Çıldırtan Okunmamış Mesaj Bildirimi

Sponsorlu Bağlantılar

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Çıldırtan Okunmamış Mesaj Bildirimi
Merhaba arkadaşlar. Başlıkta yazdığım sorun yüzünden 3 kere format atıp baştan yazılım kurdum. Formatsız çare bulamadım :S

Gördüğünüz gibi mesaj ikonunda 1 yazıyor fakat mesajlarda okunmamış mesaj yok. Birden fazla mesaj gelsede sürekli 1 yazıyor, hiç okunmamış mesaj yokkende 1 yazıyor. Sabit takılı kaldı =) Reset unread sms uygulamasını kurup çalıştırdım okunmamış mesaj görülmüyor yinede oku temizle diyorum yine 1 ibaresi duruyor. Wipe cache yaptım yine olmadı, mesajlaşmayı titanium backup ve root uninstaller ile sıfırladım yine olmadı, mesajları komple siliyorum yine olmuyor. Wipe data yapmadan bunu düzeltmenin yolu yokmudur acaba? Durduk yere yine yazılım kuracam sıkıldım artık son bir kaç seferdir bu sorunu yaşamaya başladım 4.1.2 stock romda.

cimbom04

cimbom04

Üye
Benim bilgim yok ama bi sorun yok yani ne olacak mesaj vardiye bence kafana takma bi ara nokia da başima geldi ama sim mesajinda bir mesaj vardi sildim duzeldi

Atacan-

Atacan-

Üye
Ayarlar/ Gelistirici Secenekleri/ Uygulmlr/ Etkinlikleri Saklama" tik'ini isaretliyse kaldirin bos kalsin

u_cosar

u_cosar

Üye
sim mesaj da mesajın olabilir mi

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
Sim mesajlarıda boş sorun o değil beyler anlamadım ben bu işi saçma bi hata durduk yere yazılımı tekrar kuracam

tapatalk

tapatalk

Üye
vardır bi mesaj yoksa göstermez.

il.ya

il.ya

Üye
Telefonu farkli bir sim kart ile calistirdiginda yine aynimi ?

serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi
şu anda takıp deneyebileceğim farklı bi mini sim kart yok maalesef ama simle alakası yok arkadaşlar tamamen bildirim hatası telefonla alakalı. Şu an sim kartı çıkarıp açtım yine mesaj ikonunda 1 var. Hangi mesajda takılı kaldı bilmiyorum ama o an gelen mesajı tekrar açıp okumama rağmen takılı kaldı.

Ayarlar/ Gelistirici Secenekleri/ Uygulmlr/ Etkinlikleri Saklama" tik'ini isaretliyse kaldirin bos kalsin

Baktım zaten boş durumda seçili değil.

vardır bi mesaj yoksa göstermez.

Yok. Çünkü reset unread sms (okunmamış mesajları sıfırla) uygulamasından tüm mesajları oku diyorum okunmamış mesaj yok :S

Serhanas35

Üye
kullandıgın cihaz ney :D

Atacan-

Atacan-

Üye
söyle bi kaynakta var bu kesin sanırım deneyin.
uygulama yoneticisinden BadgeProvider e gelin ve veriyi silin.

• Beğen
Tepkiler: wasp180
serdar_gs

serdar_gs

Üye
    Konu Sahibi

Ooo oldu valla supersin kardeşim gerçekten teşekkürler sırf bu yüzden format atıyodum

coolwar75

coolwar75

Üye
lenovo vibe p1 ayni sorun bende de var nasil yapmaliyim acaba yardimci olabiirmisinz

seyyid70

Üye
Telefon samsung mu?
Ayarlar uygulamalar tümü diyip mesajlasma uygulamasinin onbellegini temizleyip denedin mi
Son çözüm önerim farkli bir mesajlasma uygulamasi kullan mesela bu

coolwar75

coolwar75

Üye
maalesef hala duruyor telefon lenovo vibe p1

Misafir - 701464

Benim de öyle olmuştu dinlenmemiş ses kaydını dinleyin veya indirilmemiş fotoğraf varsa indirin sorun geçebilir.

Üst Alt