Nokia orjinal yazılım yükleme ( Nokia Software"windows device" Recovery Tool )

Sponsorlu Bağlantılar

Birx

Üye
    Konu Sahibi
Nokia orjinal yazılım yükleme ( Nokia Software"windows device" Recovery Tool )
Merhaba
yeni nesil telefonlar için örneğin : Windows Phone 8.0/8.1 veya Windows 10 çalıştıran tüm Lumia telefonları için Windows Device Recovery Tool'u kullanın

diğer modeller için : çoğu Series 30+/Series 40/Asha/Nokia Belle ve Nokia X platform telefonunda yazılımı yeniden yüklemek için Nokia Software Recovery Tool kullanın.

ayrıntılı bilgiyi burada bulabilrsiniz :

hard format sonrası haritalar vs kaybolan N8 için denendi ve başarılı oldu , orjinal FW geri yüklendi.
servise vermeye gerek kalmadı :)
win 8.1 için "C:\ProgramData\Microsoft\Packages\Products" altına RMXXX kodu ile dosyaları indiriyor
( isterseniz program içinden bu klasörü değiştirebilirsiniz RM 596 için yaklaşık 932Mb dosya indirme yapıyor )

phonex , best vs programlarla uğraşmak istemeyen ve orjinal yazılımı hiç uğraşmadan tekrar yüklesin isteyenler deneyebilir , lütfen yedek almadan uygulamayın , sitedeki uyarıları dikkate alın , denemek herkesin kendi sorumluluğundadır.

telefon kapanırsa enaz 8sn basılı tutun ve titremeden sonra tekrar açın.

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Oo Deme ya Bulabiliyormusun O Şekilde Bunu Bi Deneyeyim Dur Çoğu Kişi Arıyordu
Telefonunuzu Bağlayın Yükle Deyin Sonrada Çıkartın Cihazi İndirsin Dursun O Sonra Ayarlardan Yazılımın İndiği Yeri Açın Dosyaları Alın O İş Tamam :eller: @asigsasi Mübarek Bence Üst Konu Olabilir Bu Konu

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
windows xp,ye uyumlusu varmı?

merve-keskin04

Üye
hocam nokia 603 cihazım var cihaz nokia yazısında kaldı benım pc formatlandı ve bende iki gündür yazılım arıyorum bu programı denedim ama indirilemiyor diye uyarı veriyor neden acaba

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
hocam nokia 603 cihazım var cihaz nokia yazısında kaldı benım pc formatlandı ve bende iki gündür yazılım arıyorum bu programı denedim ama indirilemiyor diye uyarı veriyor neden acaba
Konuma Cevap Yazmıştın Fakat Alternatif Olarak Dead Flash Atarakda Cihazi Düzeltebilme Şansın Var.Olmazsa Dead Flash Atman Gerekir O Zaman Düzelir Ama Dosyaları Bulman Gerek Olmazsa Evols Diye Bir CFW Var Onu Denersin O Şekilde Cİhazi Açip Orjinal Yazılımı Yüklersin

onurw58

onurw58

Üye
Evols™ [26.06.2013] çok iyidir tavsiye ederim ben yüklerken hata alıyodum Sw Reset i denedim onla yükleyebildim çok stabil

merve-keskin04

Üye

iki farklı 603 te denedim

bana emmc.fpx lazım çünkü cihaz e depo yu görmüyor
burdan 059M3K2 romunu buldum
Allah razı olsun yardımlarınız için

infazcı-konan

infazcı-konan

Üye
Affected Products
Nokia Series 30+, Nokia Series 40, Asha, Nokia Belle and Nokia X platform phones

Introduction
This article provides a link to download the Nokia Software Recovery Tool, that allows you to reinstall your Phone Operating System.

To download the tool click on the tool name

Üst Alt