N79 Kilit Kodu, Telefonu açamıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

emirhancakir

Üye
    Konu Sahibi
N79 Kilit Kodu, Telefonu açamıyorum
Arkadaşlar herkese merhaba. Yıllar öncesinden kalma bir N79'um var. Şu an Galaxy S6 Edge Plus kullanıyorum. Talihsiz bir olay yüzünden telefonumu servise göndereceğim ancak yedek telefon olarak sadece N79'um var. Galaxy S ile beraber bu telefon yıllardır yatışa geçti. Bugün açmaya çalıştım ve güvenlik kodu istedi. Ne yaptıysam açamadım. Sitelerden IMEI ile MCODE denedim olmadı, zaten olmayacağını biliyordum da bir umut denedim. Nemesis Service Suite ile sıfırlanıyor demiş herkes. Olmuyor. Telefonu PC görmüyor. Telefon açılmadan PC telefonu görmüyormuş sanırım.

Arkadaşlar ben bu telefonun tuş kilidini nasıl kıracağım? Hiç bir şekilde açamıyorum. Telefoncuya da para vermek istemiyorum, 3 kuruşluk telefona zaten bugün ön arka kapak ve batarya aldım açılmadığı için ve ön cam ve arka kapak kırık olduğu için.
Eskiden JAF diye bi programla 5800 a OFW falan atıyorduk. Bu N79 a hiç denememiştim ve zaten nasıl yapıldığını da hatırlamıyorum.

Sizlerden ricam üstadlarım bana acil bu kilidi nasıl kıracağım hakkında yardımcı olmanız!!

Şimdiden yardımı geçen ve yorum yapmayı eksik etmeyen herkese çok teşekkürler.
Hayırlı akşamlarınız olsun.

Üst Alt