Zlango Messaging 5.04.06


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Sıkıcı metin mesajlarıyla vedalaşın. Zlango Messaging ile mesajlarınıza ve iletilerinize eğlenceli görüntüler ekleyebilirsiniz.

Bu uygulama her türlü özel güne ve tatil günlerine özel farklı ikonlar ve eğlenceli şekillerle kullanıcılarına farklı bir deneyim sunuyor. Bu uygulamayı kullanarak attığınız mesajlar arkadaşlarınız arasında epey popüler olacak.
Uygulamayı indirmek için TIKLAYIN!
 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt