Yunan basını: Artık Almanya uzak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seriFBurak

seriFBurak

Üye
Yunanistan'ın Alman teknik direktörü Otto Rehhagel "Daha ümit var" diyerek oyuncularına moral vermeye çalıştı. Rehhagel, Ukrayna'nın çok akıllı bir savunma yaptığını kabullendi. Alman hoca "Dilerim bundan sonra Türkiye ve Ukrayna maçlarından daha şanslı oluruz" dedi.

Ukrayna teknik direktörü Oleg Blochin ise "Artık yüzde 99.9 Dünya Kupası'nda oynayacağız" diye konuştu. Yunan basını yenilgiyi şansızlığa ve Türkiye maçının yorgunluğuna bağladı. Maç son-rası taraftarlar yenilgiye rağmen Milli Ta-kımı alkışlarla soyunma odasına yolladı.

Öte yandan yenilgi, Yunan basınında şu başlıklarla duyuruldu: Ta Nea: Artık Almanya uzak, To Vima: Yunanistan kendini maceraya soktu. Apoyevmatini: Şok yenilgi. İho: Kalp krizi 0-1. Filatlos: Milli Takım'ın nefesi yetmedi. Sportday: Nankör olmayalım, Portekiz günleri unutulmamalı. Fos: Kendi ellerimizle kendi gözlerimizi çıkardık

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Onlarda da umut azalmış... :D

schweppes

Üye
biz umutsuz onlar umutsuz çok komik yaaa

Gokhan43

Gokhan43

Üye
İbre biraz bizden yana olsa da benim umudum.... :(

seriFBurak

seriFBurak

Üye
arkadan danimarka mı gelcek ne?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Bu durumda artık biz baya şanslıyız demektir..

mhff

Üye
bana göre onların fixturu daa kolay bizimkine göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt