Zapd 2.0.5


Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Kendi sosyal ağ sitenizi oluşturmaya ne dersiniz? Zapd adlı uygulama sayesinde 60 saniye gibi çok kısa bir sürede bunu yapabilirsiniz.

Kendi mobil sitenizi oluşturmak için herhangi bir kodlama bilgisi gerekmiyor çünkü tüm bunları Zapd sizin için yapıyor. Sizin yapmanız gereken uygulamanın içerisinden bir tema seçip, fotoğraf yazı veya link eklemek.

Oluşturduğunuz sitenize arkadaşlarınızı da davet edebilir ve onların da içerik eklemesini sağlayabilirsiniz.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt