Vodafon HD izle rezaleti ! Mutlaka okuyalım arkadaşlar.

Sponsorlu Bağlantılar

xblackx

xblackx

Üye
    Konu Sahibi
Vodafon HD izle rezaleti ! Mutlaka okuyalım arkadaşlar.
Merhaba arkkadaşlar,
Öncelikle Vodafon faturalı hattınız varsa faturalarınızın ayrıntılarına mutlaka dikkat edin.Önceden kontürlü olan hattımı binbir türlü avantaj kandıırmacası ile RED tarifeye geçirdiler. Olay 1.aydan sonra gelen (45TL) faturadan sonra başladı. Fatura geldi 96TL acaba bir yanlışlık mı var diye önemsemedim ve otomatik talimatlı hesabımdan kesildi. 2.ay 254TL. inanılır gibi değildi. Fatura ayrıntılarına baktığım da diyer hizmetler altında HD İZLE kanalına abone olduğum ve erotik yayın izlediğimi söylediler (Sonraki dönemler de Çizgi film izlemişim ayrıca rusyada gerilimli motor yarışı arayanlara genelde bunları söylüyorlar).
Gelelim çözüm tarafına birkere vodafondan size medet yardım yok sadece paranızı almayı biliyorlar (aslında çok ağır birşey diyeceğim size saygımdan demiyorum) Vodafon sizi hd izle kanalına yönlendiriyor ve sinir harbi başlıyor. Bunların hakkından ancak BTK( )'ya şikayet bırakıp ve onlara sizi BTK şikayet ettim diye söylerseniz paranızı iade ediyorlar. Bunlarla (vodafon dahil) kesinlikle nazik bir dille ve nezaket kuralları ile konuşmayın elinize birşey geçmez o zaman.

Arkadaşlar üye olmadığım halde ve ilk gelen faturada iptal ettiğim halde bunlar HAKSIZ YERE vermedikleri hizmet karşılığı bizlerden para alıyorlar. Bu mesajı lütfen yayalım ve insanları bilgilendirelim. Bir üyelik için sadece ekrandaki onaya onay vermekle insanlardan para alınmaz.Bazen düşünüyorum ülkemizin saf iyi niyetli kaç insanını böyle soymuşlardır.?

Verdiğim mücadelede son kuruşuna kadar paramı aldım.

• Beğen
Tepkiler: -Andromeda-, max_18, Bab-ı Umut ve 4 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Mücadeleni tebrik ediyorum, helal olsun vallahi.

• Beğen
Tepkiler: xblackx
emreli01

emreli01

Üye
Helal olsun kardeşim teşekkürler bilgilendirme için böyle tuzaklara e oyunlara dikkat etmek lazım .

Lenovo S1a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
habib_723

habib_723

Üye
Bir ara yanlışlıkla bende onay vermiştim benden de almışlardı. Çok sinir bozucu gerçekten

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
xblackx

xblackx

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar iyi niyetiniz için teşekkür ederim. Bu ülke de tüketici olarak çok yalnızız. Böyle durumları çözmek için mutlaka insanları bilgilendirelim. Ülkemiz de hala o kadar temiz,saf ve iyi insanlar olduğunu unutmayalım. Saygılarımla

najanaja

najanaja

Üye
kardeşim bende live tv ye abone olmuşum güya ama hatırlamıyorum ya hatayla basılan bi tıklamaydı. bana tarih saat veriyo aboneliği onaylamışsınız diye 52 tl kütürt diye girdi arayıp iptal ettirdim ama nafile para girdi bi kere. Ben bu parayı geri alabilir miyim sence? ve bu btk ya nasıl şikayet ediliyor? iletişim kısmındaki noyumu arıyoryuz?

najanaja

najanaja

Üye
e bi ses vereydin :)

kadikoy

kadikoy

Üye
hak verilmez,alınır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Gayet Doğal Bişey.O Ekrandakileri Onaylarsanız Anında Ekliyorlar Faturaya Benimde Çok Tllerim Gitti Öyle Yok Spor Paketi Yok Zıkkım Paketi Tak Abone Oluyosun Zaten En İyi 30 TL Gidiyor

xblackx

xblackx

Üye
    Konu Sahibi
e bi ses vereydin :)

Merhabalar
BTK tüketici şikayet link'i,

Yalnız onay verdiyseniz vijdanınızla ilgili bir şey. Ben onay vermediğim halde 3 fatura geldi son kuruşuna kadar iade ettiler. Vodafon'un dediği firma iyi niyetle iade etti bende yukmadım tabi.

• Beğen
Tepkiler: najanaja ve bulut6842
najanaja

najanaja

Üye
ben buldum şikayet ettim bile :) işletmeciye gönderilen kısmında şikayetim ve hala cvp yok. bu btk nın işe yaradığına emin misin? anladığım kadarıyla btk nın bişey yaptığı yok senin şikayetini firmaya firmanın cevabını sana iletiyo peki sonuç? ben hiçbişeye bilinçli abone olmadım. dediğim gibi bilinçsizce yapılmış bi hata live tv nin ne olduğunu bilmem ne diye abone olayım. resmen ellerimle çöpe attım 52 tl mi. karşıma reklam olarak çıkmıştır nette yanlışlıkla onay butonuna basmışımdır. butona basar basmaz da abone etmesi gerekmez ki. bunlar resmen adam dolandırıyolar. şikayetim var ve vodafone forum da bu live tv ile ilgili tonla şikayet var hepside benim gibi madur. Abone olmadığı halde abone edilmiş millet yada hatayla yapılmış bir işlem. valla benim ümidim yok ama bakalım sonuç ne olacak.

xblackx

xblackx

Üye
    Konu Sahibi
ben buldum şikayet ettim bile :) işletmeciye gönderilen kısmında şikayetim ve hala cvp yok. bu btk nın işe yaradığına emin misin? anladığım kadarıyla btk nın bişey yaptığı yok senin şikayetini firmaya firmanın cevabını sana iletiyo peki sonuç? ben hiçbişeye bilinçli abone olmadım. dediğim gibi bilinçsizce yapılmış bi hata live tv nin ne olduğunu bilmem ne diye abone olayım. resmen ellerimle çöpe attım 52 tl mi. karşıma reklam olarak çıkmıştır nette yanlışlıkla onay butonuna basmışımdır. butona basar basmaz da abone etmesi gerekmez ki. bunlar resmen adam dolandırıyolar. şikayetim var ve vodafone forum da bu live tv ile ilgili tonla şikayet var hepside benim gibi madur. Abone olmadığı halde abone edilmiş millet yada hatayla yapılmış bir işlem. valla benim ümidim yok ama bakalım sonuç ne olacak.

Kardeş live tv telefonu 0850 840 6122 burayı aradın mı? Bunlarla tatlı dille konuşmayacaksın mahkeme,btk,tüketici haklarından bahsedeceksin sinir katsayın tavan yapacak bunlar olmassa paranı alırlar eline bir şey geçmez. Ben 254TL faturamı görünce zaten koptum onlarlada öyle konuştum. Mutlaka gsm operatör arama-konuşma çıktınız elinizde olsun. orada ayrıntılı fatura bilgisi var. Vodafondan elinize birşey geçmez. Dava açtığınızı söyleyin ve tazminat alacağınızı. Ben bunların adresine kadar buldum ve onlara oraya gelir başınıza yıkarım dedim. Gelirken istanbulda tanıdığım polis arkadaşlar var onlarla gelirim dedim. Sizi TV'lere çıkartırım orada ispatlarsınız bu faturaları dedim.Kardeş bu yazdıklarım yaptıklarımın sadece bir kısmı sen anla kalanını. Ha benim mücadelem haksız kazanç biz bir şekil de uğraşıyoruz, bu faturalar anne babana emekli ve yaşlı insanlara gelse zaten kıt kanaat geçiniyor millet bir de bu kan emicilere para kaptırmıyormuyuz o zaman patlıyoruz.

Bu yazıları okuyanlar mutlaka başkalarına anlatsın doğru her zaman doğrunun yanındadır,adaletin bir ayağı topaldır ama gideceği yere mutlaka gider.

3-5 lira demeyin arkadaşlar o 3-5 liralar 300 500 lira olarak büyüyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
zaten btk dan bi cacık olca yok :) ben orayı aradım sadece üyeliği iptal ettirdim. daha sonra bi arkadaşada olmuş msj yaz ıptal bilmem ne diye gönder diyo ve o msjlar asla kabul olmuyo böyle bi servis yoktur diye cvp geliyo ille m hizmetlerini arayacan bildiğin dolandırıcı bu şerefsizler. arayıverdim ozman siz resmen dolandırıcısınız dedim yok beyfendi öle şey olurmu diyo :) ama geçti artık yaa kaç gün oldu faturayı ödeyeli bu saatten sonra bişey çıkmaz bence.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Arkadaşlar iyi niyetiniz için teşekkür ederim. Bu ülke de tüketici olarak çok yalnızız. Böyle durumları çözmek için mutlaka insanları bilgilendirelim. Ülkemiz de hala o kadar temiz,saf ve iyi insanlar olduğunu unutmayalım. Saygılarımla
Aslında yanlız değiliz , sadece bilinçsiziz bütün haklarımız korunuyor sadece biz başvurursak ve genel olacakta kim uğraşacak aman tarzında düşündüğümüzden birşey olmuyor ama bu şekilde bilinçlenerek kendi hakkımızı koruyabiliriz. Hakkını aramayan hakkını kimse aramaz bunu unutmayın

• Beğen
xblackx

xblackx

Üye
    Konu Sahibi
zaten btk dan bi cacık olca yok :) ben orayı aradım sadece üyeliği iptal ettirdim. daha sonra bi arkadaşada olmuş msj yaz ıptal bilmem ne diye gönder diyo ve o msjlar asla kabul olmuyo böyle bi servis yoktur diye cvp geliyo ille m hizmetlerini arayacan bildiğin dolandırıcı bu şerefsizler. arayıverdim ozman siz resmen dolandırıcısınız dedim yok beyfendi öle şey olurmu diyo :) ama geçti artık yaa kaç gün oldu faturayı ödeyeli bu saatten sonra bişey çıkmaz bence.

Kardeş geriye dönük 3 ayı aldım pes etme bence. m hizmetlerini usandırana kadar ara bir süre sonra aynı kişiler tlf. açacaktır ve onllarla konuşurken yukarıda dediğim gibi kibar nazik dille kkonuşmayacaksın. Ayrıca ONLARA BTK'YA SİZİ ŞİKAYET ETTİM diyeceksiniz. Forum da başka iade alan arkkadaş yokmu acaba?
Konuyu güncel tutmaya çalışıyorum diğer arkadaşlar zarar görmesin.

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
cvp yazdılar adamlar her ayrıntıyı veriyo daha napacaz ki biz buna. iptal etmemişsiniz diyo etmek mümkünmü şerefsizler msja iptal video yazıyon böle bi servis bulunmamakta diyo iptal etmiyo. en son aklıma geldide m hizmet nosu vardı msjda ona aradımda iptal ettirdim. Bana msj geldide ben bilinçli onay vermediğim için umursamamıştım bide dolandırıcı msjlardan sandım ondan umursamadım ta ki fatura gelince anladım ciddi olduğunu. ödedik gitti artık haram zıkkım olsun daha da uğraşamıcam.

Konuya yönelik olarak incelemeler yapılmıştır.
İlgili özel servislerdengelen bilgi şu şekildedir;

numaralı kullanıcı LiveTV Video Servisi aboneliği gerçekleştirmiştir.
Servis kurgu ve regülasyonlarına aykırı bir durum bulunmamaktadır
Kayıt bilgileri aşağıdaki gibidir:
Üyelik işlemi WAP kanalı vasıtasıyla yapılmıştır
Abonelik başlangıç tarihi: 2016-12-29 11:49:02
Abonelik bitiş tarihi: 2017-01-25 12:04:11
Kullanıcı totalde 56 TL ücretlendirilmiştir :
14 TL - 2016-12-29 11:49:02
14 TL - 2017-01-05 13:31:22
14 TL - 2017-01-12 13:11:36
14 TL - 2017-01-19 14:18:59

Kullanıcının GİDEN/GELEN sms bilgileri:
# 2016-12-29 11:49:02 - KAYIT -
Livetv video servisi aboneliginiz basladi. Aboneliginiz, tum vergiler dahil ayda 56 TL ye heray otomatik yenilenecektir. Aylik servis ucreti haftalik 14TL olarak tahsil edilecektir.MH:08508406122
Yeterli bakiyeniz yoksa gunluk 2TL ile ucretlendirilir.Servisi iptal etmek icin IPTAL VIDEO yazip 6670e gonderebilirsiniz. MH:08508406122
Livetv video servisinden 1 hafta boyunca sinirsiz video izleme hakkiniz tanimlanmistir. videolari izlemek icin adresine girebilirsiniz. Iyi seyirler MH:08508406122
# 2017-01-25 11:10:51 - HATIRLATMA -
LIVE TV video servisine aboneliginiz ile ilgili aylik yenileme mesajlarini almak istemiyorsaniz KAPAT yazip 6670e gonderin. Video servis aboneliginiz 2017-01-26 tarihinde aylik vergiler dahil 56 TL yenilenecektir. Aylik servis ucreti haftalik 14 TL tahsil edilecektir. Iptal etmek istiyorsaniz IPTAL VIDEO yazip 6670e gonderin. MH:08508406122
# 2017-01-25 12:04:11 - IPTAL - IPTAL VIDEO
LIVE TV video servisine uyeliginiz iptal edilmistir. 2017-01-26 tarihine kadar servisi kullanmaya devam edebilirsiniz. MH:08508406122
Kullanıcıya giden hatırlatma mesajları:
Kullanıcı adlı partnerimiz tarafindan reklam vasıtasıyla tanıtım sayfamıza gelmiş onaylıyorum kutucuğuna ve TAMAM butonuna tıklayarak abone olmuştur .Kullanıcıya abone olduktan sonra hosgeldin mesajı ile iptal komutu gönderilmiş fakat kullanıcı iptal etmemiştir. Kullanıcının abone olduğu sayfada iptal edilen dönem içerisindeki ücretlerinin iadesinin yapılamayacağı ile ilgili açıklama bulunmaktadır. Kullanıcı aboneliğini abone olduğu sayfa içerisindeki şartları kabul ederek oluşturmuştur. Kullanıcı aboneliğini iptal etse dahi kayıt olunan tarihten itibaren 1 hafta boyunca kullanma hakkı vardır. Ücretlendirme kullanılacak içerikler üzerinden değil haftalık servis üyeliği üzerinden gerçekleşmektedir.

Şirketimiz tarafından abone bilgilerinin özel firma ve kurumlarla hiçbir şekilde paylaşılmadığını belirtmek isteriz. Vodafone olarak üye işyerlerinizdeki alışverişinize sadece aracılık yapılmakta olup, söz konusu firmalara ait müşteri hizmetlerine (08508406122) ulaşabileceğinizi bilginize sunarız.

Üst Alt