Ustalar Yardım Xperia Sola

Sponsorlu Bağlantılar

lionelmessi22

Üye
    Konu Sahibi
Ustalar Yardım Xperia Sola
mrb abiler

ben xperia sola markalı telefon kullanıyorum.android sürümünü yükselltim ve telefon yavaşladı şarjıda hemen bitmeye başladı,geri düşüremiyorum sürümü şuan indirdiğim tek program flashtool ne yapmalıyım lütfen biri yardım etsin

Invoke

Invoke

Üye
Flashtool kullanımı:
https://www.maxicep.com/forum/konu/...lashtool-nasil-kullanilir-ozellikleri.654062/Hangi sürümü istiyorsan indir buradan:
Yukarıdaki anlatımdan bak, uygulama. İnternette farklı kaynaklarda bulabilirsin, youtubeda filanda bulabilirsin anlatımlar...
Takıldığın yer olursa yardımcı olurum ama pcyi bozdum onla uğraşıyorum cevap biraz gecikebilir... :)

lionelmessi22

Üye
    Konu Sahibi
tamam mert abi ben şimdi bakıcam takıldığım yerleri sana sorarım çok sağolasınabi ben herşeyi indirdim şimdi bu sürümü düşürme denen şey rom flaslama mı oluyor yoksa root yapmamı oluyor orasını anlayamadım:((

Invoke

Invoke

Üye
Rom flashlama oluyor.flashtool driverstan, flashmod, fastboot mod ve acro S'in driverlarının olduğu seçenekleri işaretle kur.
Cihazında da bilinmeyen kaynaklar ve usb hata ayıklaması açık olsun.bölge ve dili değiştirmene gerek yok (eğer flashtoolun son sürümse)Sonrada telefonu flashmoda alıp, indirdiğin fttyi flashlayacaksın :)

Bak burada da videosu var belki işine yarar:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

lionelmessi22

Üye
    Konu Sahibi
mrb abi herşeyi yaptım ama şurada takıldım siz bunları seçin dediniz ama flashtooldriverstan, flashmod, fastboot mod var ama acro S diye birşey yok ne yapmalıyım xperia s nx ve acro hd diye bir kutucuk var ((flashboot mod, xperia s nx ve acro hd ,flashmod )) 3 tane kutuğu seçtim bu seferde yüklenirken '''gelen sürücü yüklensin mi sorularına Evet / Yine de yükle yanıtını verin.''' diyorum gene aynı hatayı veriyor yüklensinmi ne yapmalıyım?abi şuan herşeyi yaptım ama bu hataları veriyor ne yapmalıyım??

abi ben hallettim herşey için çok teşekkür ederim yepyeni oldu telefon sevgilerle kalın garapapag abi sanada özelden mesaj attım..

Üst Alt