Faturalı Hattıma ait borc

Sponsorlu Bağlantılar

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hattıma ait borc
Merhaba arkadaslar benim sorunum turk telekomda hat iptali yaptım taksitlerini ödememden 1 hafta gecmesinden dolayı tamamını istiyorlar ve telefon hatım kapalı arama yapamıyorum ve aklıma gelen sey numara tasıma yapmak acaba numara bu borctan dolayı diger operatörler kabul edermi yardımcı olursanız ona göre rota belirlicem simdiden tesekkürler.

Cadillac34

Üye
Müşteri Hizmetlerini aradın mı? Ayrıca, borcun varsa diğer operatörler kabul etmeyebilir. Sorun çıkartırlar ve bu da sana pahalıya mal olur.

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Müşteri Hizmetlerini aradın mı? Ayrıca, borcun varsa diğer operatörler kabul etmeyebilir. Sorun çıkartırlar ve bu da sana pahalıya mal olur.
Evet simdi ben taksitlendirmistim bir taksit gecti musteri hizmetlerini aradım yeniden taksitlendirelim dedim anca papagan gibi bellemisler prosedür diye yapıcak bisey yoksa benimde yapıcak biseyim yok dedim ben bunu tek seferde ödeymem dedim o yüzden bende birilerinden yardım alayım dedim eger numara tasıma olursa hattim acık kalır dedim sizde olmayabilir diyorsunuz bakalım yeni hat almam gerekiyor baska türlüsüde olmuyor tesekkür ederim verdiniz bilgi için

Cadillac34

Üye
Evet simdi ben taksitlendirmistim bir taksit gecti musteri hizmetlerini aradım yeniden taksitlendirelim dedim anca papagan gibi bellemisler prosedür diye yapıcak bisey yoksa benimde yapıcak biseyim yok dedim ben bunu tek seferde ödeymem dedim o yüzden bende birilerinden yardım alayım dedim eger numara tasıma olursa hattim acık kalır dedim sizde olmayabilir diyorsunuz bakalım yeni hat almam gerekiyor baska türlüsüde olmuyor tesekkür ederim verdiniz bilgi için
Hat almaya gerek yok. Ama prosedürde öyle bir şey yazmaması lazım. Bu işte bir yanlışlık var. Sen başka operatöre sor bakalım ne diyecekler.

yeumyang

yeumyang

Moderator
Hattiniz eğer kara listedeyse borctan dolayı kara listeye almislarsa diğer operatörler kabul etmeyecektir eğer kara listede değilse taşıyabilirsiniz

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Hattiniz eğer kara listedeyse borctan dolayı kara listeye almislarsa diğer operatörler kabul etmeyecektir eğer kara listede değilse taşıyabilirsiniz
Kara listede yok sadece hattımın tahütlerini bozdum gelen faturayı taksitlendirdim birincisini ödedim digerini bir hafta geç ödememden dolayı tamamını istediler hattım tek yönlü aramaya kapalı hepsini ödeyemem dedim musteri temsilcisine yeniden taksitlendirmek istedim olmaz dediler yani yapacak baska biseyim yok benimde en son çare eger tasıma oluyorsa numarayı tasımak istiyorum

yeumyang

yeumyang

Moderator
Operatör hattı tek taraflı kapattiysa kara listeye almışlardır taşıma işlemine onay vermeyeceklerdir taşıma için basvursaniz bile red cevabı gelecektir

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
yeumyang

yeumyang

Moderator
Mh bir sorun numara taşımak istesem tasiyabilirmiyim diye eğer onay verirse turktelekom taşıyabilirsiniz herşey turktelekomun elinde

• Beğen
Tepkiler: bulut6842
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Anladım ben sadece bunu ögrenmek istedim eger onay vermiceklerse benim yapacak biseyim yok hat iptal olucaktır yeni numara her isimi çözer yardımınız için tesekkürler..

yeumyang

yeumyang

Moderator
Rica ederim yeni hat fiyatlarida biraz yüksek bazı bayiler kampanya yapıyor denk getirip almak lazım

• Beğen
Tepkiler: Bysnbad
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Rica ederim yeni hat fiyatlarida biraz yüksek bazı bayiler kampanya yapıyor denk getirip almak lazım
Aynen fiyatlar pahalı uygun kampanya oluyor denk getirip almayı düsünüyorum

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bu borç varken geçiş yada kapatıp alınacağına inanmıyorum bu borcu yine size getirecekler buna eminim o yüzden yeni hat alacaksan farklı operatörden başkasının üzerine al.

Son düzenleme:
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sıkıntı yok her türlü alıyorum aynı sey baskasınada geldi yeni hat aldı o yönden bi sıkıntı yok

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Bu konuyada bir açıklık getiriyim numaramı vodafone taşıdım hiçbir sıkıntı kalmadı ilgilenen ve yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürlerimi sunarım hayırlı günler.

• Beğen
Tepkiler: Buğra