Yüzyılın Transferi Thierry Henry

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
    Konu Sahibi
Yüzyılın Transferi Thierry Henry
Şu günlerde Nicolas Anelka’nın elle attığı golle Konyaspor’u yenerek zirve yarışına devam eden Fenerbahçe eleştiriledursun, Başkan Aziz Yıldırım gelecek sene kutlayacakları 100. yıl çalışmalarını harıl harıl sürdürüyor.

Faruk Ilgaz Tesisleri’nden yayılan haberde Yıldırım’ın gelecek yıl bir asrını dolduracak olan Fenerbahçe’ye, Arsenal’in Fransız golcüsü Thierry Henry’yi getireceği iddia edildi.

Teknik Direktör Christoph Daum’un da dediği gibi Sarı-Lacivertliler, bir çok oyuncu transfer etmek yerine; uzun vadeli çalışmaların sonunda gerekli mevkilere alınacak tek önemli isimle ses getirecek. Avrupa’da başarı için yoğun mesai harcayan ve her ortamda, uluslararası arenada elde edilecek şampiyonluklara kafa yorduklarını söyleyen Başkan Yıldırım, bu amaç doğrultusunda Alex de Souza, Anelka ve Stephen Appiah’tan sonra şimdi de Henry’ye gözünü dikti. Kiralık olarak Sarı-Lacivertlilere hizmet veren Marcio Nobre’yi 100. yıl kadrosunda ve Şampiyonlar Ligi ya da UEFA Kupası’nda zirveye oynayacak isimler arasında düşünmeyen Daum’a Yıldırım’ın, önümüzdeki yıl için Henry’yi getirme sözü verdiği bildirildi. Ronaldinho, Andriy Shevchenko ile birlikte dünyanın en iyi üç golcüsünden biri olarak gösterilen Henry için Fransa Milli Takımı’ndan arkadaşı Anelka’yı da devreye sokan Yıldırım’ın transferde kararlı olduğu kaydedildi. Milli takımda birlikte oynadığı

Henry için Anelka’nın, ‘Benim adıma heyecan verici bir haberdi. Sürekli görüşüyoruz, çok yakın dostum. İstanbul’a gelmesi için elimden geleni yaparım. Aramıza katıldığı takdirde Avrupa’da her şey daha kolay olacaktır.’ sözlerini kullandığına dikkat çekildi.

Bu arada Arsenal Menajeri Arsena Wenger de geçtiğimiz günlerde, üzülerek de olsa gelecek yıl Henry ile yollarını ayırmak zorunda olduklarını açıklamıştı.

Kaynak: ZAMAN

Takımımıza İnşallah gelir ve Hayırlı olur.Önemli bir Fitbolcu (Süleyman SEBA tarzı söylem ) 

SAYGILAR

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
yok artık henry i alamazzzzzz :nono:

oteb

Üye
Büyük başkana güveniyoruz ama gerçekten zor bir transfer olacaktır...

CooL'n'Quiet

Üye
yavaş...

D3N1Z

D3N1Z

Üye
sanmıyorum ama başta Aziz Yıldırım olunca değişiyor tabi!!! Anelka ya da zor demişlerdi tabi fark var ama neden olmasın hem turkcell ligide irtibar kazanır ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
bence inşallah gelir biraz yıldız izleriz ama u sefer gerçekten zor ;) ama keşke gelse ben anelka nın gelmesine çok sevinmiştim

slayer

Üye
kusura bakmayında buna ben bi yanımla gülerim :kop:

Salihyet

Salihyet

Üye
Bence ZAMAN biraz sallamış :DD

AntiTuk

Üye
getirsin ama yavaşşş...
midelerine oturur :kop:

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Originally posted by ardadoganer@Oct 28 2005, 01:51 PM
yavaş...
[post=200925]Quoted post[/post]​
Katılıyorum Yavvaş :D

__Midas__

__Midas__

Üye
büyük başkan buraya eller havaya.
la la la la la la la la aaa....
feee neerrr baahhhçeeeeee...
aziz başkan yapar...

muraoyak

Üye
fenerbahçeli olmama rağmen yavaşşşş çok zor ama alabiliyorlarsa helal olsun derim yani

mAd_girL

mAd_girL

Üye
niye öyle dıonuz bee adidas ne demiş impossible is nothing ama ama ama ama işteee

.ıl[ uluc ]lı.

Üye
Sallaaaaa....

Galatasaraya da zidane geliyo zaten yaşlandıya kadro dışı kalcakmış....

Henry Fenere gelmezz de gider yarı ücretine manchesterda oynar mesele yani...

Adam daha yaşlı deil kariyeri var...

jewel_ma21

jewel_ma21

Üye
:lol2:
konu yanlis yere acilmis
mizah bolumunde olmaliydi :lol2:

cllgr

cllgr

Üye
bencede konu mizah bölümüne acılmalıydı.. :D :D :D

ardaca

Üye
ya ben de iki hafta falan oluyor cumhuriyette okumuştum. spor muhabiri henry ile röportaj yapıyor ve henry'e fenerbahçe'de oynarmısın diye soruyor. henry de bu sezon sözleşmem bitiyor 4 milyon $ (euro da olabilir) veren bi takımda oynayabilirim bu fenerbahçe de olabilir demiş! şimdi haberi duyunca heyecanlandım.

biraz hayal gibi göründüğü gerçek ama hayal etmek bile güzel. (tartışma yaratmak istemiyorum ama) adı geçen futbolculara bi bakın her takım için! kıskanılıyoruz gibi bişey sezinledim ben :D hayırlısı. büyük klüp olmak kolay değil. real barça fenerle oynamaz diyolardı. 100. yılda istanbulda yapılacak 4 lü turnuvaya katılıyorlar (ki bunun için seneler önce randevu almak gerekiyor!) bu dünya büyükleri bir başka dünya klübünü onurlandırmak için. 4. takım adayı chelsea, man. utd ve bayern münih. bence hiç birşey imkansız değil!!! bekleyip görecez bakalım!!!

SANCAR

SANCAR

Üye
henry gelsin ben de fenerli olurum :DD

D3N1Z

D3N1Z

Üye
Originally posted by Azrailsencer@Oct 28 2005, 08:19 PM
henry gelsin ben de fenerli olurum :DD
[post=201158]Quoted post[/post]​
sonra bu sozunu unutma hatılatırım sana

Nike

Üye
Fener hayatta Henry'i alamaz Chelsea yedirmez Fenere Henry'i

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...