Vodafone'nin yaptığına ne dersiniz birde hattım 16 mpit destekler mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
Vodafone'nin yaptığına ne dersiniz birde hattım 16 mpit destekler mi?
arkadaşlar bundan yaklaşık 1.5 ay önce vodafone süpernet aldım ve 24mps 100gb sınırsızdı neyse 2sene taahüt imzaladım eve gelip bağlıcaklarını söylediler sonra ben evde yokken internet bağlanmış gelince ne göreyim 8 mps 50 gb sınırsız gibi dandik birşey neyse aradım bunları dediler sizin hattınız fiber desteklemiyor o yüzden dediler bende bu kota az beni aramadan kafanıza göre yapmışsınız dedim istedğiniz zaman istediğiniz şeye geçiririz hattınız desteklediği sürece dediler tamam dedim ama bu 50 gb bana yetmiyor 8 çokmuş gibi 3 e düşüyor bende hhattım eğer 16 destekliyorsa ona ve 100gbye geçiçem hattım ne kadar destekliyor tablo bu pek anlayamadım

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İyide Desteklemiyorsa Bunu Söylemeleri Gerekiyordu? İptal Et Bence Ara Tara Bana İstediğim Tarifeyi Vermediler De

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
söylemediler aradım zaten hattınız fiber değil değince bende beklettim fiber 24 mpsden başlıyor hattım en azından 16 mpsdesteliyorsa farklı bir pakete geçicem arayıp ama hattım ne kadar destekliyor onu öğrenmem lazım

hikmet366

hikmet366

Üye
Sözleşmede vardır illa ki cayma süredir 3 5 gün olsa bile kardeşim sözleşmeyi al eline oku ondan cayma hakkını kullanan var ise benim sözleşmede vardı 15 gün içinde cayma hakkım vardı türknet aldım memnun um 16 mps 150gb 60 TL ye

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ali58_58

Ali58_58

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim vodafonenun hizmet kalitesinden memnunum banada tarifeyi değiştirebiliriz dediler bende değiştiricem o ama hattım kaç mps destekliyor onu öğrenip ona görre hareket etmem lazım teşekkürler