Zenonia 5 v1.1.3 [Everything Unlimited]

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Zenonia 5 v1.1.3 [Everything Unlimited]

Market Link=>
Gereken Android=> 2.2+
İndirmek İçin Linkler=>

• Beğen
Tepkiler: NightRose

crazypaker

crazypaker

Üye
Kardeşim eline sağlık ama indiremedim bu verdiğin 3 sitede mobil download yapılmıyor mümkünse zipyshare veya mediafire upload edermisin beklemedeyim :)

NightRose

NightRose

Üye

Market Link=>
Gereken Android=> 2.2+
İndirmek İçin Linkler=>

Dostum indiremedim 3 linkten de başka bi yere upload edermisin zahmet olmazsa

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Dosyalar elimde yok kendim upload yapmadim malesef.
İndirmede ne gibi bir sıkıntı yasiyorsunuz?

crazypaker

crazypaker

Üye
Kardesim bu sitelerden telefonla download yapilmiyor verdigin linkten kendin indirip zipyshare ye upload atarmisin ?

Akıncı

Akıncı

Üye
uploaded de ben cepten indirme yapabiliyordum.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
NightRose

NightRose

Üye
Dosyalar elimde yok kendim upload yapmadim malesef.
İndirmede ne gibi bir sıkıntı yasiyorsunuz?
dosya yokmuş gibi idm geliyor ama indiremiyor dosya boyutu falan yazmıyor :/

crazypaker

crazypaker

Üye
dosya yokmuş gibi idm geliyor ama indiremiyor dosya boyutu falan yazmıyor :/

Aynen kardesim hem htc hem ace ile denedim ikisinede html dosyası olarak iniyor biri su oyunu zipyshare upload etsin bende pc yok suan yoksa coktan upload ederdim 50 mb bir dosyayı upload etmek bukadar zor olmasa gerek :(

NightRose

NightRose

Üye
Aynen kardesim hem htc hem ace ile denedim ikisinede html dosyası olarak iniyor biri su oyunu zipyshare upload etsin bende pc yok suan yoksa coktan upload ederdim 50 mb bir dosyayı upload etmek bukadar zor olmasa gerek :(
ben pcden deniyorm dosyayı indiremedm birisi koysa indirsem mediafire falan upload ederdim

crazypaker

crazypaker

Üye
NightRose

NightRose

Üye
Pc den indirebilmen lazım uploaded den indir nasıl indirilicegini biliyosundur zaten :)
dostum biliyoruz :) olmuyor burdan da indiremedm benden kaynaklanıyordur belki daha sonra tekrar deniyicem favorilere ekledm ;)

crazypaker

crazypaker

Üye
dostum biliyoruz :) olmuyor burdan da indiremedm benden kaynaklanıyordur belki daha sonra tekrar deniyicem favorilere ekledm ;)

Bende simdi telden boat browser ile deskop modunda indirmeye calisicam bu arada konu sahibide en azinda kendi indirip baska siteye upload edebilirdi :(

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Arkadaslar musait olasam yapabilirdim bende suanda mobilim. Her paylastigim oyunu upload etmeye kalksam siz dusunun gerisini :spr

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Buyrun mediafire linki.Konuya ekle istersen tertip :oke:

crazypaker

crazypaker

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
Kardesim allah razı olaun duyarlı biri cıktı sonunda :)
Rica ederim.Ama durumu açıklamış zaten Buğra arkadaşımız mobilde olduğu için ekleyemedi bende boşken upload ettim ve verdim.Müsait olsa oda verirdi yani :oke:

azoekici

Üye
Ya ben mediafire dekini indirirkende problem yasiyorum basarisiz diyor yuzde70 80 indirilirken basarisiz yaziyor telde yardim edin baska biyere upload edemezmisiniz acaba?

blacktalon

blacktalon

Üye
bunda oyundan atma var mı genelde market harici indirmelerde oyunu açmıyor