Lg G4 ŞARJ SIKINTISI

Sponsorlu Bağlantılar

yusufcan764

yusufcan764

Üye
    Konu Sahibi
Lg G4 ŞARJ SIKINTISI
Hayirli geceler hayirli ramazanlar öncelikle
Arkadaslar g4 ümün şöyle bi sorunu var sarja takıyorum bazen 2 saatte bazen 4 saatte oluyor bazende grafikten izliyorum 1 saat doluo sarj olmayi kesip duz devam etmis napmaya calisiyo anlamadim yardimci olurmusunuz

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bataryadan olabilir ama bir ihtimal anakarttanda olabilir. Garanti varsa gönderin.

toprak00

toprak00

Üye
Kardesim bende ayni sorun yasadim ve cozumu is 2.0 amperlik sarj cihazi simdi 1.20 dk da tam doluyor

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Bende lg g4 kullanıcısıyim sarjim bazen 45 iken açılıp kapanıyor 30 olarak yada %11 gibi açılıyor anlamadım kamerayi kullanırken de oluyor kapanıyor açıldıktan sonra baya düşük şekilde açılıyor şarjı gece sarja yakıyorum 6 saatlik sürede %75 doluyor sebebi nedir pili şişmemis garantiye yollamak istiyorum ama garanti servisi evo internete facia şeklinde yorumlar yazılmış. Ne yapmam gerekiyor kullanan arkadaşlar tavsiye verebilir misiniz

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

toprak00

toprak00

Üye
Bende lg g4 kullanıcısıyim sarjim bazen 45 iken açılıp kapanıyor 30 olarak yada %11 gibi açılıyor anlamadım kamerayi kullanırken de oluyor kapanıyor açıldıktan sonra baya düşük şekilde açılıyor şarjı gece sarja yakıyorum 6 saatlik sürede %75 doluyor sebebi nedir pili şişmemis garantiye yollamak istiyorum ama garanti servisi evo internete facia şeklinde yorumlar yazılmış. Ne yapmam gerekiyor kullanan arkadaşlar tavsiye verebilir misiniz

LG-H818 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben bende G4 alırken bende aynı sıkıntılar vardı. Ama sonra 2.0 Mah şarj aleti aldım 1.20 dk full şarj ediyor sizede öneririm

gss_adnan

gss_adnan

Üye
Tavsiye ettiğin marka model var mi peki hocam

Discovery Elite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt