2017 Maxicep Yılbaşı Çekilişi - PlayStation 4 ve büyük sürprizler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ozdemir.16

Üye
Katılıyorum.
Facebook adresim: ( )
Twitter adresim: ( )

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

asporulti

asporulti

Üye
katılıyorum.
Facebook Hesabım :

• Beğen
Fantastik20

Fantastik20

Üye
Katılıyorum.
Twitter adresim: [ ]

Facebook Adresim: [ ]

• Beğen
blastx

blastx

Üye
Anladıysam ne olayım sitenin 400 aktif kullanıcısı mı yok yoksa üyeler hediyeleri mi beğenmiyor :D

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115 ve BLasTeaR
phasan

phasan

Üye
Anladıysam ne olayım sitenin 400 aktif kullanıcısı mı yok yoksa üyeler hediyeleri mi beğenmiyor :D
Okadar aktif üyesi eskiye gore yok

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye

Aynen 400 kişi bile yok forumda, durum kötü eskiden buralar iğne atsan yere düşmezdi.

#

phasan

phasan

Üye
Aynen 400 kişi bile yok forumda, durum kötü eskiden buralar iğne atsan yere düşmezdi.

#
Aynen öyleydi artık herkes işinde gucunde bu maxıcep kapanırsa hiç saşmam

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Bu çekiliş ile yapıla yanlış benim görüşüm şöyle; şimdi adam sadece hediye için geldi üye oldu hediyeyi aldı ve gitti. Bir daha da foruma uğramadı. Oysa bu böyle olmamalıydı.

Sitede kim daha çok aktif ve konu açıyor yorum yapıyor ise hediye ona verilmesi gerekirdi.

Yani kısacası haksızlık oldu. 3 5 mesaj atıp bir kaç konuya yorum yapıp. Çekilişe girip hediye alanlar oldu. Oysa sitede kim daha çok aktif, kim konulara daha çok yorum yapıyor. Kim daha çok konu açıyor bunlar değerlendirilip ona göre hediye dağıtılmış olsaydı daha adaletli olurdu.

Öyle hediye içinde Saçma sapan konu ve Saçma sapan yorum atanları da iyice bir değerlendirilip öyle hediye verilseydi süper olurdu. Diyeceklerim bu kadar. Saygılar.

• Beğen
Tepkiler: hikmet366 ve phasan
hikmet366

hikmet366

Üye
Bu çekiliş ile yapıla yanlış benim görüşüm şöyle; şimdi adam sadece hediye için geldi üye oldu hediyeyi aldı ve gitti. Bir daha da foruma uğramadı. Oysa bu böyle olmamalıydı.

Sitede kim daha çok aktif ve konu açıyor yorum yapıyor ise hediye ona verilmesi gerekirdi.

Yani kısacası haksızlık oldu. 3 5 mesaj atıp bir kaç konuya yorum yapıp. Çekilişe girip hediye alanlar oldu. Oysa sitede kim daha çok aktif, kim konulara daha çok yorum yapıyor. Kim daha çok konu açıyor bunlar değerlendirilip ona göre hediye dağıtılmış olsaydı daha adaletli olurdu.

Öyle hediye içinde Saçma sapan konu ve Saçma sapan yorum atanları da iyice bir değerlendirilip öyle hediye verilseydi süper olurdu. Diyeceklerim bu kadar. Saygılar.
bende bir ara bunu anlatmaya çalıştım ama olmadı hediyeler düşük olsaydı ama forum içi kalsaydı iyi olurdu kimse bu şekilde forumda gelip de buralarda takılmaz

