Ne Güzel Olmuş Buralar

Sponsorlu Bağlantılar

Güzel olmuş mu?

• Olmuş.

Kullanılan: 4 57.1%
  • Çok güzel olmuş.

Kullanılan: 5 71.4%

• Kullanılan toplam oy
    7

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Senin yerine daha iyisi gelmedi deyip büyük bir polemik, efendime söyleyeyim bir sansasyon yaratmak istiyorum.
Ahahaha, doğrusu, objektif olarak katılmasam da subjektif açıdan böyle düşündüğünü bilmek güzel :)
(İnanırım da böyle düşündüğüne ha :) )

@Praetor abi nerelerdesin :ehe
İş-güç-çoluk-çocuk... Hayatın peşindeyim dostum :)

Evet cağnım. Emekli olcam burdan.
Sen gitmezsin buradan ya, emekliliğinde de burada takılırsın :)

Eskiden Gece 03:00 kadar 'Gececilerde' takılırdık ne günler'di be :)
Ya gülmekten uyuyamadığım zamanları bilirim :D Bir şirinler muhabbeti vardı, bak minoo hatırlar... Artık nefes alabilmek için pc'nin başından kalkmıştım, o derece :D

Ama artık 11'de uyuyabiliyorum sabah spor düzenim için, iyi yanı da olmadı değil gitmenin :ehe

Gidenlerin yerine daha iyisi gelecek olsaydı Whatsapp'ta Aman Sabahlar Olmasın adında bir grubum olmazdı. Eğer daha iyisi gelseydi geçen haftasonu İso'nun yanına Sakarya'ya değil de daha iyisinin yaşadığı şehire giderdim.
Saygı ve sevgilerimle.
Daha iyisi derken, senin için değil, site için daha iyisi geliyor :ehe
Lise gibi düşün dostum bunu... Benim de lise gurubum var, whatsappta... Ben de geçen hafta liseden arkadaşımla görüştüm.
Ama şu anda Liseye dönsem, ne lise aynı lise olacak, ne de ben aynı ben :) Bu ne beni daha iyi yapar, ne de liseyi...
Sadece zaman geçmiş, lise de ben de değişmişimdir. Aynı nehre iki kere girilmez mevzuundaki gibi :)

(Kafa açmayı da özlemişim bak ya :D )

Kazık çaktı mübarek.
O da bizden :ehe

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice. ve minoo
minoo

minoo

Üye
Hatırlamam mı ya o aklıma geldiğinde en içimi ısıtan anılardan biridir. Şirinler. Kimin aklına gelmişti o, onu hatırlamıyorum.

Sen neler çektirdin bana ya modken ceza puanı mı vermedin, modluktan test yöneticisine mi düşürmedin, yetkimi mi almadın.. Ne çok çekmişim senden.

• Beğen
Tepkiler: Praetor
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Hatırlamam mı ya o aklıma geldiğinde en içimi ısıtan anılardan biridir. Şirinler. Kimin aklına gelmişti o, onu hatırlamıyorum.

Sen neler çektirdin bana ya modken ceza puanı mı vermedin, modluktan test yöneticisine mi düşürmedin, yetkimi mi almadın.. Ne çok çekmişim senden.
Ahahahahhahaha cidden ya... Sevildiğini itilip kakılarak gören insandın sen minoo :D
Oynamayı en sevdiğim profil seninkiydi, bak itiraf ediyorum. Henry bile değildi...
Sahi Henry ne oldu ya. Bence o adam admin olmalıydı :ehe

• Beğen
Tepkiler: CaptainPrice. ve minoo
Baydırman

Baydırman

Moderator
Şirinler muhabbetini merak ettim :hmmm

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Anlatmakla olmaz ya...
Birimizin bulması lazım... :hmmm Bulabilir miyiz acaba :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Pınar'a b*k rengi ne gitmişti be
muhtemelen o kelime için uyarı almam demi mod bağyan

• Beğen
Tepkiler: Akıncı ve Praetor
minoo

minoo

Üye
Pınar'a b*k rengi ne gitmişti be
muhtemelen o kelime için uyarı almam demi mod bağyan
Almazsın almazsın. İyi tarafıma denk geldin.

Ata o konuyu bulurum ben. Bulalım da gülelim biraz.

• Beğen
minoo

minoo

Üye
Ahahahahhahaha cidden ya... Sevildiğini itilip kakılarak gören insandın sen minoo :D
Oynamayı en sevdiğim profil seninkiydi, bak itiraf ediyorum. Henry bile değildi...
Sahi Henry ne oldu ya. Bence o adam admin olmalıydı :ehe
O senden sonra hiç gelmedi bilmiyorum ki vazgeçti galiba bizden. Gecenin yarılarında EROOL KALK SİTEYE GİR ÇABUK ORTALIK YANGIN YERİ diye @EroL 'u aradığımı biliyorum.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Tek sıkıntı yönetimde olmamış olsun o konu :)
Bul hadi be, vallahi sabırsızlanıyorum :aha:
Pınar düşük lvl bir yönetici olduğu için orayı göremiyor demi ? Ben tüm geçmişi oradan öğrenmiştim. Görebiliyor da olabilir. Ama yinede "pınar" olduğu için ona özel yasaklanmış olabilir. Ortalığı karıştırmasın yine diye.

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Pınar düşük lvl bir yönetici olduğu için orayı göremiyor demi ? Ben tüm geçmişi oradan öğrenmiştim. Görebiliyor da olabilir. Ama yinede "pınar" olduğu için ona özel yasaklanmış olabilir. Ortalığı karıştırmasın yine diye.
Sen yok musun sen... Eşeleyengillerden Mertolus...
Senin yüzünden arşivin varlığı tehlikeye düşmüştü be...

Baydırman

Baydırman

Moderator
:naughty:

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap

• Beğen

Üst Alt