Z1 Compact'ın Türkiye Fiyatı Belirlendi (Güncellendi)

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Z1 Compact'ın Türkiye Fiyatı Belirlendi (Güncellendi)
Sony’nin resmi online satış mağazası Btsony üzerinden Xperia Z1 Compact’ın Türkiye fiyatı şuan 1499 TL olarak belirlendi. Z1 Compact’ın 20 Şubat tarihinde stoklara gireceği yazıyor.

ve Sony'den yeni bir tanıtım
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Güncelleme: Btsony fiyatı 1.999TL olarak değiştirdi. Mart başı satışa sunulacağını eklemiş.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: .caner., MEHMET ÇİFTÇİ, Pikkaccu ve 3 diğerleri

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Fiyatına baktım da,sonra yorum yapamaz veya ne yazacagımı unuttum. Bu neymiş yahu,iphone'la arasında fark yok resmen,sony bu fiyat politikasiyla giderse daha kimsenin elinde ben o yuzden xperia göremem

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Ben 1500'den fazla olur sanıyordum ama bu fiyata göre iyi sayılır
İndirime girmesi baya zaman alır amaAyrıca Xperia Z1 e göre fiyatı çok iyi

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
ben bu telefona 1700 bekliyordum 1500 çok iyi fiyat özelliklerine göre bu telefon çok satacak

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
1500'e gelmez diyordun @-qarapapaq- :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke
0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Diğer siteler kaça satacak acaba? İndirim olsa ne güzel olur :)

Invoke

Invoke

Üye
Taksit olsaydı 1500 çok güzel olurdu ama yine de çok iyi ki taksit olayına çözüm bulunacaktır.
Xperia Z bile hala pahalı. Fiyatından çok bir şey kaybetmedi. Z1 uzun süre 2200 kaldı şuanda hala o civardadır. Yani indirim pek olmuyor, fiyatları kolay düşmüyor ama olsa güzel olur. :D
Belki Z2de ucuz gelir, bunu bir işaret olarak mı anlamalıyız ki? :p

MaxipmaN

Üye
patlat bi amoled artık sony aa olmuyo böyle 4.5 olsa çok iyi olurmuş

• Beğen
Tepkiler: nokia_belle
nokia_belle

nokia_belle

Üye
4.3 kucuk kalmis ama diger ozellikleri yonunden kurtariyor

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN
Invoke

Invoke

Üye
Zaten bu cihaz küçük olsun diye üretildi. 5" olanın daha ufak boyutlusu.

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Çıktığı hafta incelemeye gidiyorum :)

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
1400 e Nexus 5 daha iyi bi seçenek olabilir :)

ANIL

ANIL

Admin
Daha düşük fiyat ile geleceğini tahmin etmiyordum zaten. Tek elle android kullanmak isteyenler alabilir :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
İşlemci ekran çözünürlük farkları v.s ' de var. Detaya girmeyim :)

Invoke

Invoke

Üye
İşlemci ekran çözünürlük farkları v.s ' de var. Detaya girmeyim :)

Neden? Girebilirsin detaya. Çözünürlük farkı var da aynı şekilde ekranda küçük. Üstelik Nexus5'in bataryasına bakarsak buna göre daha az kalmış oluyor. İşlemci de ne gibi farklar var? İki cihaz da MSM8974AA kullanıyor.

Daha düşük fiyat ile geleceğini tahmin etmiyordum zaten. Tek elle android kullanmak isteyenler alabilir :D

Ucuz değil mi ya?(Yani Sony'e göre. Yoksa Nexus 5 var Diskavri Elit var =P ) Ben şaşırdım açıkcası. 2.200 Z1den sonra hiç böyle bir şey beklemiyordum. :D

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Neden? Girebilirsin detaya. Çözünürlük farkı var da aynı şekilde ekranda küçük. Üstelik Nexus5'in bataryasına bakarsak buna göre daha az kalmış oluyor. İşlemci de ne gibi farklar var? İki cihaz da MSM8974AA kullanıyor.

Sonuç olarak ikisinide gün sonunda şarja takıcaksın. Takmasan ertesi günü çıkaramaz. İki cihazın karşılaştırmasını yapmıyorum ve diğeri hakkında pek bilgim yok bu yüzden detaya girmeyim dedim. Ufakta olsa var. Ekran olarakda sadece büyüklük değil 2 kat daha fazla çözünürlük IPS ekran ve daha fazla pixel yoğunluğu var diye biliyorum .. Fiyat olarakda daha ucuz ve dahada ucuzlayacaktır :)
Sonuç olarak ikisinide gün sonunda şarja takıcaksın. Takmasan ertesi günü çıkaramaz. İki cihazın karşılaştırmasını yapmıyorum ve diğeri hakkında pek bilgim yok bu yüzden detaya girmeyim dedim. Ufakta olsa var. Ekran olarakda sadece büyüklük değil 2 kat daha fazla çözünürlük IPS ekran ve daha fazla pixel yoğunluğu var diye biliyorum .. Fiyat olarakda daha ucuz ve dahada ucuzlayacaktır :)Birde dediğiniz gibi google arkasında güncelleme desteği :)

Invoke

Invoke

Üye
4.3" 720p ekran yeterli. Ayrıca daha az çözünürlük daha az yüktür. Nexus 5'in ekranını elimde görmediğim için kalitesi hakkında konuşmayacağım ama IPS panel olduğu doğrudur. Yine de her IPS aynı değil sonuçta. Bana göre elle tutulur tek artısı Google desteğinin olması.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Kabaca genişlik olarak o kadar büyük bi fark yok. Daha fazla çözünürlük ve pixel yoğunluğuda daha iyi bi görüntü renk canlılık ve keskinlik sunar.
Ben kullanıyorum bence kaliteli :) Sanırım Xperia ekranlarının sönük olduğunuda sizden duymuştum :)

Üst Alt