Faturasız / Faturalı Vodafone 4.5G’li olmayan kalmasın diye GB’lar hediye!

Sponsorlu Bağlantılar

yeumyang

yeumyang

Moderator
    Konu Sahibi
Vodafone 4.5G’li olmayan kalmasın diye GB’lar hediye!
1 Nisan 2017 tarihine kadar 4.5G uyumlu cihazı ve de SIM kartı olup 4.5G aboneliği olmayan aboneler 4.5G yazıp 4545’e ücretsiz SMS atarak hem 4.5G abonesi olabilir hem de 1ay geçerli 2GB internet hediyesini kazanabilir.
1 Nisan 2017 tarihine kadar SIM kartları 4.5G uyumsuz olan abonelerimiz SIM kart değişimini ücretli de yapsa ücretsiz de yapsa 1 ay geçerli 1GB internet hediye ediyoruz!
• 4.5G uyumsuz bir SIM karttan uyumlu bir sim karta geçiş yapan 4.5G uyumlu akıllı telefon sahipleri ile Akıllı telefonu yokken akıllı telefon alan Vodafone abonelerinin sim kart değişimleri ÜCRETSİZ olarak yapılır.
• 4.5G uyumsuz bir SIM karttan uyumlu bir sim karta geçiş yapan bütün Vodafone aboneleri 1GB internet hediyesinden faydalabilir.
Abone, «4.5G» yazıp 4545’e SMS göndererek hem 4.5G cihaz ve Sım uyumluluğunu sorgulayabilir hem de 4.5G aboneliğini yapabilirsiniz.
15 Şubat – 15 Mart tarihleri arasında Vodafone Supernet 4.5G’yi deneyimleyenlere 1 ay geçerli 5GB HEDİYE! Ocak ayı içerisinde 4.5G’yi kullanmamış olan faturalı ve faturasız bireysel aboneler 4BucakG yazıp 4545’e SMS gönderip, telefon ayarlarından 4.5G’yi açıp 4.5G’yi kullanmaya başlarak yurtiçinde geçerli 1 ay geçerli 5GB İnternet hediyelerini 7 gün içerisinde kazanabilirler.
• 4.5G’yi kullanabilmek için abonelerin 4.5G uyumlu cihaz ve SIM kartı bulunup 4.5G aboneliklerini yapmış olmaları gerekmektedir.
• Kampayadan 1 Ocak – 31 Ocak 2017 tarihleri arasında 4.5G ağı üzerinden internet kullanmamış olan bireysel faturalı ve faturasız aboneler faydalanabilmektedir.
• Kampanya başvurusu için abonelerin 4BUCAKG yazıp 4545’e SMS göndermesi gerekmektedir. SMS ile başvuruda bulunup 4.5G telefon ayarlarını yapan abonelerin 1 ay geçerli 5GB yurtiçi internet hediyeleri 7 gün içerisinde hatlarına tanımlanacaktır.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Anroid ve gokturk_28

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Kaldımı Acaba :D

Anroid

Üye
Adıma kayıtlı ve boşta duran 8 kart var. Şuan türk Telekom ve turkcelldeler. Vodafoneye geçmenin vakti geldi :dance:

phasan

phasan

Üye
Adıma kayıtlı ve boşta duran 8 kart var. Şuan türk Telekom ve turkcelldeler. Vodafoneye geçmenin vakti geldi :dance:
Kampanya talebiniz alinmistir. 5GB hediye internetinizi kazanmak icin telefon ayarlarinizdan 4.5G ayarinizi acin, hediyeniz kampanya kosullarini saglamaniz durumunda 7 gun icinde hattiniza yuklensin. 4.5G ayarlarini ogrenmek icin: B003 bana bu mesaj geldi ama şart var birde sürekli 4.5g acık duracaksın oda her yerde cekmedigini için ben açmayacagım şarj bitiriyor

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hamza1214

Üye
Arkadaşlar geçen gün bu siteden 2 tane bedava internet paketi yaptım. Yapamazsanız yorum yazın yardımcı olurlar geçen ay paketim erken bitti siteden yaptım

blastx

blastx

Üye
Bunlar çöp 1 senelik

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Bana 3G Plus Yetiyor. İnternet 4G İnternet Hediyeside Sizin Olsun. Almıyım Canım Sağol. : ?

all 2

Üye
Yurtdisindan nasil mesaj gönderecegiz
00 90 542 4545 mi yoksa 3 tane daha sifirmi koyacagiz web sms den gönderilmiyor herhalde

Üst Alt