 mb üstüne çıkamadım bir ara 500 mb a kadar çıktım elendim

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Oyun güncellenmiş oynayabilirsiniz yine 50 mb ta kaldım

ezioTD

ezioTD

Üye
An itibari ile Turkcell Kamu tarifesine geçip turk telekom saçmalığından kurtuluş bulunuyorum. :D

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir

Üst Alt