YouWave for Android Home 3.18

 • 31 Temmuz 2014
 • 351 Okunma
 • 0 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  YouWave for Android Home, android uygulamalarını bilgisayarınızda çalıştırmaya yaran programdır.
  VirtualBox dayanarak, şu anda Android 4.0.4 ICS için destek sağlar.
  Sonuç olarak , Android için YouWave ile çalıştırdığınızda bazı uygulamalar çalışmıyor olabilir ve uyumluluk sorunları aşmak için bir önceki sürümünü indirmek gerekebilir .

  Yeni öğeçalışma dizininde kullanılabilir olduğunda, bunun üzerinde sadece çift tıklayarakuygulamayı yükleyin veekrandaki talimatları izleyin . Çoklu uygulama mağazaları sadece gerçek bir Android avuçiçi cihaz üzerinde yaptığınız gibi uygulamalar indirmek ve yüklemek için sağlayarak , YouWave alınabilir . Bu şekilde, bu işletim sistemi tüm hakkında ne bir tat var ve böyle bir cep telefonu satın alma planı olanlar için kullanışlı geliyor PC'nizde , yeni uygulamalar ve oyunlar ile deneyebilirsiniz .

  Tüm deneyimi daha otantik hale getirmek için , Android için YouWaveekran yatay konum değiştirir yalnızca çalıştırmak için tasarlanmış uygulamalar vardır , çünkü gerçekten yararlı olduğu ,ekran döndürebilirsiniz .

  Emülatörkontrolleri gerçek bir Android telefonu benzerdir . Tümuygulamalar depolandığı bir ana menü , bir iletişim yöneticisi ve bir arama günlüğü , bir app yönetim aracı olduğunu , bir dahili tarayıcı böylece , bir mesajlaşma bölümüinternet üzerinden gezinmek ve . Standart üç bölümlü ana ekran tamamen ,duvar kağıdını değiştirerek yeni bir tema uygulayarak veya uygulama kısayollarını ve widget ekleyerek özelleştirilebilir .

  Özetle , Android için YouWave PC'de çeşitli mobil uygulamalar indirmek ve test etmenize olanak sağlayan tam özellikli bir Android taklit platformu sağlar . Dinamik rotasyon , hızlı sistem yeniden başlatma , simüle SD kart işlevi sadece bazı deneyiminizi geliştirmek için tasarlanmışözellikleri ve tamamen ev PC üzerindeAndroid OS tadını çıkarın .

  Anahtar Teknik Özellikler :
  - Android Android 4.0 ICS desteği
  - Windows XP/Vista/7 , 8 32/64 bit çalıştırır
  - Simüle SD kart işlevselliği - oyunu tasarrufu sağlar
  - Kayıtlı Devlet - hızlı yeniden başlatma sağlar
  - Çok oyunculu online oyun sağlar

  İndirmek İçin tıklayın
   


  Yazan: erdoraf
  Amedly Fatih bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 16:59