Yüz tanima kilidini kirmadan acmak

Sponsorlu Bağlantılar

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Yüz tanima kilidini kirmadan acmak
Bir ara arkadasim kendi telefonuna yuz tanima kilidi koymustu bana dediki bunu kirabilirmisin diye bende tabiki kirarim hemde iki dakikami almaz dedim olay su arkadaslar once elimizde iki adet telefon olmasi lazim birinde yuztanima kilidi olan digeride kendi telefonumuz once kendi telefonumuzdan sifreli olan kisiye dur bir senin fotonu cekeyim diyip once onu kandirin ardindan bastan yuz kismini alacak sekilde yakinlastirip 5.10 saniyelik bir video kaydedin sonrasinda hemen hemen cikip bir foto cekinki anlamsin daha sonra o yokken cektiginiz videoyu telefona gosterin hoop hemen acildi kurcalayin istediginiz kadar tuslari kitleyincede yine ayni sekilde yuztanima sifresi cikar karsisina bunsekilde anlamaz kurcalandigi ben denedim bir kac kez baya iyi bir yontem yapmak isteyen olursa diye paylasmak istedim

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Çakal :D

• Beğen
Tepkiler: kanat_58
kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Bunu kendim buldum sifreleri kirma konusunda iyiyimdir tabii benden cok daha iyi olanlarda var onlarin eline su dokemem

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
Parola şifre kilidini kır hll dicem :D factory reset yapmadan :DD

kanat_58

kanat_58

Üye
    Konu Sahibi
Yok onu daha denemedim onunda yolu var ama uzun is olur

snapdroid

snapdroid

Üye
Git wipe yap vesikalık resim koy video çek lollipopsa ses kaydı dinlet

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Helal olsun sana

mcnpl4

mcnpl4

Üye
ben arkadasin resmini acip iki telefonu karsi karsiya koyuyodum. resmi komikti kilidi acarken egleniyordum acikcasi. gizli yapmiyordum ama

Üst Alt