[2012] Tüm Symbian Cihazlari 3 Dakika da Hacklemek (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
peki hackleyince telin garantisi bitiyormu?

kralberk13

kralberk13

Üye
gidiyor ama geri döndüre biliyorsun :)

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
onu ancak garanti bitince yaparım 4 ayım var tabiki
hack yapar sonra geri falan döndüremem şimdiden garantisi bitmesin zaten teleservise telefon bırakanlar çok şikayetciler

betakemal

Üye
bomba gibi paylaşım çok teşekkürler

mykrain

Üye
en son ınstalleri kopyaladıktan sonranapıyoruz

karadeli23

Üye
Xexpoler yukleyemiyorum

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
xplore güncelmi son çıkanmı acaba ?
Emrgncy
ayrıca 1. sayfada nokia 808,in adı yazmıyor ben telimi hackleyememmi?
son çıkan hack hangisi link verirmisiniz 808,imi canlandırmam lazım

Emrgncy

Emrgncy

Üye
xplore güncelmi son çıkanmı acaba ?
Emrgncy
ayrıca 1. sayfada nokia 808,in adı yazmıyor ben telimi hackleyememmi?
son çıkan hack hangisi link verirmisiniz 808,imi canlandırmam lazım
kendi sitesinden kontrol edip en güncel olanını yükleye bilirsin. diğer soruna gelince eğer hackleyeceğin telefon s^3 ise bu konudan olmaz, olur ama ona burdaki işlemlerin haricinde işlem gerekiyor. s^3 leri bu konudan hackleyebilirsin. SYMBIAN Belle refresh HACK [basit ve resimli anlatım] - MaxiCep

• Beğen
Tepkiler: waterback
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
C5-03 e yaptım açılış resmini nasıl duzeltiriz değişti de

al0nea

Üye
slm kimse varmı?
bende hata veriyor butun seviyeleri yaptım son zip'i acıyorum
desteklenmiyor installserver.exe
yazıyor

Emrgncy

Emrgncy

Üye
slm kimse varmı?
bende hata veriyor butun seviyeleri yaptım son zip'i acıyorum
desteklenmiyor installserver.exe
yazıyor
installserver.exe dosyasını çalıştırmayacaksın. xplore uygulamasıyla c:\sys\bin konumuna taşıyacaksın.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-

4705163

Üye
eline saglik

seqseli78

Üye
biliyorum sene oldu 2018 ama bu aralar 5800 a düştüm :) hortlatayim konuyu dedim :) sertifika hatası veriyor norton yüklenmiyor cihaza tarihi de geri alıyorum ama ise yaramıyor buralarda hala birileri varsa bana yardımcı olur mu ? Bu arada özlemişim ya maxicep ailesini :)

• Beğen
Tepkiler: Nuru TaşDemir
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
S40 lar için sertifika yükleme vardı . (Yeni Yöntem) S40 Sertika Yükleme (Yeni Yöntem) . S60 larda da böyle bir yöntem geçerli ise önce sertifika yükleyip sonra hack işlemine geçmenizi önererim . Şunu da belirteyim diğer üyeler size daha çok yardımcı olacaktır .

• Beğen
Tepkiler: seqseli78

seqseli78

Üye
sağolasın kardeşim bu işlem inşallah ise yarar ya

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Dediğim gibi S40 yani Java tabanlı telefonlar için geçerli . Uygulama yükleme sıkıntısı biz böyle çözdük , S60 symbian da işe yarar mı bilemiyorum .

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
biliyorum sene oldu 2018 ama bu aralar 5800 a düştüm :) hortlatayim konuyu dedim :) sertifika hatası veriyor norton yüklenmiyor cihaza tarihi de geri alıyorum ama ise yaramıyor buralarda hala birileri varsa bana yardımcı olur mu ? Bu arada özlemişim ya maxicep ailesini :)

S^3 genel kategorisinde ana başlıklarda yanlış hatırlamıyorsam tüm symbian cihazlarda geçerli bir yöntem vardı.

S40 lar için sertifika yükleme vardı . (Yeni Yöntem) S40 Sertika Yükleme (Yeni Yöntem) . S60 larda da böyle bir yöntem geçerli ise önce sertifika yükleyip sonra hack işlemine geçmenizi önererim . Şunu da belirteyim diğer üyeler size daha çok yardımcı olacaktır .

O tip bir duruma gerek yoktur.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve seqseli78

seqseli78

Üye
hemen bi bakawim bakalım hala duruyor mu yapabilirsem atarım buraya halen lazım oluyo :)

tekhece57

Üye
Bir tanesi oluyordu zannedersem

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt