Samsung Galaxy S6 {Edge+} Kullanıcıları Kulübü | Ana Konu | Yardım & Destek|

Sponsorlu Bağlantılar

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Resmi samsung servisi ve apple servisi

Kutunun içinden çıkan garanti kağıdında yaşıyor Servisler ismi var yetkili servisi sıkıntı yok

Ben cihazı batarya erken bitiyor diye verdim şarj adaptörü kablosu bataryası değişmiş ve adam ekranı da değişme gereği duymuş ekran siparişi vermiş ve hepsi garanti kapsamında işlem yapılıyor. Toplam değeri 1100tl civarı
Zaten ben tansu yegen mesaj artım böyle böyle Servis benim bataryası değişmiyor diye açık bir şekilde anlattım tansu bey bana dediki bunu bana mail olarak yolla dedi yolladım ordan yetkili kişilere tansu bey iletti beni bir kadın aradı ne zaman vermiştiniz dekan hangi servise vermiştiniz felan diye sordu 2 3 ay önce vermiştim bana batarya yi değiştirmeden geri verdiler sorunum hala devam ediyor felan dedim .

Tamam dedi kadın ne zaman tekrar servise verebilirsiniz dedi bende dedim yarın veririm dedim kutusu ile birlikte herşeyi verdim başarı teknik servisine kadın oraya mail attı cihazımla hemen ilgilendiler gerekli testler yapıldı mail ile takip ediliyor benim cihaz suan
Öyleyse iyiymiş, ama ekran da sorun yokken değişim yapmasına anlam veremedim , ya fark etmediğiniz bir sorun vardı yada fırınlanarak açılan telefonlarda olduğu için fırınlama esnasında bir hata sonucu birşey olmuş olabilir, cihazı alırken ne olduğu hakkında bilgi isteyin , seve seve ne olduğunu söylemek zorundalar :-)

hikmet366

hikmet366

Üye
Öyleyse iyiymiş, ama ekran da sorun yokken değişim yapmasına anlam veremedim , ya fark etmediğiniz bir sorun vardı yada fırınlanarak açılan telefonlarda olduğu için fırınlama esnasında bir hata sonucu birşey olmuş olabilir, cihazı alırken ne olduğu hakkında bilgi isteyin , seve seve ne olduğunu söylemek zorundalar :-)
Bilemiyorum ama değiştiği iyi oldu bildirim paneli bölümünde iz vardı piksel yanmasi deniliyor

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Bilemiyorum ama değiştiği iyi oldu bildirim paneli bölümünde iz vardı piksel yanmasi deniliyor
Eğer test aşamasında onu fark ettiyse o yüzden değiştirmiş olabilirler, ne güzel işte cihaz pil diye gitti herşeyi değişti şans :-)

hikmet366

hikmet366

Üye
Eğer test aşamasında onu fark ettiyse o yüzden değiştirmiş olabilirler, ne güzel işte cihaz pil diye gitti herşeyi değişti şans :-)
kamera değişti kasa değişti şarj adaptörü değişti kablo değişti batarya değişti ekran değişti telefonu yeniledim valla :) garantisi temmuz ayında bitiyor :)

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
kamera değişti kasa değişti şarj adaptörü değişti kablo değişti batarya değişti ekran değişti telefonu yeniledim valla :) garantisi temmuz ayında bitiyor :)
Gider ayak her şey yenilenmiş kamerada ne sorun vardı ?

hikmet366

hikmet366

Üye
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Cihazın güncelleme alacağını tarih değişti, 6 Mart gösteriyor tarih olarak

Ayrıca Tatsu Yeğen twitter daki destek adresini kapatacağını açıkladı

hikmet366

hikmet366

Üye
Cihazın güncelleme alacağını tarih değişti, 6 Mart gösteriyor tarih olarak

Ayrıca Tatsu Yeğen twitter daki destek adresini kapatacağını açıkladı
aynn ya moralimi bozdu keşke telefon 6 mart a kadar çıkmasa güncellemey i beklemek ölüm

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
aynn ya moralimi bozdu keşke telefon 6 mart a kadar çıkmasa güncellemey i beklemek ölüm
2 hafta daha geri attı ne güzel türkcell in bedava hediyesi varken 4.5 gibi den 10 dk da güncelleyeceketim benimde moralim bozuldu. Neyse, sorunlu olacağına geç olması daha iyi... bir ülkede sorun çıkıyor tüm ülkeleri etkiliyor çok tuhaf iş, şu gece modu ve pil için istiyorum 7 yi yoksa başka birşey için değil, beyaz klavye canlı renkler gece parlaklık düşük te olsa göz yoruyor ya

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
hikmet366

hikmet366

Üye
2 hafta daha geri attı ne güzel türkcell in bedava hediyesi varken 4.5 gibi den 10 dk da güncelleyeceketim benimde moralim bozuldu. Neyse, sorunlu olacağına geç olması daha iyi... bir ülkede sorun çıkıyor tüm ülkeleri etkiliyor çok tuhaf iş, şu gece modu ve pil için istiyorum 7 yi yoksa başka birşey için değil, beyaz klavye canlı renkler gece parlaklık düşük te olsa göz yoruyor ya
aynen göz yoruyor benimde tek istediğim arayüz

hikmet366

hikmet366

Üye
Rekora doğru gidiyorum

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Ben ilk pil değişimi olduğunda 5 saat ekran süresi gördüm ama şunu fark ettim nedense hızlı şarj ile şarj edince pil daha az dayanırkendi normal şarj edince çok daha uzun gidiyor bir yerden sonra sırf denemek için aynı işlemleri yapıyorum bakalım ekran süreleri arasındaki fark ne olacak

• Beğen
Tepkiler: KD1907 ve teknolojibaronu
hikmet366

hikmet366

Üye
Samsung s6 ve s6 edge için 7.0 WiFi selfika alınmış yabancı haber sitesinden okudum

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
6 martta zaten güncelleme gelecek

• Beğen
Tepkiler: hikmet366
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Benimde, Android sistemi pilin %30 larda bir civarına yakın yemeye başladı çok can sıkıcı oluyor artık bu pil kullanımı

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
Yarın şimdi güncelleme geliyor mu

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Yarın şimdi güncelleme geliyor mu

Sitede yazana göre 6 martta geliyormuş bir aksilik olmazsa, Tansu yeğenin hesabını kapatması çok kötü oldu

• Beğen
hikmet366

hikmet366

Üye
Sitede yazana göre 6 martta geliyormuş bir aksilik olmazsa, Tansu yeğenin hesabını kapatması çok kötü oldu
S7 saat kaçta gelmişti güncelleme

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
S7 saat kaçta gelmişti güncelleme

bi fikrim yok. Babamdaki S7 edge e 1 hafta gecikmeli yaptık güncellemeyi. Büyük ihtimal akşama doğru gelir saat 5 6 gibi

• Beğen

Üst Alt