WhatsApp Artık N900'de

Sponsorlu Bağlantılar

xXxThingxXx

Üye
/home/user/.config altında whatsappa dair prefs.xml diye bir dosya var onu silerek whatsapp ı silebilirsiniz. Şuan tam olarak dizin veremiyorum kusura kalmayın cihazın şarjı yok.
ben beceremedim herhalde nerden bu dizine ulaşıcam saatten dolayı mıdır nedir kafam almadı bu dizine nasıl ulabileceğimide açıklıyabilirmisin

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
Cihaza filebox kurun onunla gideceksiniz bu dizine.

sayginnlp

Üye
Wirelessa bağlısınız değil mi cihazdan programa giriş yapmaya çalışırken? Birde onay kodu vs... kısmı pcden yapacaksınız.

Ya kurulum oke fakat program unknown eror verior sms i de seçtim voiceyide seçtim değişmedi

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
Ya kurulum oke fakat program unknown eror verior sms i de seçtim voiceyide seçtim değişmedi

Onayı pcden sesle yapmanız şart. İlk mesajımı dikkatle okuyup uygularsanız sıkıntı çıkacağını sanmıyorum.

sayginnlp

Üye
nuamrayı ve imeiyi giriyorum voice yi seçiyorum ve verify yi seçiyorum sonra
unknown eror
diyor

mert_1047

mert_1047

Üye
    Konu Sahibi
nuamrayı ve imeiyi giriyorum voice yi seçiyorum ve verify yi seçiyorum sonra
unknown eror
diyor

Bence yapamıyorsanız çok aciliyetide yoksa wazapp gelecek onu bekleyin bu whatsapp portunun pekte kullanışlı odluğunu söyleyemeyeceğim.

dogande

Üye
whatzaap n900 e yukleniyormu

turhan_67

Üye
kardes ben yukledım ama numarayı yazıyorum ve dedigın voice getırıyorum unkown eror hatası verıyor

comesome

Üye
Gerçekten benim için çok önemli konuyu düzenleyip linkleri yenler misiniz?

karadenizzz55

karadenizzz55

Üye
yapparinin son surumu yazarsanız ilk çıkan sayfadan 41. ile baslayan dep kurarsanız sıkıntı cıkmaz ... bu arada konu yerı degıl ama ben
RX-51_2009SE_21.2011.38-1_PR_COMBINED_MR0_ARM.bin surumu bulup formatladım ama herhalde resmi surum değil....... suanda en son resmi surum hangisiydi ve yine vanillayı yuklerken 2009 ile 2010 baslayan ıkı surum var arasındakı farkı bılen var mı yada hangısı kurulmalı sizce .....................

Üst Alt