ZTE’nin yeni akıllı telefonu kamerasız olarak geliyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ZTE’nin yeni akıllı telefonu kamerasız olarak geliyor
Kamerasız kamera kame :hmmm

ZTE, kamerasız bir modeli yakında satışa sunmaya hazırlanıyor.

Akıllı telefonlar, her geçen gün daha fazla kişi tarafından tercih edilirken, bu cihazlar kullanıcılar tarafından bir çok farklı amaç için kullanılmakta. Kullanıcılar akıllı telefonları ile oyun oynayabilir, müzik dinleyebilir, internette gezebilir, video izleyebilir ya da fotoğraf çekebilirler.

Akıllı telefon pazarına baktığımızda, her geçen dönem kameraların daha da geliştiğini görmekteyiz. Son dönemde sunulan cihazlara baktığımızda Sony’nin Xperia Z5 modelleri 23MP kamera ile gelirken, iPhone modelleri 12MP, Galaxy S6 ve Note5 modeller 16MP kameralarla sunuldular.

Diğer taraftan geçtiğimiz dönemde kamerası olmayan bazı cihazlar Blackberry tarafından sunulmuştu. Bu cihazlar özellikle fotoğraf çekilmesi istenmeyen, gizli kalması gereken işlerin gerçekleştirildiği firmalarda tercih ediliyordu.

Çinli ZTE de benzer şekilde kamerası olmayan bir akıllı telefon ile karşımıza gelmeye hazırlanıyor. Yeni ZTE S3003 akıllı telefon, Çin’de TENAA’da sertifikasyon sürecinde görüntülendi.

ZTE S3003 akıllı telefon 5″ büyüklüğünde ve 1280×720 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekran ile geliyor. 1.5Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemcili yonga setinden güç alan cihaz 1GB sistem belleği içeriyor. 7.4mm kalınlığa sahip olan cihaz ayrıca 117gr ağırlığında.

,http://www.maxicep.com/cep-telefonl...elefonu-kamerasiz-olarak-geliyor-h206456.html

Marco Laren

Marco Laren

Üye
Saçma ?

yeumyang

yeumyang

Moderator
akıllı telefon kamera yok kim alır bunu

yaytas

yaytas

Üye
hadi kamera yok bari işlemci , ram falan iyi olsaymış 1 gb ram 1.5 ghz dört çekirdek ne işe yarar marka da verilmediine göre en iyi ihtimal mtk

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Arkaya kamera koymayacaksan kürek gibi pil koyman gerek ki bunlar koymamış saçma bir şey

Murdoc Massaka

Murdoc Massaka

Üye
Pek saçma değil aslında. Telefon üretimi yapan yerlerde çalışan işçilere böyle cihazlar gerilebilir ki dışarıya görüntü sızıntısı olmasın veya önemli işler gerçekleştiren birisi de bunu kullanabilir. Zira virüs yiyip kameradan mağdur olabilir. Ama pek kullanıcı bulacağını da düşünmüyorum. Özel üretim veya sınırlı sayıda üretim olabilir.

• Beğen
Tepkiler: yaytas
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Pek saçma değil aslında. Telefon üretimi yapan yerlerde çalışan işçilere böyle cihazlar gerilebilir ki dışarıya görüntü sızıntısı olmasın veya önemli işler gerçekleştiren birisi de bunu kullanabilir. Zira virüs yiyip kameradan mağdur olabilir. Ama pek kullanıcı bulacağını da düşünmüyorum. Özel üretim veya sınırlı sayıda üretim olabilir.
mantıklı :ehe

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka

Üst Alt