YouTube Vanced TR v15.43.32 Orijinal Logo Reklamsız ve Arka Planda Oynatma

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s3 için uygun olanı yok herhalde rootlu arm 7 ve armağan 64 indirdim paket ayrıştırma hatası verdi
Evet maalesef uyumlu değil yeni sürüm olduğu için eski android sürümler ile uyumluluğu çok düşük, size eski versiyon bulup atabilirim ancak ondada hesabınız ile oturum açma yapamayacaksınız ne yazıkki.

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Evet maalesef uyumlu değil yeni sürüm olduğu için eski android sürümler ile uyumluluğu çok düşük, size eski versiyon bulup atabilirim ancak ondada hesabınız ile oturum yinede eski versiyon linki verirsen memnun olurum yapacak bişey yok idare edeceğiz artık

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Buyurun, eğer çalışmazsa telegramdan bana ulaşın yardımcı olurum

Link1:

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Buyurun, eğer çalışmazsa telegramdan bana ulaşın yardımcı olurum

Link1:
400 hatası veriyor telegram kullanmıyorum maalesef teşekkür ederim arkadaşım sağol

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
400 hatası veriyor telegram kullanmıyorum maalesef teşekkür ederim arkadaşım sağol
Kusura bakma fazla yardımcı olamıyorum cihazın çok eski ama birde şöyle deneyelim sana bir bağlantı daha bırakıcam bu linkte bu zamana kadar çıkmış tüm vanced versiyonları mevcut, en düşükten başlayıp denemeni tavsiye ediyorum ve non root olanları denersen daha sağlıklı olacaktır.

Link:

waterback

waterback

Üye

Bunu kullanın hem ücretsiz hemde açık kaynak.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim 42
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
Kusura bakma fazla yardımcı olamıyorum cihazın çok eski ama birde şöyle deneyelim sana bir bağlantı daha bırakıcam bu linkte bu zamana kadar çıkmış tüm vanced versiyonları mevcut, en düşükten başlayıp denemeni tavsiye ediyorum ve non root olanları denersen daha sağlıklı olacaktır.

Link:
Teşekkür ederim arkadaşım sağol
Mesaj birleştirildi:

Bunu kullanın hem ücretsiz hemde açık kaynak.
ilgin için teşekkür ederim arkadaşım sağol

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Konuya YouTube Vanced Dark(Koyu) Temalı Rootlu ve Rootsuz ayrı apk olarak linkler eklenmiştir. Linklerden indirebilirsiniz.

- Black(Siyah) ve Dark(Koyu) temalı sürümlerin arasındaki farkları göstermek için konu başlığına görseller eklenmiştir.

bymafya

Üye
Harika olmuş, elinize sağlık. Ama siyah (black) temalı olanın giriş sayfası da siyah olsaydı çok daha güzel olurdu. Tekrardan teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: MustafaErdqn
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Harika olmuş, elinize sağlık. Ama siyah (black) temalı olanın giriş sayfası da siyah olsaydı çok daha güzel olurdu. Tekrardan teşekkürler.
Rica ederim güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, dediğiniz konuyu çok iyi anlıyorum ancak karanlık(gece) modu destekleyen cihazınız var ise cihazınızdan karanlık modu aktif ettiğiniz zaman arka planda otomatik siyah oluyor ama dediğiniz gibi opsiyonel ve bunu yapan çok var aslında ve ben orjinalliğini bozmak istemediğim için öyle birşey yapmadım çok beğenilmez diye ama tabiki sizin gibi istyen vardır mutlaka, şunun sözünü verebilirim bir sonraki sürümde arka plan siyah olan versiyonda ayriyeten konuya eklicem ama şuan için sizin diğer versiyonu beklemeden bu versiyonda sizin için kısa bir çalışma yapıp hangi versiyonu kullanıyorsanız bana bildirin lütfen ben o seçtiğiniz versiyonu arka plan güncellemesini yapıp sizinle paylaşayım :oke:

bymafya

Üye
Rica ederim güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim, dediğiniz konuyu çok iyi anlıyorum ancak karanlık(gece) modu destekleyen cihazınız var ise cihazınızdan karanlık modu aktif ettiğiniz zaman arka planda otomatik siyah oluyor ama dediğiniz gibi opsiyonel ve bunu yapan çok var aslında ve ben orjinalliğini bozmak istemediğim için öyle birşey yapmadım çok beğenilmez diye ama tabiki sizin gibi istyen vardır mutlaka, şunun sözünü verebilirim bir sonraki sürümde arka plan siyah olan versiyonda ayriyeten konuya eklicem ama şuan için sizin diğer versiyonu beklemeden bu versiyonda sizin için kısa bir çalışma yapıp hangi versiyonu kullanıyorsanız bana bildirin lütfen ben o seçtiğiniz versiyonu arka plan güncellemesini yapıp sizinle paylaşayım :oke:
YouTube TR v15.43.32 Black (YouTube Logo) Arm64-v8a bu versiyonu kullanıyorum. Uygulama siyah versiyon ama açılış ekranı dark mod. Onun siyah olmasını istiyordum.İlginiz için çok teşekkür ederim.

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
YouTube TR v15.43.32 Black (YouTube Logo) Arm64-v8a bu versiyonu kullanıyorum. Uygulama siyah versiyon ama açılış ekranı dark mod. Onun siyah olmasını istiyordum.İlginiz için çok teşekkür ederim.
Merhaba, isteğiniz üzerine belirtmiş olduğunuz versiyonun açılış ekranı siyah temaya çevrilmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Link:

bymafya

Üye
Merhaba, isteğiniz üzerine belirtmiş olduğunuz versiyonun açılış ekranı siyah temaya çevrilmiştir. Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Link:
Tam istediğim gibi olmuş elinize emeğinize sağlık. Bundan sonraki yapacak olduğunuz güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim.

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Tam istediğim gibi olmuş elinize emeğinize sağlık. Bundan sonraki yapacak olduğunuz güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyorum. Tekrardan çok teşekkür ederim.
:rica: ben teşekkür ederim güzel yorumlarınız için, iyi forumlar dilerim.

• Beğen
Tepkiler: bymafya

Anam1Babam2

Üye
Eline sağlık gayet güzel ve sorunsuz ancak YouTube Music Vanced uygulamasının yeni güncellemesini de eklersen tadından yenmez kolay gelsin.
Mesaj birleştirildi:

Eline sağlık gayet güzel ve sorunsuz ancak YouTube Music Vanced uygulamasının yeni güncellemesini de eklersen tadından yenmez kolay gelsin.
Bu arada YouTube Müzik Vanced Logosunu nasıl kaldırabiliriz.

Son düzenleme:
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Mesaj birleştirildi:

Bu arada YouTube Müzik Vanced Logosunu nasıl kaldırabiliriz.
Merhaba, gerekli güncellemeleri yapıp gün içerisinde paylaşacağım.

• Beğen
Tepkiler: Anam1Babam2
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Konuya yeni sürüm (v4.02.51) YouTube Music eklenmiştir. Linklerden indirebilirsiniz.

- Vanced logo YT Music orijinal logosuna çevrilmiştir.
- Arm64-v8a ve Arm-v7a ayrı apk olarak eklenmiştir.

• Beğen
Tepkiler: Anam1Babam2

Anam1Babam2

Üye
Konuya yeni sürüm (v4.02.51) YouTube Music eklenmiştir. Linklerden indirebilirsiniz.

- Vanced logo YT Music orijinal logosuna çevrilmiştir.
- Arm64-v8a ve Arm-v7a ayrı apk olarak eklenmiştir.
Eline koluna sağlık yardımcı olduğun için tekrardan teşekkürler.

• Beğen

allcatraz

Üye
Eline koluna sağlık youtube indirme eklentisinde sd karta yükleme seçeneği ve m4a yerine mp3 olsa gerçekten tadından yenmez. Youtube için de çok teşekkür ederim sorunsuz bir şekilde kullanıyorum

• Beğen

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt