YouTube Vanced TR v15.43.32 Orijinal Logo Reklamsız ve Arka Planda Oynatma

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Eline koluna sağlık youtube indirme eklentisinde sd karta yükleme seçeneği ve m4a yerine mp3 olsa gerçekten tadından yenmez. Youtube için de çok teşekkür ederim sorunsuz bir şekilde kullanıyorum
Rica ederim, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim, size daha iyi hizmet verebilmek için elimden gelini yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim sizlere yardımcı olabiliyorsam ne mutlu, indirme eklentisi ile ilgili çalışmalarım devam ediyor tamamen yeni bir sistem ve arayüz geliştirmeye çalışıyorum ancak şu ara fazla vakit ayıramıyorum işimden dolayı biraz yoğun çalışıyorum şu ara vakit ayıramadım fazla beni mazur görün ancak yakın zamanlarda çok güzel içerikler ile karşınızda olacağım takipte kalın saygılar ve sevgiler. :bigstar:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: adanali ali ve Anam1Babam2

allcatraz

Üye
Rica ederim, güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim, size daha iyi hizmet verebilmek için elimden gelini yapıyorum ve yapmaya devam edeceğim sizlere yardımcı olabiliyorsam ne mutlu, indirme eklentisi ile ilgili çalışmalarım devam ediyor tamamen yeni bir sistem ve arayüz geliştirmeye çalılıyorum ancak şu ara fazla vakit ayıramıyorum işimden dolayı biraz yoğun çalışıyorum şu ara vakit ayıramadım fazla beni mazur görün ancak yakın zamanlarda çok güzel içerikler ile karşınızda olacağım takipte kalın saygılar ve sevgiler. :bigstar:
Çok teşekkür ederim işinizde de Allah kolaylık versin iyi çalışmalar 😄

• Beğen
Tepkiler: MustafaErdqn

bymafya

Üye
Youtube Vanced 15.43.32 versiyonunda canlı yayın aç deyince uygulama kapanıyor. Sorun hakkında bilgisi olan var mı?

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Youtube Vanced 15.43.32 versiyonunda canlı yayın aç deyince uygulama kapanıyor. Sorun hakkında bilgisi olan var mı?
Bu sorun bizden kaynaklı değil malesef vanced kaynaklı bir sorun vanced manager üzerinden orijinal versiyonu da indirseniz onda da aynı hatayı alacaksınız eğer derseniz ki canlı yayın komutunu ben kullanıyorum benim için önemli derseniz size v15.38.35 versiyonu gönderebilirim o sürümde söylediğiniz hata yok.

• Beğen
Tepkiler: bymafya

bymafya

Üye
Bu sorun bizden kaynaklı değil malesef vanced kaynaklı bir sorun vanced manager üzerinden orijinal versiyonu da indirseniz onda da aynı hatayı alacaksınız eğer derseniz ki canlı yayın komutunu ben kullanıyorum benim için önemli derseniz size v15.38.35 versiyonu gönderebilirim o sürümde söylediğiniz hata yok.
Yazdığınız sürüm orijinal logolu ve siyah temalıysa gönderirseniz çok sevinirim.

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Yazdığınız sürüm orijinal logolu ve siyah temalıysa gönderirseniz çok sevinirim.
Malesef siyah temalı yok ama ben yinede size bağlantı atayım bir kontrol edin eğer canlı yayın ile ilgili sıkıntı yok derseniz bana dönüş yapın ben siyah temaya çevirir tekrar paylaşırım.

Link:
Mesaj birleştirildi:

Sunmuş olduğum YouTube Music uygulamasındaki hatalar düzeltilmiştir daha önceden indiren varsa güncelleme yapmaları önemle rica olunur. Anam1Babam2 arkadaşımıza geri bildirimi için teşekkür ederim.
İyi forumlar dilerim...

Son düzenleme:
  • Beğen

bymafya

Üye
Malesef siyah temalı yok ama ben yinede size bağlantı atayım bir kontrol edin eğer canlı yayın ile ilgili sıkıntı yok derseniz bana dönüş yapın ben siyah temaya çevirir tekrar paylaşırım.

Link:
Mesaj birleştirildi:

Sunmuş olduğum YouTube Music uygulamasındaki hatalar düzeltilmiştir daha önceden indiren varsa güncelleme yapmaları önemle rica olunur. Anam1Babam2 arkadaşımıza geri bildirimi için teşekkür ederim.
İyi forumlar dilerim...
Teşekkür ettim. 👍

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi

Konuya yeni Siyah-Siyah (Açılış Ekranı Siyah) temalı 2 versiyon ve YouTube Music Vanced logo apk linkleri eklenmiştir, tüm linkler güncellenmiştir.

Detaylar:
- Arm64-v8a ve Arm-v7a mimarisine sahip ayrı versiyonlar tek bir apk içerisine port edilmiştir
- Siyah-Beyaz ve Siyah-Siyah temalı versiyonlar için karşılaştırma görselleri eklendi
- Uygulama açılış ekranı logo çözünürlükleri iyileştirildi ve optimize edildi
- Rootlu versiyondaki hatalar giderildi.

Son düzenleme:
  • Beğen
ismail

ismail

Üye
Bende orijinali kurulu ama bu yöntemde güzel olmuş, eline sağlık.

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
YouTube Vanced Rootsuz versiyondaki uygulamaların sesli arama (mikrofon) sırasında uygulama çökme hatası giderildi, lütfen güncelleme yapmayı unutmayalım.
Geri bildirimi için @- KOÇYİĞİT - arkadaşımıza teşekkür ederim.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Ben sevdim güzel uygulama olmuş. Teşekkürler 👍🏼

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Ben sevdim güzel uygulama olmuş. Teşekkürler 👍🏼
:rica:güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim, sizler için elimden geldiği kadarıyla yapmaya çalışıyorum.
Mesaj birleştirildi:

Arkadaşlar bu arada tekrar bilgilendirmek istiyorum sizi Rootsuz versiyonda "Siyah" yazanlar siyah tema ve açılış ekranı arka planı da siyah, "Black" yazanlar ise yine siyah tema mevcut ancak açılış ekranı arka planı beyaz dır yani orijinal hali, hangisini beğenirseniz onu yükleyebilirsiniz onun dışında uygulamalar arasında hiç bir fark yoktur.

Son düzenleme:
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Rootlu versiyon linkleri kaldırıldı, talep olursa tekrar eklenecektir.

•Rootsuz YouTube Vanced, microG ve YT Music linkleri aktif.

Son düzenleme:
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi

•Arm-v7a mimarili cihazlarda yaşanan bazı çökme sorunları giderildi.
•Vanced ayarları türkçe menüleri ve açılış ekranı popup menü yeniden doğru olarak türkçeye çevrilmiştir.
•Konuya eklendi linklerden güncelleyebilirsiniz.

Son düzenleme:
  • Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Konuya yeni sürüm tamamen %100 Türkçe YouTube microG eklenmiştir.

Yenilikler:
- Uygulama içi tüm menüler %100 Türkçeye çevrilmiştir.
- YouTube'a video yükleme hatası giderilmiştir.
- YouTube'da Canlı Yayın açarken uygulama çökme hatası giderilmiştir.

Not:
Türkçe microG versiyona sahip olanlar uygulamayı silmelerine gerek yoktur direk üzerine güncelleme yapabilrler.

• Beğen
Tepkiler: adanali ali
Wandeta

Wandeta

Üye
indir eklentisi direk indir dedigimizde çıkmazmı youtuba entegreli yani paylaş demeden

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve MustafaErdqn
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
indir eklentisi direk indir dedigimizde çıkmazmı youtuba entegreli yani paylaş demeden
malesef şuan için entegre edilemiyor ama yeni bir eklenti üzerinde çalışıyorum tamamladığımda entegreli olarak çok daha kolay bir kullanıma sahip olacak şekilde sizlere sunacağım.
Mesaj birleştirildi:

YouTube Music Vanced tamamen %100 Türkçe ve orijinal logolu olarak (v4.04.52) yeni sürüme güncellenmiştir.

Yenilikler:
- Vanced logo Orijinal logo'lu olarak değiştirilmiştir.
- Uygulama içi tüm kısımlar %100 Türkçeye çevrilmiştir.
- Anahat simgeleri için bir geçiş anahtarı eklendi.
- Araç çubuğu (Yükselt) düğmesi kaldırıldı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Wandeta
SHS

SHS

Üye
kardeşim eline sağlık güzel bir çalışma olmuş :oke:

• Beğen
Sehir_Tilkisi

Sehir_Tilkisi

Üye
Video indiriciye tıkkıyorum gene ğcretli üye olma çıkıyor video indirmiyor android sürümü 10

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt