Kasisler başıma bela oldu !

Sponsorlu Bağlantılar

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
Kasisler başıma bela oldu !
Ehliyeti yeni aldım. Özellikle bazı kasisler var, kendini hiç belli etmiyor. 15 ye yakın arabanın altını sürtmüşümdür. Deli oldum bu duruma. Bazı kasisler çok iyi, üstünde çizgiler falan var ama bazıları gizli kasis sanki. Arabanın altına bir şey olmuş mudur? Gerçi alışıyorum kasislere, daha erken farkına varıyorum ama, arabanın ön takımlar falan zarar görmüş müdür sizce? Araba caddy, basık bir araba olsa direk arabanın altını darmaduman ederdim herhalde.. :( cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Kasislerden sert geçmek ön takımlara zarar verir.

• Beğen
Tepkiler: FK5896

MaxipmaN

Üye
hort olacak ama geçen ben de biraz hızlı geçtim uykum vardı, altını vurmadım ama daha da yapmam. :bigstar:

FK5896

FK5896

Üye
    Konu Sahibi
hort olacak ama geçen ben de biraz hızlı geçtim uykum vardı, altını vurmadım ama daha da yapmam. :bigstar:
Baya baya sonra hort olacak yine. :) Yıl 2023 ve halen üzerinde uyarı çizgileri olmayan kasisler var. Levhalar hemen dibinde ve ağaçlar önünü kapatmış oluyor genelde. Eskisi gibi olmasa da arada fark etmediğim oluyor.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
nasıl bir kasisten geçiyorsunda altını vuruyorsun sorması ayıpta? araç nedir

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
gonyalı

gonyalı

Üye
nasıl bir kasisten geçiyorsunda altını vuruyorsun sorması ayıpta? araç nedir
benim araba tek tekerlek ,ve evet kasislerde bayağı zorlanıyorum
uçuyorum desem yeridir tabi sonra fena çakılıyorum :)

• Beğen
  • Şaşırdım
Tepkiler: DarkredBlue61 ve MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
tofaş kartal slx
1.6 ie kaç kez diyeceğim :ah kartal slx dediğin 96 yılına kadar olanlar. 99 a kadar var diye biliyorum ama istisnalar hariç onlar karburatörlü olanlar.

97 üstü kartal slx 1.6 ie
2000 üstü 1.6 ie diye geçer.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
1.6 ie kaç kez diyeceğim :ah kartal slx dediğin 96 yılına kadar olanlar. 99 a kadar var diye biliyorum ama istisnalar hariç onlar karburatörlü olanlar.

97 üstü kartal slx 1.6 ie
2000 üstü 1.6 ie diye geçer.
Arabadan hiç anlamam çünkü fakirim :(

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
gonyalı

gonyalı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bedelli gitmek bana farz idi o ka önemliydi yani yoksa ben 6 aylık gitsem pert olurdum
yok canım ne olacak ha sende para var istersen tekrar bedelli gidersin ama yemek ile zorun yoksa bişey olmaz. ben acemide 2 ayda 60 70 tl mı ne harcamıştım çarşi dahil :D eskisi gibi askerlik yok panpa. zaten bir sakatlık yorgunluk vs durumlarda izin veriyorlar. canını alacak değiller ama biz iyi süründük 58 gün yaptık mübarek son gün bile süründük yani davarlar tuttu duvarları ayakkabı boyası yaptı içimizden geçtiler :D

• Kahkaha
gonyalı

gonyalı

Üye
Bi yemede 2 tabak yemek yiyordum normalde bu yüzden aç kalmamak için parayı gözden çıkarmıştım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yo zorlamadılar sadece içtima fazlaydı ve soğukta en az yarım saat boş boş bekletiyorlardı
o bekleme nedenin askeri personelin diğer askerleri sayarak gelmesi yada şeyinin keyfine bağlı. örnek veriyorum çavuşlara derler X saatte geleceğim hazır olsunlar diye sende bekliyorsun. şuda olabilir bedellilerin yaşları 30 40 i buluyor belkide o yüzden uğraşmıyorlar. biz eğitime çıkardık millet patır patır dökülür bayılırdı :D kahvaltı yapmmıyorlardı :D

• Beğen

Üst Alt