Arayıpta bulamadığınız tüm widgetler burda!!!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

cilekesdrag

cilekesdrag

Üye
    Konu Sahibi
Arayıpta bulamadığınız tüm widgetler burda!!!!!!
ARKADASLAR GÜZEL Bİ SİTE BULDUM. BURDA İSTEDİĞİNİZ TÜM WİDGETLERİ BULABİLİRSİNİZ. HEM DE ÜCRETSİZ DİREK İNDİREBİLİRSİNİZ. :oke:

• Beğen
Tepkiler: xavxmaxi, qadir, elive ve 3 diğerleri

mavrick

mavrick

Üye
ARKADASLAR GÜZEL Bİ SİTE BULDUM. BURDA İSTEDİĞİNİZ TÜM WİDGETLERİ BULABİLİRSİNİZ. HEM DE ÜCRETSİZ DİREK İNDİREBİLİRSİNİZ. :oke:

vetemalarda dahil

ersinkiraz

Üye
arkadaşım sayfa için çok saolda dosyalar zip olarak iniyor bunları nasıl yükliycez tele bi yardım edersen sevinirim şimdiden tşk ederim

az1986

az1986

Üye
Tesekur ederim arkadasim cok guzel bir site

aybek1453

Üye
Teşekkürler :)

adaana

Üye
emegine saglik

haqqus

haqqus

Üye
nasıl yukleyecegimiz konusunda bilgi vermemiş arkadas Cok kotu açdıgı konu ile ilgilenmemek :( kınıyorum şahsen

fckrboyy

Üye
indirdiginiz dosyalari yigin bellek modundan others dosyalari icine atin ve telefondan others acarak kurumları yapin bu kadar basit :D

• Beğen
Tepkiler: mithat68
cilekesdrag

cilekesdrag

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar sanıyorum ki internet download manager ile indiriyorsunuz. idm ile indirince winrarlı atıyo. ama dosyayı farklı kaydet olarak kaydederseniz düzgün kaydediyor.illa idm ile kaydedicekseniz indirdikten sonra dosya uzantılarını degistiriceksiniz. temalar icin sonunu .smt yapıcaksınız widget de sanırım .gct olucaktı yanlıssam düzeltin.ben oyle yaptım duzeldi ykledim. gecikme icin de kusura bakmayın

fckrboyy

Üye
ben normal olarak firefoxdan indirdim ve oldugu gibide attim . ve calisti.

adaana

Üye
emegine saglik

iboera

Üye
Çok teşekkür ederim şimdiden. birazdan bakacam heyecanla.

ZulkarneynMS

Üye
Teşekürler

tufan501978

Üye
cok guzel

mhk1905

Üye
Tskkkkk

caldion61

Üye
Eyvallah bilader :)