Gesture Lock Screen PRO v1.4.6

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Gesture Lock Screen PRO v1.4.6
Gesture Lock Screen PRO v1.4.6 uygulaması ile android cihazınızın kilit ekranını sadece eliniz ile rakam çizerek açabilirsiniz. Gelişmiş özelliklere sahip kullanması kolay bir android kilit ekranı uygulamasıdır.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

gezegen5271

Üye
bunu paylaştın bizde kurduk.ve şimdi ne teli açabiliyorum.nede yedek pin istiyor.nasıl açacağız.yardım lütfen .tel s7

Son düzenleme:
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
bunu paylaştın bizde kurduk.ve şimdi ne teli açabiliyorum.nede yedek pin istiyor.nasıl açacağız.yardım lütfen .tel s7
Nasıl yani ? Uygulamayı kullanmıyorum. Benim bildiğim kadarıyla ekrana şifre girmek yerine çizim yaparak kendi şifrenizi oluşturuyorsunuz.

ahmetk54

Üye
Kullanmadığın veya denemediğin uygulamayı paylaşma o zaman kardeşim veya denemedim diye uyar, ben de yükledim şekil çizmekle veya pin ile açılmıyor yeniden tlf na orijinal rom atmak zorunda kaldım

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Kullanmadığın veya denemediğin uygulamayı paylaşma o zaman kardeşim veya denemedim diye uyar, ben de yükledim şekil çizmekle veya pin ile açılmıyor yeniden tlf na orijinal rom atmak zorunda kaldım
Kusura bakmayın ama her oyun veya uygulamayı deneyecek olsaydık kimse paylaşım yapmazdı ayda 20-30 konu açardık :)

• Beğen
Tepkiler: ebu_ubeyde

gezegen5271

Üye
arkadaşlar rica ediyorum.önce test sonra .paylaşım yapalım.ben tele format atmadım.şarjın bitmesini bekledim.şarj bitti.telefonu .şarja takıp şarj dolduktan sonra açtım.açar açmaz.menüye girip.kilit programını kaldırdım.şükür bişeyleri silmeye gerek kalmadı.rica ediyorum.paylaştığımız apk leri önce test edelim.ve test ettiğimiz telefonlarıda yazalım.tşkler.
program güzel ama sorun giderildikten sonra tekrar paylaşın lütfen.tşkler.

ebu_ubeyde

ebu_ubeyde

Üye
Bende denedim uygulama sıkıntılı en iyisi hiç yüklememek [emoji3][emoji3]

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt