youtube

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
youtube
merhaba arkadaslar youtube turkiyeye sube acinca bizim tel deki youtube sikintili oldu iki sayfa gidince geri gelemiyoruz ancak enbasa anasayfaya donuyoruz bize uygulama olarak youtube cikarmi ne dersiniz bide facebook ve twitter uygulamalari turkce degil bunlarada bi el atilsa diyorum herkse selam ve saygilarimla

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
facebook un da twitterın da Türkçeleri var ,youtube kısmını pek anlayamadım.

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
facebook ve twitter icin tel in ustundeki uygulamalar turkce degil diyorum ayrica youtube yi acikliyayim ornegin tarkan yazdik arattik cikan parcalardan birini izledik artik burdan geri donus yok ancak anasayfaya donuyor ilk arattigimizda cikan tarkan sonuclarina donemiyoruz saygilarimla

VeysiTekinTR

VeysiTekinTR

Üye
evet aynı sorun bendede var arkadaşlar. arama yerine birşey yazdık. bir önceki sayfaya geri dönmek için tarayıcı üzerinde bulunan oka tıklayınca geri gitmiyor. ve ya tersi olarak ileri gitmiyor.

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
facebook ve twitter icin tel in ustundeki uygulamalar turkce degil diyorum ayrica youtube yi acikliyayim ornegin tarkan yazdik arattik cikan parcalardan birini izledik artik burdan geri donus yok ancak anasayfaya donuyor ilk arattigimizda cikan tarkan sonuclarina donemiyoruz saygilarimla

telefonun üstündeki uygulamaların ikisi de bende Türkçe kardeşim. Youtube sayfa ile alakalıdır

bayon

Üye
telefonun sürümu kaç

dawid

dawid

Üye
    Konu Sahibi
pr 1.3

- - - Eklendi - - -

mrcommanDTr kardesim ornegin facebook uygulamasina girip ayarlar kismini acip ekran goruntusunu cekip buraya resmi koyabilirmisin bi zahmet rica etsem

- - - Eklendi - - -

mrcommanDTr kardesim ornegin facebook uygulamasina girip ayarlar kismini acip ekran goruntusunu cekip buraya resmi koyabilirmisin bi zahmet rica etsem

pRime.

pRime.

Üye
türkçe var fmobi'de. bazı yerler çevrilmemiş ama basit zaten. o kadar da ingilizceniz olsun yani.

Ekli dosyalar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt