Yükleme olmuyor yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
Yükleme olmuyor yardım
ya abi ya quick offıce ı yukeleyecegım mesala data suıtten e ye atıyorum yukle dıyorum hafıza yetersız dıyor. msdrıcee dıye bır program varmıs mesajlar dırek hafıza kartına gelıormus onu yukledım amma ben nasıl 2 mg bır dosyayı telfona yukleyebılırm . telefonun kendı hafızası saten 3.8 mg felan yardım allah ıcın

darkwolf

darkwolf

Üye
Kardes QUİCK OFFICE programini yükleyemezsin. SX1 program yüklerken telefon hafizasini kullaniyor ve telin hafizasi bu yuklemeyi yapacak kadar büyük degil. Mesajlari MMC de tutmaya yarayan pro buna care olmuyor o sadece MB lik dosyalari alip verirken ise yariyor. QUİCK OFFICE yerine yanlis hatirlamiyorsam MOBİWORD diye bi pro wardi istersen bi arastır belki isine yarayabilir

valmont2

Üye
Originally posted by SnL.dracula@Sep 3 2005, 05:40 PM
YA ABİ YA QUİCK OFFICE I YUKELEYECEGIM MESALA DATA SUITTEN E YE ATIYORUM YUKLE DIYORUM HAFIZA YETERSIZ DIYOR. MSDRICEE DIYE BIR PROGRAM VARMIS MESAJLAR DIREK HAFIZA KARTINA GELIORMUS ONU YUKLEDIM AMMA BEN NASIL 2 MG BIR DOSYAYI TELFONA YUKLEYEBILIRM . TELEFONUN KENDI HAFIZASI SATEN 3.8 MG FELAN YARDIM ALLAH ICIN
[post=153378]Quoted post[/post]​
telefonunuza format atın .. ( cok fazla veri kaybı yasamıycaksanız tabi)
daha sonra ilk olarak quick office programını kurun.. sorununuz hallolucaktır..
not: q. office yi tavsiye etmem.. telefonu cok yavaslatmaktadır.. ;)

msw

msw

Üye
O zaman karta yükleyin teleofona yüklemeyin...telefon hafızasını kart seçin

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
msv kardes (yuzbası msv) senın dedıgın telefon hafızasını nasıl kart yapcam pekı ben varmı oyle bır program yada yapılıyosa telefondan nasıl yapılıyor. acill

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
ya abilerim bılıyorum hepınızın cok ısı var ama bırı bana yardım etsın . sx1 e yenı surum fw yukluyordum su nuranı arkadasımızın yaptıgı surumu telefon kapalıyken dıyorkı drıverdan tanıt telefona dıyor ama drıverı tıkladıgım da deıgısk bıcımlı bır dosya var .o programı calıstırmak ıcın bır program varmı. telefonu pc ye tanıtamıyorum onsuz bana yardımcı olun ya allah razı olsun banayardım edene . ETMEYENEDE ............................. :) :ah: :artı:

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
ya hanı dıyorlar ya fw16 15 ın ustune yazılmıs.sımdı hangı surumu yukleyeyım forumların hepsını okudum kımısı ben sıkayetcıyım 16 dan dıyo kımısı 16 ıyı 15 kotu dıyo su ısten ıyı anlayan bırı bana soylesın hangısını yukleyeyım. ama yanlıs bır seeyler olursan hakkımı helal etmem. :) :rolleyes: ;;) :) yardım için cok tesekkur ederım allah razı olsun sıteden de uyerınden de. byess

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
tamam tamam yukledım allah razı olsun hepınızden . byesss :artı: :artı: :artı:

Zero

Zero

Üye
Kimseye gerek kalmadan işini halletmişsin.. Buda güzel ;;)

SnL.dracula

Üye
    Konu Sahibi
zero baksana su yuksek mgb lı dosyaları nasıl telefona yukluycem bna yardım etsene. acele cevap yazarsan sevınırım hadı byessss

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...