YouTube Vanced TR v16.16.38 Reklamsız ve Arka Planda Oynatma

musleysa

musleysa

Üye
Kusura bakma usta foruma pek girmiyorum şimdi gördüm mesajını iki gün öncesine kadar s3 le devam ediyordum bişeye sinirlendim duvara vurdum ekran buz gibi dağıldı çok üzüldüm ama yapacak bişey yok memnundum s3 efsane bir telefondu sende bilirsin şimdi telsiz kaldım para yok yeni bişey alacak temiz uygun fiyatlı note 2 bulursam alacağım s3 nerdesin gittin iyice kıymetlendin
üzüldüm... inşaallah daha güzelini alabilirsin

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
YouTube Vanced TR v16.16.38

- YouTube Vanced uygulama içi güncelleme bağlantısına Full TR olarak eski sürümlerde eklendi.
(Artık dilediğiniz sürümü uygulama içi bağlantıdan indirebilirsiniz, Vanced ayarları 》Destek YouTube Vanced'i güncelle menüsünden ulaşabilirsiniz.)
- Uygulama içi bağlantıya Micro-G ve Youtube Vanced Sürüm notları eklenmiştir, güncellemeleri artık ordan takip edebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: aycan54, Fatih BaKeR ve musleysa

bymafya

Üye
İndir butonuna basınca uygulama hata verip kapatıyor kendisini. Herkeste böyle mi?

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
İndir butonuna basınca uygulama hata verip kapatıyor kendisini. Herkeste böyle mi?
- Videonun alt kısmındaki "İNDİR" butonuna tıklayarak artık indirme yapabilirsiniz.
(Bu özelliğin çalışması için Snaptube Pro eklentisinin yüklü olması gerekmektedir aksi halde çökme hatası alabilirsiniz.)

[ - alıntı - ]

Ayarlar 》Vanced ayarları 》Snaptube PRO bağlantısına tıklayıp eklentiyi indirmeniz gerekiyor, daha öncede belirtmiştim indirme eklentisi entegre edildiği için eklenti yüklü olmadığı zaman "İndir" butonu fonksiyonu yerine getiremediği için çökme hatası verecektir.
Mesaj birleştirildi:

YouTube Vanced TR v16.16.38

- Vanced ayarları menüsü sil baştan tekrar Türkçeye çevirisi yapılıp düzenlendi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR, aycan54 ve Wandeta
hasanali042

hasanali042

Üye
Takipteyim

• Beğen
Tepkiler: aumit2893 ve MustafaErdqn
ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
Bende pencere içinde video görünümü çalışmıyor. Cihaz xiaomi mi max Android 7.

• Beğen
Tepkiler: MustafaErdqn
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Bende pencere içinde video görünümü çalışmıyor. Cihaz xiaomi mi max Android 7.
Maalesef android 7 ve alt sürümlerde arka planda küçük resim olarak oynatılmayı desteklemiyor sadece ses olarak oynatabilirsiniz, android 8 (Oreo) ve üst sürümlerde çalışmaktadır.

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
YouTube Vanced TR

Bu güncellemede tüm eski Vanced sürümleri için yeniden derleme ve uygulama içi güncelleme desteği eklendi
Artık yayınlamış olduğum Tüm Vanced sürümlerinde uygulama içi güncelleme indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz

- YouTube Vanced uygulama içi güncelleme bağlantısına 15.05.54, 15.33.34, 15.38.35, sürümleri de Full TR olarak eklendi.
- Tüm eski Vanced sürümleri optimize edilip ikon ve logo düzenlemesi yapıldı.
- Tüm eski Vanced sürümleri için yeniden Full Türkçeye çeviri yapıldı. (Artık eski sürümleri de FULL TR olarak kullanabilirsiniz.)
- Tüm eski Vanced sürümleri için Micro-G ve YouTube Vanced uygulama içi güncelleme desteği eklendi. (Vanced ayarları 》Destek 》Güncelle menüsünden ulaşabilirsiniz.)
- Tüm eski Vanced sürümleri için uygulama uyumluluğu iyileştirildi ve ayrı mimariye sahip (örn: Arm-v8a) versiyonlar tek bir dosya(apk) olarak düzenlendi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR, musleysa, Wandeta ve 1 kişi daha

eyuperol

Üye
Merhabalar benim elimde GM ETAP-4 tablet var orijinal android sürümü 4.2.2 ama başka rom ile 4.4.4 sürümüne yükselttim bunu. Normal google youtube yi çalıştırmıyor aslında ilk açınca açılıyor çıkıp tekrar ikinci açışta güncelle diyor, play storede de ise günceldir diyor uygulama ayarlarından önbelleği temizleme yapınca çalışıyor ama yeğenim kullandığı için bu sıkıntı onun için.

konu başındaki Micro-G ve YouTube Vanced yi indirip kurmayı denedim ama paket ayrıştırma hatası veriyor. Bana elimdeki tablet sürümü için çalışan Micro-G ve YouTube Vanced sürümünü bulmada yardımcı olur musunuz?

Diğer forumlarda paylaşılan Micro-G ve YouTube Vanced ı indirip kuruyorum bir uyarı veriyor vanced team la başlayan bir uyarı, neyse kapat deyince ekranda ağ ile ilgili bir sorun oluştu 400 hatası veriyor onunda çözümünü bulamadım

• Beğen
Tepkiler: MustafaErdqn
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar benim elimde GM ETAP-4 tablet var orijinal android sürümü 4.2.2 ama başka rom ile 4.4.4 sürümüne yükselttim bunu. Normal google youtube yi çalıştırmıyor aslında ilk açınca açılıyor çıkıp tekrar ikinci açışta güncelle diyor, play storede de ise günceldir diyor uygulama ayarlarından önbelleği temizleme yapınca çalışıyor ama yeğenim kullandığı için bu sıkıntı onun için.

konu başındaki Micro-G ve YouTube Vanced yi indirip kurmayı denedim ama paket ayrıştırma hatası veriyor. Bana elimdeki tablet sürümü için çalışan Micro-G ve YouTube Vanced sürümünü bulmada yardımcı olur musunuz?

Diğer forumlarda paylaşılan Micro-G ve YouTube Vanced ı indirip kuruyorum bir uyarı veriyor vanced team la başlayan bir uyarı, neyse kapat deyince ekranda ağ ile ilgili bir sorun oluştu 400 hatası veriyor onunda çözümünü bulamadım
Merhabalar, android sürümünüz vanced için uyumlu değil maalesef paket ayrıştırma hatasını o yüzden veriyor ama tavsiyem eski vanced sürümünü bir yüklemeyi deneyin isterseniz ben size şimdi link bırakıyorum bu bağlantıda bütün vanced sürümleri mevcut ancak siz 14.21.54'ü yüklemeyi deneyin, eğer sorun yaşarsanız bana telegram üzerinden ulaşabilirsiniz oradan daha hızlı yadımcı olmaya çalışırım.

Link1:
Link2:

Telegram:

• Beğen
Tepkiler: musleysa ve Fatih BaKeR

daynamix06

Üye
Belli bi zaman sonra hata veriyor lütfen düzeltiniz internet bağlanılmıyor hatası veriyor

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Belli bi zaman sonra hata veriyor lütfen düzeltiniz internet bağlanılmıyor hatası veriyor
Android sürümünüz nedir ve hangi youtube versiyonunu kullanıyorsunuz? Cihazınızda herhangi bir proxy vpn yada reklam engelleyici bir uygulama servis var mı varsa bunları kapatıp deneyin, eğer sorununuz çözülmezse benimle telegram üzerinden iletişime geçerseniz daha iyi ve hızlı yardımcı olmaya çalışırım.

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
YouTube Music Vanced (v4.27.50) yeni sürüme güncellenmiştir.

Değişiklik günlüğü:
- Taban 4.27.50'ye yükseltildi
- Şu modları ekledi: gölge navbar, seamed oynatıcı, zen modu, tekrarlamayı zorla (Oizaro sayesinde)
- Başlatıcı simge boyutu düzeltildi (Milind sayesinde)

Benim tarafımdan yapılan:
- Vanced logo Orijinal YT logoya çevrildi.
- Uygulama içi Vanced ayarları ve diğer tüm kısımlar Full Türkçeye çevrildi.

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
YouTube Music Vanced (v4.29.50) yeni sürüme güncellenmiştir.

Değişiklik günlüğü:
- Taban 4.29.50'ye yükseltildi
- Yeni bir başlık simgesi eklendi
- Yeni modlar eklendi: Tablet modu, Kompakt başlık. (Oizaro'ya teşekkürler)

Benim tarafımdan yapılan:
- Vanced logo Orijinal YT logoya çevrildi.
- Uygulama içi Vanced ayarları ve diğer tüm kısımlar Full Türkçeye çevrildi.
- Yeni Vanced ikonlu sürüm eklendi

• Beğen
Tepkiler: aycan54
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
YouTube APK indirdim ancak dosya açılamıyor hatası veriyor.

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt