Zenginlik & Fakirlik


Charles Bukowski

Charles Bukowski

Üye
    Konu Sahibi
Fakirler arasında ki dayanışma zenginlere nazaran daha iyidir.Fakirlerin her birinde bir eksik olduğunda diğer biriyle o açığı kapatabilir.Sakin , sevecen , yardımsever insanlardır.Sadece para denen kağıt yoktur onlarda.Haa fakir diyorsam sadece parası olmayanlardır yoksa dünyanın en zenginidir onlar.Zenginler ise herşeyin kendinde vâr olduğunu düşünüp bi eksiklerinin olmadığını anımsarlar.Bencil , ego sahibi , küstahlık bütün kötü sıfatların çoğunu barındırırlar.Ellerinde paradan başka hiçbirşeyi olmayanlardan bahsediyorum.Herşeyi parayla halledebileceğini düşünen tiplerden.Onun için aslında fakir diye hitap ettiğimiz kısım parası olmayanlar değil paradan başka bir şeyi olmayanlar olmalıdır.
 
  • Beğen
Tepkiler: ExpertMurderer
TheCower

TheCower

Üye
Tespit yerinde ancak son cümle biraz olmamış gibi :)
 

Treksimut

Üye
Hmmm

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.
 

Benzer Konular

Charles Bukowski
Cevap
4
Görüntüleme
341
Charles Bukowski
Haydar
Cevap
8
Görüntüleme
5K
Gönüldaş


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt