Youtubers Life'a Türkçe yama geldi

TurkishLord

TurkishLord

Üye
    Konu Sahibi
Steam üzerinden Mayıs ayında çıkışını gerçekleştiren Youtubers Life, sahip olduğu tarzı ve oynanışı ile olumlu yorumları da beraberinde getirmişti. Bir Youtuber olarak yükselmeye çalıştığımız oyunun Türkçe yaması ise geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Oyunun yapım ekibi olan U-Play Online ile iletişime geçen TeknoForza ekibi Youtubers Life'ın Türkçe yamasını da çıkarttı. An itibari ile oyunun Steam versiyonunda Türkçe arayüz ve altyazı desteği de gözükmekte. TeknoForza ekibini bu çalışmalarından dolayı kutluyoruz.

Oyunun Steam sayfasına , TeknoForza sayfasına ise ulaşabilirsiniz.
Alıntı.
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
Cevap
1
Görüntüleme
1K
Doğuş Pertez
tragedie
Cevap
19
Görüntüleme
13K
ahong
Cevap
4
Görüntüleme
5K
<<MadMadness>>
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt