Miui V5 Türkçe 3.11.1

Sponsorlu Bağlantılar

Doanoz

Doanoz

Üye
    Konu Sahibi
Miui V5 Türkçe 3.11.1

Miui V5 Tanıtım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Merhaba arkadaşlar öncelikle affınıza sığınırak konu biraz aceleye geldi daha geniş anlatım için elimden geleni yapıcam. Forumda araştırma yaptım fakat Galaxy S2 kullanıcı için orjinal miui v5 hakkında bir konu bulamadım bende eklemek ve paylaşmak istedim. Elimden geldiği kadar da yardımcı olacağım.

Kurulum Talimati;
Cwm Recoveryi üzerinden kurulum yapmanız gerekiyor linkteki dosyayı odin ile telefona flaşlayabilirsiniz.
(Odin ile telefonu pcye bagladıktan sonra download mode alarak ( Ses kısma + Home tuşu + Poweroff tuşu)
Odin telefonunuzu gördükten sonra PDA kısmına cwm recoveryi ekleyip flashlayın ve cwm recovery telefonunuza yüklenmiş olucak.
Sonra recovery mode girerek ( Ses açma + Home tuşu + Poweroff tuşu )

İlk önce Cwm Recovery'den 3.11.1 ingilizce paketi flashlayın.
Yine Cwm Recovery'den 3.11.1 türkçe paketi flashlayın.
Yine Cmw recovery'den gapps dosyasını flashlayın Google uygulamaları için.
Wipe Data + Wipe Cache yapın restart atın ilk açılış biraz uzun sürebilir sonrada miui keyfini yaşayın.

Not: Miui v5 galaxy s2de siyah kernel calışmakta şu anda fakat ben Apollo 4.11 Regular versiyonunu kullanmaktayım ve yükleyecek olan arkadaşlara tavsiye ediyorum bu kerneli yükmelerini.
Yüklemek için Apollo dosyasını Cwm Recoveryden flashlayabilirsiniz.

Son düzenleme:

kuzey79

kuzey79

Üye
linkler ölü

Doanoz

Doanoz

Üye
    Konu Sahibi
Yeni sürüm geldi.
Linkler Güncellendi.

kuzey79

kuzey79

Üye
şimdi indirip yuklıcem deneyen varmıdosyaları indiriyorsun fakat tel e kurulmuyo acılmıyo tel 3,9,6 kurdum uzerıne yukledim bunları degişmedı hala 3,9,6 gorunuyo romdan guncelledım 3,11,1 oldu fakat turkce tapamıyosyn verdigin 3,11,1 ler işe yaramaz kardes

Doanoz

Doanoz

Üye
    Konu Sahibi
şimdi indirip yuklıcem deneyen varmıdosyaları indiriyorsun fakat tel e kurulmuyo acılmıyo tel 3,9,6 kurdum uzerıne yukledim bunları degişmedı hala 3,9,6 gorunuyo romdan guncelledım 3,11,1 oldu fakat turkce tapamıyosyn verdigin 3,11,1 ler işe yaramaz kardes

Herhangi bir problem yok sistem düzgün calısıyor 3.9.6 kurman farketmez hadi kurdun üstünede flashlasan yine calısır. Önce 3.11.1 Full olanı yüklemelisin sonra üstüne 3.11.1 türkçe olanı yüklemelisin sorunsuz türkçedir. Dosyaları Tekrardan yükledim tekrar indirip deneyebilirsiniz.

Son düzenleme:
kuzey79

kuzey79

Üye
dedigin gibi yaptım yukledim olmastı.tekrar indirip denicemturkce paket hata verıyo dosya ınmıyor

kosavalii

Üye
turkce paket hata verıyo

Üst Alt