Oyun Herkes Oynadığı Güzel Bulduğu Oyunların İsmini Yazsın.

Sponsorlu Bağlantılar

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
Tap Tap Dash Oynayın acayip bağımlılık yapıyor :D

Emre

Üye
Rayman Maceraları

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
RİPTİDE GP : RENEGATE

Arkadaşlar gerçekten süpeeeerrrrr yapmışlar grafikler muazzam savaş gemilerinin Uzay Roketlerinin arasında su motoruyla aksiyonun dibine vurup yarış yapıyonuz :D

• Beğen
Tepkiler: bilisimler
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
    Konu Sahibi
The Man Dan Özellikle Tavsiye Ederim Çok Zevkli :D

Hitman Sniper
Xenowerk

• Beğen
Tepkiler: cemal çolak ve bilisimler
Morpheuz

Morpheuz

Üye
Crazy Taxi Classic güzel arada girip oynanabilecek oyun :) Çocukluk anılarınız canlanıyor :)

Clash of Clans ve Clash Royale, bunlarda güzel ama bi süre sonra baydı beni ikiside ama ilk başlarda bağımlılık yapmıştı :)

GTA Vice City ve 3, bilgisayardakinin aynısı ikiside. Hatta pc vice city'deki geçemediğim helikopter bölümünü telefonda geçince bi sevindim bi sevindim :) San Andreas oynamak nasip olmadı daha ne pc ne mobil :)

Six Guns, güzel kovboy oyunu. Üç boyutlu falan, indirin deneyin tavsiyemdir.

This War of Mine, bir savaştan sonra hayatta kalanların hayatta kalmaya devam etmeye çalıştığı kasvetli bir alana sahip güzel kaliteli bir oyun

Machinarium, kaliteli çizimlere sahip bir platform oyunu güzel bir işleyişi var

Tavsiye ederim hepsini :)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior
king662002

king662002

Üye
LOL

• Beğen
Tepkiler: TheLastWarrior ve ByEmre221

Zeppie00

Üye
Ignatius

• Beğen
_ardaa

_ardaa

Üye
LOA-Fire Riders ve EZPZ Rpg oynuyorum eğlenceli denebilir, bu arada LOA-Fire Riders oynayan var mı?

• Beğen
bilisimler

bilisimler

Üye
Biraz eski olucak ama süper tank hala oynamaktayım.:cool:cool

• Beğen
Morpheuz

Morpheuz

Üye
Son zamanlarda telefonumda olan önerdiğim güzel oyunlar şöyle arkadaşlar;

Gangster Vegas

GTA benzeri 1.8~2 GB boyutu ve kaliteli grafikleriyle göz dolduran son zamanlarda indirip sevdiğim bir oyun. Ama bana görevlerin sürekliliği yok gibi geldi yan görevlerden pek zevk alamadım, 2 gündür boş boş geziyorum. Ama peşine polis takıp oyun evrenini keşfetmekte gayet güzel. Ve ilk defa bir oyun radyosunda dubstep kanalı gördüm baya sevindim, diğer oyunlarda da bekliyoruz bu tarz müzikler :)

Alto's Adventure

Geçen yılın bence ve Google Play'ce en iyi indie oyunlarından. Sıkılmadan oynuyorum, oyun evreni gayet rahatlatıcı özellikle yağmurlar :) Müzikler de bir o kadar başarılı, huzur verici. Düşünmeden indirin oynayın. Boyutunu hatırlamıyorum ama 45-60 MB arasıydı sanırım.

Sizlerinde beğeneceğini düşünüyorum oynayıp beğendiğim yeni oyunlar buldukça yazarım zaten buraya :)

• Beğen
xmustx

xmustx

Üye
NFS No limits,Dawn of titans ve Evilbane:kuzgunların yükselişi

• Beğen
Tepkiler: KsmCN

adler03

Üye
Bilgi yarışması sevenler için Kral Bilgi Yarışması tavsiyemdir.

Morpheuz

Morpheuz

Üye
NFS No limits,Dawn of titans ve Evilbane:kuzgunların yükselişi
Evilbane'in boyutu 45 MB'mı neydi, indirince ne kadar data indiriyor ek olarak ? Bir de offline oynanabiliyor mu ? Evde internet yok o yüzden soruyorum :)

xmustx

xmustx

Üye
Malesef oyun boyutu 2gb geçti ve wifi istiyor.ama mostwanted internetsiz oynanabilir bir oyun

• Beğen
Tepkiler: KsmCN
Baalzebuub

Baalzebuub

Üye
Bıkmadan usanmadan oynadığım tek mobil oyun World of Tanks

Son düzenleme:
rmz653

rmz653

Üye
Oynadığım en güzel oyunlardan biri pc oyunlarından bildiğimiz lol oyunudur diğer devamlı oynadığım oyunlarda Clash of Clans ve Top Eleven

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Last Empire War Z halen oynadığım bir strateji oyunu şiddetle tavsiye ederim, zombi odaklı bir oyun teknoloji destekli içeriklerle dolu güdümlü füze vb

Game Of War oynuyordum her gün bir değişiklik vs vs sıktı ve bıraktım onu da tavsiye ederim :tebessüm:

z.turk30

z.turk30

Üye
Shadowgun: Legends (zturk30) mükemmel beklerim

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221
Karacaahmet1993

Karacaahmet1993

Kapalı Hesap
Infinity Ops,World Of Tanks Blitz,Armored Warfare Assault

Üst Alt