YSG LYS

• 29 Temmuz 2014
  • 576 Okunma
  • 12 Cevap

1. seneye sınava giricem tüyolarınızı almak istıyorum nasıl calısmalıyım neler yapmalıyım

Yazan: okankayci
  2. Ygs önemli değil lys kas

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Ygs de çok önemli sanırsam. Valla ygs konularına çalış. İlk bir oku yani, öğren. Direk testlere atlama. Ondan sonra da konuyu anladın mı pekiştirdin mi de testlere başla. Durmadan test çöz. Farklı kaynaklardan felan. Çıkmış sorulara da bak. Yani soru çeşitlerini, soru tarzlarını iyi öğren.

Lys de bilmiyorum işte çalış at gibi :D

4. inşaat muhendisliği istiyorum ama korkuyorum :/
    ---
    çok acıklayıcı oldu sağol :D

5. Arkadaş gayet güzel açıklamış mantığı. Konuları kavradıktan sonra soru çözmeye bak, hergün test felan.
    Ygs'yi sallama Lys için çok önemli bilhassa mf isen. De bu lysler kalkacaktı sanırım önümüzdeki sene...

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. lys kalkıcakmı dedın :O

7. Hesapta öyleydi. Saçma sapan sistem gelecek. Ama bu sene mi sonraki sene mi bilemem.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. O değilde bir yılda 4 sınav. En yüksek puan alınacak diye bir şey vardı.

9. allah sonumuzu hayıretsın ya

10. Bende bu yıl ygs ye gireceğim dostum lise 4. Amin dediğin gibi 2. sene çalışma şansımız olmayacak ne yazıkki bir üniversiteye girdik girdik. giremezsek kim bilir nasıl bir sistem gelecek :/

11. Zor ben uc senedir calisiyorum bu sene girecegim son sinifim siz dusunun

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. iyi bir gelecek istiyorsan bir yılını feda etmen gerek. günde 7-8 saat ders , sık sık test çözme , her gün tekrar. tabi hedefine göre değişir.

13. bn inşaat muhendıslıgı istıyorum herkes yazın tadını cıkartırken oturdum ineklık yaptım allah herkese hayırlı ve gönlundekı meslegı versın gercekten zor :)

Yüklüyor...
22/10/2018 - 12:34