Haber Zor Günler Geçiren Samsung'dan Çılgın Karar!

Sponsorlu Bağlantılar

Bab-ı Umut

Bab-ı Umut

Üye
    Konu Sahibi
Zor Günler Geçiren Samsung'dan Çılgın Karar!
Samsung, Note 7'sini İade veya Değiştirmek İsteyenlere 310 Lira Ödeyecek

Samsung, sarsılan prestijini düzeltmek için ilk adımı attı. Note 7'lerini iade eden ya da değiştirenlere 310 liraya kadar ekstra para ödeme kararı aldı.

Samsung, Note 7'de yaşanan ısınma ve yanma sorunları nedeniyle önce değiştirme, ardından üretimi durdurma kararı almıştı. Güney Koreli teknoloji devi, Note 7'lerini iade eden ya da değiştirenlere 310 liraya kadar ekstra para ödeyecek.

SAMSUNG'DAN YAKLAŞIK 310 LİRA KREDİ MÜJDESİ

Samsung'un bugün başlayan yeni Note 7 İade ve Değiştirme programına katılarak telefonunu başka bir Samsung akıllı telefonla değiştiren Note 7 sahipleri 100 dolara (Yaklaşık 310 lira) kadar fatura kredisi kazanacak. Bu sayede yaşanan soruna rağmen markaya sadık kalan tüketicilerin ödüllendirilmesi planlanıyor.

Note 7'sini verip başka bir akıllı telefon modelini tercih eden tüketiciler ise 25 dolarlık krediye hak kazanacak.
SAMSUNG UYARISINI YENİLEDİ

Güney Koreli teknoloji devi, resmi sitesinden Note 7 sahiplerine bugün bir uyarıda daha bulundu.

Samsung, orjinal ya da değiştirilmiş Note 7 sahiplerinin akıllı telefonlarını kapattıktan sonra Samsung mağazalarına veya satın aldıkları mağazaya geri vermeleri gerektiğini yineledi.

Şirketin içinde bulunduğu bu zor dönemde tüketicileri sabırlı olduğu için takdir eden ABDSamsung Yöneticisi Tim Baxter, basın açıklamasında sorunları çözmek için her şeyi yapmaya kendilerini adadıklarının altını çizdi.

Kaynak: Haberler.Com

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Iyimis

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Sonun başlangıcı.

MaxipmaN

Üye
tüh iyi paraymış, beyler note 7si olan varsa ve korkuyosa bana verin ben teslim ederim :nargile:

0MG90

0MG90

Üye
Bu şu an sadece ABD için geçerli yalnız (100 dolar)
Burada yapacaklarını sanmıyorum

man20

man20

Üye
Haberde bir detay kafama takıldı. Telefonu iade eden veya başka bir samsung cihazla değiştirince 100 dolar veriyor ama başka bi marka telefonla değiştirdiğinde 25 dolar veriyor. Çok saçma. Ben olsam iade ederim 100 doları alırım sonra gider başka bir marka telefon alırım.

The Pancar

The Pancar

Üye
Neresi saçma,kendi marka telefonunu satmak için tabiki daha fazla para verecek

Cadillac34

Üye
Yanan telefonun parasını niye vermiyor? Ya da parasını iade etmiyor? Ben olsam paramı geri alırım.

The Pancar

The Pancar

Üye
Veriyor zaten nasıl okuyorsunuz anlamadım ki haberi

man20

man20

Üye
Neresi saçma,kendi marka telefonunu satmak için tabiki daha fazla para verecek
tam anlamadın. Kurnaz olan bir insan eğer başka bir marka telefon alacaksa ilk önce telefonu ''iade'' olarak geri verip 100 doları alır ondan sonra başka marka telefon alır. 100 doları cebinde kalır ama direk başka bir marka alacam diyerek verirse 25 dolar veriyor. Başka bir marka alacak olan kişi niye 25 dolarla yetinsin ki diğer mantıkla alırsa 100 dolar alır. Yani hem başka marka almış olur hem de 100 doları almış olur.

The Pancar

The Pancar

Üye
Haber eksik/yanlış çünkü

Samsung'un bugün başlayan yeni Note 7 İade ve Değiştirme programına katılarak telefonunu başka bir Samsung akıllı telefonla değiştiren Note 7 sahipleri 100 dolara (Yaklaşık 310 lira) kadar fatura kredisi kazanacak. Bu sayede yaşanan soruna rağmen markaya sadık kalan tüketicilerin ödüllendirilmesi planlanıyor.

Note 7'sini verip başka bir akıllı telefon modelini tercih eden tüketiciler ise 25 dolarlık krediye hak kazanacak.

The Pancar

The Pancar

Üye
Ekstra para sizin için ne ifade ediyor

The Pancar

The Pancar

Üye
Evet

The Pancar

The Pancar

Üye
Tabi samsung telefon alırsan

The Pancar

The Pancar

Üye
Almazsan 25 dolar

Cadillac34

Üye
Mesajları ard arda yazmasaydın keşke.

O zaman Samsung Note veya diğer serilerden telefonları olanlar için güzel haber bence. Benim sürpriz yapabilir dediğim hamlelerden bir kaç tanesi buydu. Bende telefon almayı düşünüyorum karar kılamadım.

Üst Alt