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar
Samizel Destan

Samizel Destan

Üye

Siz onu geçinde yılbaşı çekilişi dediler Mart kapıya dayandı. Heralde bu çekiliş 2018 yılbaşınıda geçer.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
  • Beğen
Tepkiler: silivriserdar

ahmttsn

Üye
Katılıyorum
Twitter hesabım

turkishield

turkishield

Üye
düzenleyici kardeşim bence çekilişe bir çare bulmalısın. öncelikle konunun başlığından artık yılbaşı ibaresini kaldır bence. çünkü yılbaşı falan kalmadı ortada. ikincisi 400 üye katılımını bulmak şuan ütopya gibi duruyor açık söylemek gerekirse. zaten 1 ocağa kadar 100 ün üzerinde katılım vardı zaten orada maksimum katılım sayısına çıktın. iki aydır da 30 40 kişi falan katılmış. ve şu tarihten sonra ayda 10 15 kişi ancak katılır gibi. bunun yüzünden bizim aylık yapılan çekilişler de iptal oldu. PS falan istemiyoruz biz eski küçük hediyelerimizle de devam edebiliriz. velhasıl kelam çekilişe bir an önce başka bir yön vermelisin kardeşim kolay gelsin :sofer::maxicep:

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, ahmttsn ve gokturk_28
Lumiance

Lumiance

Üye
Bence 400 kişi sınırı çok mantıksız. 31 aralıka kadar kaç kişi katıldıysa onlar arasında çekiliş yapılmalı. Bu her yerde böyledir.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR, gokturk_28 ve Murat Alper
turkishield

turkishield

Üye
Bence 400 kişi sınırı çok mantıksız. 31 aralıka kadar kaç kişi katıldıysa onlar arasında çekiliş yapılmalı. Bu her yerde böyledir.
yarışmaya katılmadığım hâlde arkadaşın görüşünü doğru buluyorum. kanka 20 şubatta katıldığım ve ne zaman çekileceği de belli olmayan bir yılbaşı çekilişine katıldım dediğimi düşünüyorum bir arkadaşıma :) veya bunun bana söylendiğini :)

SerseriGönlüm12

SerseriGönlüm12

Üye
Bence bu hafta sonuna kadar katılan katılsın, pazar günü de çekiliş yapılsın.

• Beğen
Tepkiler: gokturk_28
Furkan6o

Furkan6o

Üye

Kendi ekseninizde haklısınız elbet ama biraz düşündüğümüzde herkes internet sayfalarıyla, bu tip teknoloji gruplarıyla sizler kadar alakalı olmayabiliyor.Mesela ben bilmezdim çoğu grubu daha doğrusu takip etmezdim internetle çok fazla ilgili olmadığımdan.Ne oldu internet bağlattık derken bir arkadaşımın vesilesiyle sayfayla tanıştım.Evet çoğu benim gibi yorum yapmıyor olabilir ama bu takip etmediğimiz anlamına gelmez ki.Dediğiniz gibi yorum sayısına veya aktiflik seviyesine göre yapılsa bu çekiliş kaç kişi katılabilirdi sizce?Mesele birşeyler kazanmak kaybetmek değil bu açıdan bakmamak gerek duruma.Dediğim gibi bir arkadaşım rica etti sizler gibi buranın eskilerinden kaydol sen de aramıza katıl diye kıramadım üye oldum.Ne oldu yabancı olduğum bir dünyanın içinde buldum kendimi ve çok da güzel oldu.Yeni birşeyler öğrenmiş oldum.Ben ve benim gibi birçok kişi bu vesileyle kendini bu sayfada buldu.Amaç da bu değil mi zaten?Her insan bir arkadaşını davet etse bir kişinin daha aramıza katılmasına vesile olması yeterli değil mi sizce ?

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Bu yılbaşı çekilişi adı üstünde, ilk sen katılırsın yarışmaya ama aradan üç beş ay geçer elin oğlu en son katılır yarışmaya ve hediyeyi alır gider.Bu da büyük haksızlık olur üyelere.Belki amaç forumda üye sayısını ve canlılığı artırmaktır ama bari yılbaşı adı altında değilde başka çeşitli yarışmalarla yapın bunu. Doğrumu ?

#

• Beğen
Tepkiler: Lumiance ve turkishield

holamate

Üye
önümüz bayram bir çekilişte o zaman olur kısmetse :D

asigsasi

asigsasi

Üye
Artık bu yarışmayı sonlandıralım çok uzadı @Admin

• Beğen
Tepkiler: selim oğuz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt