İgo Eklentileri ( Skin,İcon..)

Sponsorlu Bağlantılar

yavuzdoruk

Üye
en son yandexdeki 2016.03 Harita (sokak numaralarını gösteriyor) olan ile apk yeterlimi yoksa 9.18.27.658108 apk + harita da indirmelimiyim.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
en son yandexdeki 2016.03 Harita (sokak numaralarını gösteriyor) olan ile apk yeterlimi yoksa 9.18.27.658108 apk + harita da indirmelimiyim.
İndirmelisin

dark3434

Üye
Mehmet üstadım klasörü sd karta atmak mecburmu cihazın hafıza sına atsak olmazmı,veya sd kartı olmayan cihazlar nasıl yükleyecek. Saygılarımla

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Mehmet üstadım klasörü sd karta atmak mecburmu cihazın hafıza sına atsak olmazmı,veya sd kartı olmayan cihazlar nasıl yükleyecek. Saygılarımla
hangi vers. yüklüyon verdiğim linkse israil diye klasör var onun adını değiştirme apk kur tel yenide başlat görmesi lazım

esmek43

Üye
Hocam eline sağlık.1024x600 bulabilirmiyiz

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye

iGO klasörünü cihaz hafızasına atarsan olur tabi.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi

erkan_54

Üye
Emeğiniz için teşekkürler,umarım problem çıkarmaz.....

dark3434

Üye
Speedcam dosyası kasım 2016 çıkmış paylaşabilirmisiniz.ayrıca cihazım 1920x1080 şözünürlük ama ne yaptıysam program açılmadı .aşağıdaki apk kuruyorum fakat açılmıyor.
9.18.27.659452

Son düzenleme:

Boolat

Üye
Kendi kendine kapanıyor? Yardımcı olursanız sevinirim.
Yani ilk önce çalışıyor sonra yola çıktığımda kapanıyor.
Yerimde olduğum zaman sorun yok!
Kullandığım car multimedia lolipop 7inch 1024x600
İGO_Israel dosyayı sd karta attım tanımadı sonra ben onu igo yaptım oldu.
Yanı yapdıklarımı yazdım.
yardım

edmin

Üye
Eksik veya bulunamayan klasör: /sdcard/İGO uyarısı alan veya İGO klasörünün silinme problemi olan olayı çözdüm.çözüm olarak İGO klasörünü android klasörü içerisine kopyalayın. Sd kartta yada telefonun kendi hafızasında olmasına gerek yok. İGO klasörü içerisindeki sys.txt içerisindeki [folders] aşağıdaki yazdıklarımla değiştirin.Sd kart içerisinde olanlarda sd kartta android klasörü oluşturup içine atın. Ben çok çektim sizlerede yardımım dokunsun güle güle kullanın

[folders]
data_folder_name="iGO_Nextgen"
linked_root_list="/storage/sdcard1 /sdcard /sdcard/sd /mnt/sdcard /mnt/sd /mnt /storage /mnt/extSdCard /mnt/extern_sd /mnt/sdcard/external_sd /sdcard/external_sd /storage/extSdCard /mnt/sdcard/Android /mnt/extSdCard/Android"
Sd kartı olmayan telefonlar telefonun kendi hafızasındaki android klasörü içerisine atacak data ve obb klasörlerinin yanına kopyalayın. Ama sys.txt dosyasındaki benim yazdığım değişikliği mutlaka yapın. Kolay gelsin

hayalet91

hayalet91

Üye
hocam emeğine sağlık.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm eklendi.Dahili hafızaya kurun sd kuranlar konumu kaydetmiyor bilginize

Son düzenleme:

dark3434

Üye
Teşekkürler. Bu pongo skin indirdim ayrıca verdiğiniz license ve bs_tur 2016 dosyalarını içinemi atmamız gerekiyor.

Son düzenleme:
konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler. Bu pongo skin indirdim ayrıca verdiğiniz license ve bs_tur 2016 dosyalarını içinemi atmamız gerekiyor.
ben hepsini kur derim.haritaları ve pongoyu indir haritaları yerlerine at.speed cam indir onuda yerine en gücel sürüm çünkü

dark3434

Üye
Teşekkür ederim.

dark3434

Üye
Üstad enteresan bir sıkıntı yaşıyorum. Rota da adrrs tarif ederken sola dön demesi gereken yerde dağa dön diyor, veya sağa dön demesi gerekirken sola dön diyor. Sağ ve solunu karıştırıyor ne yapmalıyım.

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Üstad enteresan bir sıkıntı yaşıyorum. Rota da adrrs tarif ederken sola dön demesi gereken yerde dağa dön diyor, veya sağa dön demesi gerekirken sola dön diyor. Sağ ve solunu karıştırıyor ne yapmalıyım.
bende ole bir sıkıntı yok ayarlar/bölgesel/ seslerden birini değiştir.onur sesi secebilirsin.Tts seslerde var sokak ismi söyleyen.Onlar biraz yavaşlatıyor ama haritaya bakmaya gerek kalmadan seni yonlendirebiliyor testlerimde başarılı

dark3434

Üye
Teşekkür ederim deneyelim bakalım.

Üst Alt