Saat Samsung Gear S3 Tek Başına Çalışan Navigasyon Var Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Gear S3 Tek Başına Çalışan Navigasyon Var Mı?
Arkadaşlar cihazda dahili gps var fakat harita yok yada tek başına çalışabilen gps uygulaması yok, Nokia'nın here we go uygulaması var fakat onda da
uygulamanın telefonda da yüklü olması ve aktif bir bluetooth bağlantısı olması ve telefonda gps'in açık olması gerekiyor.

Araştırdım ama bulamadım, daha doğrusu var ama ücretli, gerçi çok değil ücreti ama onlar da here we go gibiyse diye boşuna almak istemiyorum.
Tek başına çalışan harita uygulaması var mıdır?

caganalp

Üye
Maalesef reklamında telefon olmasa bile çalışan bir gps ten bahsetmesine rağmen bu doğru değil . Sadece bu yüzden bu cihazı satın alan benim gibiler icin bir hayalkırıklığı ve kandırılmışlik duygusu

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Evet ilk başlarda tam çözememiştim ama maalesef öyleymiş, bir çok özelliği pazarlama amaçlı uydurma çıktı, bir de tizen üzerinde pek yoğunlaşmıyor doğru düzgün güncelleme yok, ne satsam kardır mantığıyla yapılmış bir cihaz gibi.

caganalp

Üye
Dün bunları yazdım ama bugün telefon olmadan gps yakalamayı basardım şaşkınım [emoji4]

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Ben çok denedim ama wifi istiyor sürekli, önemli olan dışarda wifi ve telefon olmadan gps'in çalışması.

caganalp

Üye
Bağlantı ayarlarından gps seçin ama gps ve kablosuz ağlar değil sadece gps . Sonra açık havaya çıkın . Bir kaç dakika sonra buluyor . iPhone kullanıyorum . Gear uygulaması da kapalıyken oldu. Aldığıma şimdi değdi dedim [emoji4]

_ardaa

_ardaa

Üye
    Konu Sahibi
Hafta sonu uzun bir test yapayım bakalım ne olacak :)

Misafir - 894010

tam olarak anlatırmısın

mpsahin

Üye
konuyu tam olarak anlamadım ama bende var diye biliyorum.

vedat1966

vedat1966

Üye
S3 gear frontier sadece dahili olarak pusula yok. GPS var. Tek başına navigasyon, paralı olanları denemedim. Ancak bende bulamadım. Birileri yaparsa neden olmasın.

Büyük firmalar eğer şu var diyorsa vardır? Değilse uluslararası ürün satışı yapamadığı gibi yanıltıcı reklam, doğru olmayan bilgi vs. başı büyük sıkıntıya girer. 2 aydır kullanıyorum oldukça başarılı buluyorum. Benim açımdan eksikleri

- Pusulanın olmaması.
- WhatsApp resimlerini göstermemesi.

Son güncelleme ile saat daha kullanışlı oldu.

SM-G955F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt