zam....

• 2 Nisan 2013
  • 860 Okunma
  • 13 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bana gelen mesaj:

VODAFONE: 12 Nisan itibariyle HeryoneMaksi SMS paketinizle heryone 2000 SMS, Vodafone ici 10000 SMS'i ayda 11TLye kullanmaya devam edebilir,avantajli mesajlasabilirsiniz.

eskiden 9,9 a yapıyordum bu sms paketini

Yazan: messevim
  2. bana da geldi sabah ayni mesaj. BTK nın ücretlerde max sınırı üste çekmesiyle operatörlerde yükseltti dolayısıyla.

3. nedir bu arkadaş yav ... illAllah ettiriyorlar adam i .en iyisi evlen kurtul,hiç olmaza sms derdinden kurtuluruz

4. Allahlarindan bulsunlar iflas etsinler insallah mecbur almak zorunsayim bu paketi once 9 tl di sonra 9.9 yptilar simdide 11 tl hcbise diyemiyorum sinirden bunlarin hepsi ya

- - - Eklendi - - -

uckagitci yada soyguncuncu

5. katılıyorum sana kaidesim. 11 lira ne demek

6. Evlenme fikri çok iyimis :D

7. ama sonra düşündüm de, evlilikte parayla...:)

8. evet beyler masraflar falan 11.000 tl tutsa en az esya falan e mesaj paketi aylik 11 tl e ama ogrenciyim gurbet ellerde kolaymi o para benim icin servet be

- - - Eklendi - - -

evet beyler masraflar falan 11.000 tl tutsa en az esya falan e mesaj paketi aylik 11 tl e ama ogrenciyim gurbet ellerde kolaymi o para benim icin servet be

9. Artık bıktım bu devlet ten illallah yahu zam zam zam rahmetli özal devrine döndü

10. evlenmek daha hesaplı geliyor. hem mesajda ne görüntü var karşı tarafın ne birşey. ama evlendikten sonra hem görüntü hem ses var..:)

- - - Eklendi - - -

hakkımi helal etmiyorum bu devlet e

11. Olsun olsun evlilik iyidir sonuçta bigün evlenip o masrafı illaki yapacaksn o yüzden şimdi evlen ki sms parası verme bari :hmmm :ehe

12. bak bu mantıklı ha.:)

- - - Eklendi - - -

e peki bize neden o mesaji gönderdiler ? resim e bakma zaten şimdi yok 12 nisan da başlayacak zam

13. Vodafone kendı alacak paraları zadece devlet konusmaya zam yaptı

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/11/2018 - 17:17