YouTube Vanced(TR) Base 16.16.38 (REKLAMSIZ ve Arka Planda Çalan YouTube)

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Benim sunmuş olduğum versiyonda öyle bişey yapmanıza gerek yok sadece önce microG sonra youtube u yükleyip giriş yapmanız yeterli
Ben eski versiyonu sandım. Bir ara indirir bakarım. 😊
Mesaj birleştirildi:

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Sürümden kaynaklanan apk imzalama da hata oluşturduğu için şuan için çevirme yapamadık ancak imza sorununu çözdüğümüz anda orijinal logo lu versiyon eklenecektir takipte kalın teşekkürler...

Edit:
Orijinal logolu versiyon başlığa eklenmiştir, bağlantıdan indirebilirsiniz.

Link1:
Boyutu neden bu kadar yüksek yaw. Önceki daha düşüktü

Son düzenleme:

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Ben eski versiyonu sandım. Bir ara indirir bakarım. 😊
Mesaj birleştirildi:

Boyutu neden bu kadar yüksek yaw. Önceki daha düşüktü

Çünkü her yeni versiyonda biraz daha geliştirilip özellikleri daha fazla arttığı için haliyle boyutuda artıyor maalesef bizim elimizde olan birşey değil

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Çünkü her yeni versiyonda biraz daha geliştirilip özellikleri daha fazla arttığı için haliyle boyutuda artıyor maalesef bizim elimizde olan birşey değil
İndirdim. Maalesef açılmıyor bile sürekli kapanmaya zorluyor

• Beğen
Tepkiler: xpeople
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
İndirdim. Maalesef açılmıyor bile sürekli kapanmaya zorluyor

Önceki versiyonu sildiniz mi? Temiz kurulum deneyin isterseniz micro-G yide silin youtube da silin sonra benim başlıkta verdiğim micro G yi kurun sonra Youtube apk yı kurun çalışması lazım test edildi çünkü bir sorunla karşılaşmadım, bu arada android versiyonunuz nedir?

• Sevdim
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Önceki versiyonu sildiniz mi? Temiz kurulum deneyin isterseniz micro-G yide silin youtube da silin sonra benim başlıkta verdiğim micro G yi kurun sonra Youtube apk yı kurun çalışması lazım test edildi çünkü bir sorunla karşılaşmadım, bu arada android versiyonunuz nedir?

Dediklerini harfiyen uyguladım ama açılmadan direk kapanıyor. Neyse eski versiyona devam. Onda bir sıkıntı yok.

Sürüm 8.0.0

• Beğen
Tepkiler: xpeople
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Dediklerini harfiyen uyguladım ama açılmadan direk kapanıyor. Neyse eski versiyona devam. Onda bir sıkıntı yok.

Sürüm 8.0.0

Çok tuhaf olmaması lazım aslında ama herhangi bir hata veriyor mu yoksa direk mi atıyor birde şöyle deneyin; micgro G yi silip uygulamayı açmayı o şekilde bir dener misiniz eğer açılırsa aşağıdaki bağlantıdan eski micro g sürümünü bi kurup deneyin

Link1:

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Çok tuhaf olmaması lazım aslında ama herhangi bir hata veriyor mu yoksa direk mi atıyor birde şöyle deneyin; micgro G yi silip uygulamayı açmayı o şekilde bir dener misiniz eğer açılırsa aşağıdaki bağlantıdan eski micro g sürümünü bi kurup deneyin

Link1:
Hepsini tek tek denedim. Programa giriyorum 3 saniye sonra kapanmaya zorluyor

ByJoker33

ByJoker33

Üye
    Konu Sahibi
Konuda belirttim zaten YouTube Vanced'in kendi sitesinde ki versiyondan daha güncel bir sürüm, böyle bir sürüm yok dediğiniz olayı da açıkladım bu versiyon çıkmış olan youtube vanced'in v15.05.54 sürümünden alıntı değildir! Orijinal versiyonda ki sürümden alınıp düzenlenmiştir o yüzden sadece sürüm numarası değişikliği söz konusu bile değil, yenilikleri uygulamayı yükleyip bakabilirsiniz sırf oynatıcıdan bile anlarsınız, sizin baktığınız sürümler vanced sürümleri şu anda youtube un kendi resmi uygulamasında v15.30.36 versiyonu mevcut o yüzden bilip bilmeden iftira atmayalım lütfen!
Vanced Settings bölümünün altındaki sürümle
Hakkında bölümünde Uygulama sürümüne bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız
Geçmiş YouTube sürümlerinde 15.25.37 mevcut fakat 15.25.36 olarak ne normal, ne alfa ne de beta sürümü mevcut.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve fatihmenteş
ByJoker33

ByJoker33

Üye
    Konu Sahibi
KONU; ORJİNAL YOUTUBE İKONLU VE TAMAMEN TÜRKÇE BİR ŞEKİLDE SON SÜRÜME GÜNCELLENMİŞTİR.
(Adminler tarafından ekli dosyanın kaldırılması veya güncellenmesi gerekiyor. O eklenti son sürümle çalışmamaktadır).

• Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş, Wandeta ve MAERKEK
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
KONU; ORJİNAL YOUTUBE İKONLU VE TAMAMEN TÜRKÇE BİR ŞEKİLDE SON SÜRÜME GÜNCELLENMİŞTİR.
(Adminler tarafından ekli dosyanın kaldırılması veya güncellenmesi gerekiyor. O eklenti son sürümle çalışmamaktadır).
Verilen linklerdeki dosyalar eklenti halinde konuya eklenmiştir, teşekkürler. :)

• Beğen
Tepkiler: ByJoker33
Wandeta

Wandeta

Üye
MikriG neden arka planda batarya tüketmeye başladı

MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye

Eline sağlık orjinal vanced versiyonunda türkçe yoktu bu iyi olmuş 👍🏼

• Beğen
Tepkiler: ByJoker33
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Merhaba arkadaşlar, YouTube Vanced'in (v15.38.35) yeni sürümü çıktı güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyorum.

Detaylar:
- Sadece Original logo'lu ve Amoled siyah temalı versiyon eklenmiştir
- YouTube Vanced logo YouTube original logo ile değiştirilmiştir
- Yeni sürüm micro-G eklenmiştir.

Önemli Not: Lütfen eski versiyonun üzerine güncelleme yapmayınız sizdeki versiyonu kaldırıp yeni versiyonu sonra kurunuz ve kurulumda hata almamak için aşağıda verdiğim linklerden önce microG uygulamasını kurup ondan sonra YouTube apk yı kurunuz.

Link1:
Link2: Micro-G v0.2.12.203316 (Oturum Açma)

• Beğen
Tepkiler: zemmer
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
Merhaba arkadaşlar, YouTube Vanced'in (v15.40.37) yeni sürümü ile birlikte tamamen %100 türkçe ve güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyorum.

Detaylar:
- Vanced logo ve YouTube logo'lu 2 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir.
- YouTube Vanced uygulama ismi YouTube olarak düzeltilmiştir
- Uygulama içi tüm menüler %100 Türkçeye çevrilmiştir
- Eski veya orta seviyeli 64 bit destekli olmayan cihazlar için ayrı bir versiyon apk linki eklenmiştir.

Önemli Not: Lütfen cihazınız ile uyumlu olan versiyonu yükleyiniz aksi taktirde hata alabilirsiniz, cihazınız 64 bit destekliyorsa Arm64-v8a uzantılı dosyayı indiriniz, yada cihazınız 64 bit desteklemiyorsa yani 32 bit destekli ise Arm-v7a uzantılı dosyayı indiriniz ve son olarak cihazınızda kurulu olan eski versiyonu silip önce micro_G sonra yeni YouTube apk dosyasını kurunuz. Her türlü sorunuz için cevap bırakırsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Edit: YouTube Vanced çalışmalarımı artık yeni açtığım konu içerisinde paylaşıyorum güncellemelerden haberdar olmak için takip etmeyi unutmayın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: zemmer, Wandeta, adanali ali ve 1 kişi daha
ByJoker33

ByJoker33

Üye
    Konu Sahibi
(MİCROG'de dahil)

(NOT; Ekteki uygulamalar bir önceki güncellemedir. İndirme işleminizi link üzerinden yapmanız gere
kmektedir).

• Beğen
Tepkiler: Mamicuk ve MAERKEK

aserex

Üye
video indire bilirmiyiz

aserex

Üye
eklenti derken hangisini diyorsunuz

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
ByJoker33