İnternetten Para Kazandıran Sistem-Satış Ortaklığı

Sponsorlu Bağlantılar

mumya0658

mumya0658

Üye
    Konu Sahibi
İnternetten Para Kazandıran Sistem-Satış Ortaklığı
Evet iş bulmanın en kolay yolu diyoruz ve bu konuda iddialıyız. Bilgi birikimlerimiz ve tecrübelerimizle artık ” ” diye düşünmeye son veriyoruz.

Artık eğitiminde çok önemli bir faktör olmadığı ilgisini yitirdiği bu dönemde, işsizliğin hat safhada olduğu, verilen ücretlerin, maaşların artık insanlara yetmediği karın tokluğuna çalıştığımız ama aza da kanaat ettiğimiz bu zamanlarda bir fark yaratmaya geldik.

Bunca zaman okuduk üniversiteler bitirdik ama iş konusunda hep bir engel ile karşılaştık, iş buldunuz ama günlük çalışma saatleriniz yüzünden bir çok sevdiğiniz, yapmak istediğiniz aktivitelerden ya da ailenizden, çocuklarınızdan uzak kaldınız zaman ayıramadınız, bir sinemaya gidemediniz mesela ya da ailenizle beraber bir akşam yemeği, bir kahvaltı ya gidemediniz ne kadar üzücü bir durum öyle değil mi?

Biz olarak çalışma saatlerinizi kendinizin belirleyeceği, aylık kazançlarınızı 8.000-10.000 TL lere çıkarabileceğiniz ve yapamadığınız, yapmak istediğiniz tüm aktivitelerinizi o hayal ettiğiniz yaşam tarzınızı sizlere sunuyoruz.

Artık ne iş yapabilirim diye düşünmeye son. Çok çalışıp az kazanma devrini bitiriyoruz, şimdi daha az çalışıp daha çok kazanma zamanı. Sizde bizim gibi düşünüyorsanız adresine bekliyoruz.

maxirabit

maxirabit

Üye
Bilgisayarla beraber uyuyup uyansa bile kimse aylık 8 bin -10 bin tl kazanamaz denilen şekilde, doktor maaşı bile 7 bin oluyor, o da tahmini. Kimse boş vaatler vermesin o yüzden :D

mumya0658

mumya0658

Üye
    Konu Sahibi
Bakin su yazdığınız yorumu zamaninda bende birçok platrformada dalga geçercesine yazdim. Samimiyetimle söylüyorum . İnternet okadr farklı bir dunyaki ve okadar çok paralar donuyorki aklınız hayaliniz durur. İnanin çok araştırmalar yaptım bu konularla ilgili. Bir çok yöntem denedim halada deniyorum . Çok basit şekilde bir düşünün , şuan bunları konuştuğumuz maxicep web sitesi neden açılmış sizce ? Keyif olsun diye açılmıyor bu web siteleri. Herşey de bir emek söz konusu ve bir şekilde bunun karşılığını almaları gerekiyor . Bugün Google diye bir arama motoru var biliyormusunuz ki Google in 2016 sonundaki kazancı ne kadar ? Milyar dolarlardan bahsedebilirim. Biz Türk halkı olarak internete sacmalamayin gözüyle bakıyoruz millet internetle uzaya çıkıyor biz daha para kazanmak diye bir şey olamaz diyoruz . Ben kazanıyorum çok basit yani. İnternete olan bakisinizi degistirirseniz herşey değişir.

maxirabit

maxirabit

Üye
Bakin su yazdığınız yorumu zamaninda bende birçok platrformada dalga geçercesine yazdim. Samimiyetimle söylüyorum . İnternet okadr farklı bir dunyaki ve okadar çok paralar donuyorki aklınız hayaliniz durur. İnanin çok araştırmalar yaptım bu konularla ilgili. Bir çok yöntem denedim halada deniyorum . Çok basit şekilde bir düşünün , şuan bunları konuştuğumuz maxicep web sitesi neden açılmış sizce ? Keyif olsun diye açılmıyor bu web siteleri. Herşey de bir emek söz konusu ve bir şekilde bunun karşılığını almaları gerekiyor . Bugün Google diye bir arama motoru var biliyormusunuz ki Google in 2016 sonundaki kazancı ne kadar ? Milyar dolarlardan bahsedebilirim. Biz Türk halkı olarak internete sacmalamayin gözüyle bakıyoruz millet internetle uzaya çıkıyor biz daha para kazanmak diye bir şey olamaz diyoruz . Ben kazanıyorum çok basit yani. İnternete olan bakisinizi degistirirseniz herşey değişir.

Domainli sitelerle sizin bahsettiğiniz sistem çok farklı ayrıca maxicep'i ele alırsanız, maxicep'in ilk zamanları maxiceple olmadı, pluscep'le oldu daha sonra pluscep satın alındı ve maxicep'e geçildi, internet kurdu olsanız bile sizin bunları bulmanız zor, google istatistiklerde, detaylarda bunu bulamazsınız, google tahmini istatistik sunar ama bu sadrce tahminlerdir, detayı ve neler olduğunu site kurucuları ve eski üyeler bilir. Anlayacağınız dediğiniz sistemi her bölümüne kadar biliyorum, hem ayrıca şunuda belirteyim, sizin resmi bir sitenizde reklam yapan olsa bunu nasıl karşılarsınız, bu yönü düşünün asıl :D

mumya0658

mumya0658

Üye
    Konu Sahibi
Mesele burda kişiler değilki, kim neyi satın almış önemli olan değilki, bu web sitesi varmı ? Arkdasinda kimin oldugunun bir önemi yok ki amaç bu sitenin para kazanması değilmi, niye insnalrn bir suru reklamlar veriyor ekranların sağında solunda neden ilgisiz reklamlar var gösteriş olsun diye değil bunlar . Para kazanmak amaç para , kimse kimsenin reklamını babası hayrina yapmaz ! Bir Gelir var ortada siz buna odaklanmalısiniz, yoksa Maxicepi ali almış veliye vermiş bunlar bizim konumuz değil, amaç bu site konu para kazanmasi . Ve benim bahsettiğim satış ortaklığı ve reklamcili, anket , makale bunlardan nasıl neler kazandığınız herşey var bunları yapan deneyen kisiler bir eğitim seti çıkartıyor ve herşeyi öğreniyorsunuz . Ben kazanacağım paraya bakarim kasaniyorsam yaparım . Elime para geciyormu ? Geçiyor . Amaç insablarada bunu anlatmak , zorla kimsenin kafasına silah dayanmiyorki . Yaparsın veya yapmazsın inanirsin veya inanmazsın bu kişinin kendi düşüncesi. Atı alan uskuduri gectikten sonra ah vah etmeninde bi anlamı olmayacaktır.

Üst Alt