YouTube Vanced TR v15.43.32 Orijinal Logo Reklamsız ve Arka Planda Oynatma

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi

Merhaba arkadaşlar, bu makalemde YouTube Vanced'in (v15.43.32) yeni sürümünü ve yaptığım çalışmaları premium özellikleri ile birlikte %100 tamamen türkçe ve güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyor olacağım. Öncellikle uygulama "Team Vanced" geliştiricilerine ait, ancak ben sizlere logosu ve bazı ayarları Orijinal YouTube uygulamasına benzer ve uygun şekilde tarafımdan editlenmiş sürümü paylaşacağım. Aslında forumda bu konu ile ilgili birçok başlık var ancak sizlere güncel ve daha iyi bir YouTube deneyimi sunmak adına yeni bir konu olarak paylaşıyorum, youtube orijinal logolu yaptığım çalışma ile vanced logo'lu aradaki farkların karşılaştırması olan görselleri de paylaşıyorum, her türlü görüşlerinize ve geri bildirimlerinize daima açığım.

Detaylar:
- Vanced logo ve YouTube logo 2 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir.
- Dark (Koyu) ve Black (Siyah) temalı 2 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir. (Arasındaki farklar için görsellere bakabilirsiniz)
- YouTube Vanced uygulama ismi YouTube olarak düzeltilmiştir.
- Uygulama içi tüm menüler %100 Türkçeye çevrilmiştir.

Önemli Not: Lütfen cihazınız ile uyumlu olan versiyonu yükleyiniz aksi taktirde hata alabilirsiniz, "Siyah-Beyaz" temalı versiyon açılış ekranı arka planı beyazdır, "Siyah-Siyah" versiyon ise açılış ekranı arka planı siyahtır onun dışında hiç bir fark yoktur 2 si de uygulama içi amoled siyah temaya sahiptir, son olarak cihazınızda kurulu olan eski versiyonu silip önce micro_G sonra yeni YouTube apk dosyasını kurunuz. Her türlü sorunuz için cevap bırakırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

▪︎ Linkler güncellendi yeni sürüm YouTube Music eklendi.

YouTube Vanced (Türkçe)
Siyah-Beyaz Temalı:
Link1:
Link2:

Siyah-Siyah Temalı:
Link1:
Link2:

Dark(Koyu) Temalı:
Link1:
Link2:

YouTube Micro-G (TR-ENG)
Link1:
Link2:

YouTube Music (Türkçe)
Link1:

YouTube Video İndirme Eklentisi
Link1:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: SHS, Anam1Babam2, safakhan58 ve 8 diğerleri
xxxlman80

xxxlman80

Üye
Bunu doğrudan kurabiliyor muyuz yoksa kurmak için sai gibi başka programlara ihtiyaç var mı?

• Beğen
Tepkiler: MustafaErdqn
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Bunu doğrudan kurabiliyor muyuz yoksa kurmak için sai gibi başka programlara ihtiyaç var mı?
Dosyalar .apk uzantılıdır doğrudan kurabilirsiniz herhangi bir yardımcı yazılıma ihtiyacınız yok, yalnız kurmadan önce cihazınızda mevcut bir micro-G yada Vanced varsa silmeniz gerekiyor sonra sırasıyla önce micro-G sonrasında da YouTube apk yı kurunuz.
Mesaj birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar, YouTube üzerinden video yada ses dosyası indirebilmeniz için bir eklenti geliştirdim indirme bağlantısını konuya ekliyorum, kurulum ve kullanımı ile ilgili görsellere yada talimatlara bakabilirsiniz.

Kurulum Talimatları:

Mevcutta kurulu olan vanced ile ilgili hiç bir uygulamayı silmenize gerek yoktur direk indirip kurabilirsiniz.
1. YouTube uygulamasını açın ve indirmek istediğiniz videoyu açın ve Paylaş butonuna tıklayın
2. Açılan pencerede görselde gösterildiği gibi uygulamayı bulun ve tıklayın
3. Yine küçük bir pencere açılacak bu ekranda hangi çözünürlükte video yada audio seçeneğinden istediğinizi seçin ve indirin.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: adanali ali ve ÇaRşI 2387
tayren

tayren

Üye
:tşk: güzel paylaşımlarının devamını dilerim lâkin müzikler ....mp3 olarak inmiyor ....m4a olarak iniyor bu tür format bazı cihazlarda desteklenmemekte onunda çözümü :oke:

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: güzel paylaşımlarının devamını dilerim lâkin müzikler ....mp3 olarak inmiyor ....m4a olarak iniyor bu tür format bazı cihazlarda desteklenmemekte onunda çözümü :oke:
Teşekkürler bilgi için 😅 aslında bir diğer çözüm de mevcut snaptube kullanılabilir ama bu sefer eklenti olarak sunayım dedim gerekli düzeltmeleri yapıp en kısa zamanda güncelleyeceğim güzel yorumunuz için tekrar teşekkürler. :good:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: tayren
tayren

tayren

Üye
Teşekkürler bilgi için 😅 aslında bir diğer çözüm de mevcut snaptube kullanılabilir ama bu sefer eklenti olarak sunayım dedim gerekli düzeltmeleri yapıb en kısa zamanda güncelleyeceğim güzel yorumunuz için tekrar teşekkürler. :good:
Rjaa ederim kolay gele:coold:

• Beğen

bveo1990

Üye
Teşekkürler
Mesaj birleştirildi:

Arka planda çalarken ana ekrana görüntü ekranı gelmiyor ayarlardada,yok o yar

Son düzenleme:
  • Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler
Mesaj birleştirildi:

Arka planda çalarken ana ekrana görüntü ekranı gelmiyor ayarlardada,yok o yar
Öncelikle adnroid versiyonunuz nedir? ve Ayarlar>>Arka Plan>>Oynatma>>Her zaman açık bu şekilde mi bir kontrol edin ve açtığınız video yu küçük ekrana atmak için cihazının home tuşuna basın arka planda küçük ekranda oynatma yapacaktır.

bveo1990

Üye
Son düzenleme:
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
A7 v7.0 lolipop
Mesaj birleştirildi:

Arkaplanda oynatma diye bir ayar yok
Öncelikle Android 7 lolipop değil nougat sürümdür lolipop olan sürüm android v5 dir, hangi sürümü yüklediniz? Arm-v7a sürümünü kurmanız gerekiyor ve sizden ricam verdiğim linkteki video yu baştan sona izleyin eğer yine olmazsa sizinle özelden irtibata geçeceğim

Video:

Son düzenleme:

bveo1990

Üye
Öncelikle Android 7 lolipop değil nougat sürümdür lolipop olan sürüm android v5 dir, hangi sürümü yüklediniz? Arm-v7a sürümünü kurmanız gerekiyor ve sizden ricam verdiğim linkteki video yu baştan sona izleyin eğer yine olmazsa sizinle özelden irtibata geçeceğim

Video:
Kurdum denedim yine aynı videoyu izledim tamamını bu uygulamayı ilkdefa kullanmıyorum zaten sorun ana menüye gelmemesi telefonum hiç güncelleme yapmadım A7 arm7 lolipop

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Kurdum denedim yine aynı videoyu izledim tamamını bu uygulamayı ilkdefa kullanmıyorum zaten sorun ana menüye gelmemesi telefonum hiç güncelleme yapmadım A7 arm7 lolipop

Peki daha önce kullandıysan eğer aynı telefonda daha önceki versiyonlarda yapabiliyormuydun arka planda oynatmayı? son olarak sana başka bişey sorucam vanced uygulama bilgilerine girdiğin zaman resimdeki gibi resim içinde resim seçeneği var mı bakarmısın ve izin verilmiş durumda mı eğer öyle bir seçenek yoksa senin android versiyonun video olarak arka planda oynatmayı desteklemiyor bana telefon hakkında ya girerek android sürüm bilgilerini atarmısın görsel olarak?

bveo1990

Üye
Evet daha önce kullandım bu uygulamayı bu özellik vardı çalışıyordu tabi bir zaman sonra format attım telefona birdaha kurdum bu defada indirme yapmıyordu zaten herkezde aynı sorun varmış o aralar buraya daha önce resim atmadım nasıl atcam yaz bana atayım resmi
Mesaj birleştirildi:

Evet daha önce kullandım bu uygulamayı bu özellik vardı çalışıyordu tabi bir zaman sonra format attım telefona birdaha kurdum bu defada indirme yapmıyordu zaten herkezde aynı sorun varmış o aralar buraya daha önce resim atmadım nasıl atcam yaz bana atayım resmi

Son düzenleme:
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Duyuru:
Sunmuş olduğum Vanced uygulamasında şu anki güncel versiyonda dahil hiç bir sorun yoktur ancak arka planda video oynatma ile ilgili bazı cihazlarda sorun yaşanmasının sebebi android cihazlarda v7 ve altındaki android sürümlerde arka planda küçük resim olarak oynatma desteklenmemektedir malesef bu konu bizim ile ilgi değildir ve ne yazıkki yapabileceğemiz bir şey yoktur arka planda oynatma her cihazda mümkün ancak video yani küçük resim olarak oynatma sadece android v8(oreo) ve üst sürümlerde mevcuttur, ilgililere duyurulur Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: stainless steel ve adanali ali
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Konuya yeni sürüm Türkçe microG eklenmiştir.

Detaylar:
- Menüler ve açıklamalar %100 Türkçe'ye çevirildi.
- Huawei cihazlarda ilk denemeden sonra oturum açmanın başarısız olduğu bir hata düzeltildi.
- YouTube uygulaması kapandıktan sonra bildirim almadığı bir hata düzeltildi; Artık tüm YouTube bildirimleri ana ekrana ve bildirim ekranına düşecek.

Not: önceki ingilizce olan versiyonun üzerine güncelleme yapılmamaktadır o yüzden önceki microG sürümünü kaldırıp sonra yeni versiyonu kurmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Wandeta

Wandeta

Üye
Canlı yayın çalışmıyormu uygulama kendini kapatıyor hemen.

Mp3 indirme direk youtubeye entegre edilemezmi

Mikro G bazı yerler hala ingilizce.

Son düzenleme:
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Canlı yayın çalışmıyormu uygulama kendini kapatıyor hemen.

Mp3 indirme direk youtubeye entegre edilemezmi

Mikro G bazı yerler hala türkçe.
1. Canlı yayın çalışıyor test edildi şuan sorun yok lütfen cihazınız ile uyumlu sürümü yüklemeyi deneyin.

2. İndirme için sunduğum eklentide şuan mp3'e çevirememe sorunu var eklenti güncellendiği zaman entegre etmeye de çalışacağım.

3. İngilizce demek istediniz herhalde, microG %100 Türkçe'ye çevrilmiştir.

Edit: Linkler yenilendi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Wandeta
Wandeta

Wandeta

Üye
1. Canlı yayın çalışıyor test edildi şuan sorun yok lütfen cihazınız ile uyumlu sürümü yüklemeyi deneyin.

2. İndirme için sunduğum eklentide şuan mp3'e çevirememe sorunu var eklenti güncellendiği zaman entegre etmeye de çalışacağım.

3. İngilizce demek istediniz herhalde, o kısımlarda uygulamadan atma sorunları olduğu için çevirme yapamadım şuan için ama çalışmalarım devam ediyor bu sürümde olmasa bile diğer sürümlerde %100 Türkçeye çevrilmiş versiyon paylaşılacaktır. Takipte kalın teşekkürler...
Burdan tekrar indirdim kurdum kayıt çalışıyor canlı yayında youtube durduruldu dıyor kapanıyor.S7 edge Arm64-v8 Bir ayarı yoksa çalışmıyor

Youtube uygulamasında Ayarlar-Çeşitlide tek bir satır ingilizce

Son düzenleme:
  • Beğen
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Teşekkürler elinize sağlık

• Beğen
Wandeta

Wandeta

Üye
Kendi sitesinden indirdim canlı yayın çalışıyor.

Bu uygulamadada bu kısım ingilizce kalmış Ayarlar-Çeşitlide tek bir satır ingilizce

• Beğen

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt