YouTube Vanced TR 16.29.39 | YouTube Music TR 4.39.50 (Premium Mod)

musleysa

musleysa

Üye

Merhaba arkadaşlar, bu makalemde YouTube Vanced'in yeni sürümünü ve yaptığım çalışmaları premium özellikleri ile birlikte %100 tamamen türkçe ve güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyor olacağım. Öncellikle uygulama "Team Vanced" geliştiricilerine ait, ancak ben sizlere logosu ve bazı ayarları Orijinal YouTube uygulamasına benzer ve uygun şekilde tarafımdan editlenmiş sürümü paylaşacağım. YouTube orijinal logolu yaptığım çalışma ile Vanced logo'lu aradaki farkların karşılaştırması olan görselleri de paylaşıyorum, her türlü görüşlerinize ve geri bildirimlerinize daima açığım.

Detaylar:
- Vanced logo ve YouTube logo 2 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir.
- Beyaz, Siyah ve Koyu temalı 3 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir. (Arasındaki farklar için görsellere bakabilirsiniz)
- YouTube Vanced uygulama ismi YouTube olarak düzeltilmiştir.
- Uygulama içi tüm kısımlar Full Türkçeye çevrilmiştir

Snaptube Pro Özellikler:
- Video ve mp3 olarak indirme yapılabilir
- Video ve mp3 kalite seçimi yapılabilir
- İndirme için dosya kaydetme konumu belirleme
- Çoklu indirme özelliği ve araç cubuğu seçeneği
- İndirme sırasında duraklatma ve devam etme özelliği
- Gece modu tema özelliği
- Reklamsız ve sınırsız indirme özelliği

Bilgilendirme:
Lütfen cihazınız ile uyumlu olan versiyonu yükleyiniz aksi taktirde hata alabilirsiniz, "Beyaz" temalı versiyon açılış ekranı arka planı beyazdır, "Siyah" temalı versiyon ise açılış ekranı arka planı siyahtır onun dışında hiç bir fark yoktur 2 si de uygulama içi amoled siyah temaya sahiptir.

Not: Eğer önceden paylaştığım eski versiyon yüklü ise direk üzerine güncelleme yapabilirsiniz.

YouTube Vanced (Türkçe)
Beyaz Temalı:
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Link1:
Link2:
Link3:

Siyah Temalı:
Link1:
Link2:
Link3:

Koyu Temalı:
Link1:
Link2:
Link3:

YouTube Micro-G (Türkçe)
Link1:

YouTube Music (Türkçe)
Link1:

YouTube İndirme Eklentisi
Link1:
Link2:
teşekkürler 👏
Mesaj birleştirildi:

Samsung s3 için uygun olanı yok herhalde rootlu arm 7 ve armağan 64 indirdim paket ayrıştırma hatası verdi
hocam maşaallah halen s3 demisin

• Beğen
Tepkiler: MustafaErdqn
z.turk30

z.turk30

Üye
Son sürüme güncelledim şimdilik bir hata yok ancak ekran çözünürlüğü tamamen 720 yada 1080 yapılmıyor.O anda izlenilen video için çözünürlük hafızaya alınıyor teşekkür ederim

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Son sürüme güncelledim şimdilik bir hata yok ancak ekran çözünürlüğü tamamen 720 yada 1080 yapılmıyor.O anda izlenilen video için çözünürlük hafızaya alınıyor teşekkür ederim
Ayarlar 》Vanced ayarları 》Video ayarları menüsüne girip tercih edilen video kalitesini (720p 1080p yada hansini tercih ederseniz) ayarlamanız halinde izlediğiniz videolar direk otomatik olarak belirlemiş olduğunuz kaliteye ayarlanacaktır, sonradan video içerisinden bir daha kalite ayarı seçmenize gerek kalmayacaktır.

Son düzenleme:
z.turk30

z.turk30

Üye
Az önce buldum sonra sabah bu yazdığım aklıma geldi buraya geldim sağolun

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
YouTube Vanced TR v16.16.38 sürümü için Snaptube Pro indirme eklentisi entegre edildi.

- Videonun alt kısmındaki "İNDİR" butonuna tıklayarak artık indirme yapabilirsiniz.
(Bu özelliğin çalışması için Snaptube Pro eklentisinin yüklü olması gerekmektedir aksi halde çökme hatası alabilirsiniz, eklentiyi konu başlığındaki linkten indirebilirsiniz.)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: aycan54

dark3434

Üye
Üstadım eline sağlık birşey sormak istiyorum,migroG arka planda devamlı çslışıyor bataryayı etkiliyor bunu çözebilir miyiz.

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Üstadım eline sağlık birşey sormak istiyorum,migroG arka planda devamlı çslışıyor bataryayı etkiliyor bunu çözebilir miyiz.
Konu başlığındaki yeni sürümü yüklediniz mi?

dark3434

Üye
Konu başlığındaki yeni sürümü yüklediniz mi?
390 sürümü yüklüydü şimdi 500 verdiyonu kuruyorum inşallah düzelir ama migroG genelde çoğu verdiyonda hep otomatik kendi açılıyor arka planda habersiz çalışıyor izinleri vermediğim halde.

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
390 sürümü yüklüydü şimdi 500 verdiyonu kuruyorum inşallah düzelir ama migroG genelde çoğu verdiyonda hep otomatik kendi açılıyor arka planda habersiz çalışıyor izinleri vermediğim halde.
Yeni sürümde pil optimizasyonu sağlandı eğer yine sorun olursa arka planda çalışmasını devre dışı bırakın

dark3434

Üye
Yeni sürümde pil optimizasyonu sağlandı eğer yine sorun olursa arka planda çalışmasını devre dışı bırakın
Dediğiniz gibi yeni sürümde optimizasyon sağlandıktan sonra sorun olmaz elinize sağlık.

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Linkler son sürüme güncellenmiştir.

YouTube Vanced
- YouTube indirme eklentisi (Snaptube) bağlantısı uygulama içerisine taşındı
• Eklentiyi indirmek için; Ayarlar 》Vanced ayarları 》Snaptube PRO bağlantısına tıklayın
- Kaydırma kontrolleri ekranı (Parlaklık ve Ses için) Türkçeye çevrildi
- SponsoBlock ayarları menüsünde eksik kalan kısımlar Türkçeye çevrildi

Not: İndirme eklentisi sadece benim sunmuş olduğum YouTube sürümlerinde çalışır.

Micro-G
- YouTube microG Türkçe karakter hatası sorunu düzeltildi.

YouTube Music
- Açılış ekranındaki logo sorunu düzeltildi.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: aumit2893 ve musleysa

aumit2893

Üye

Merhaba arkadaşlar, bu makalemde YouTube Vanced'in yeni sürümünü ve yaptığım çalışmaları premium özellikleri ile birlikte %100 tamamen türkçe ve güncellenmiş haliyle sizlerle paylaşıyor olacağım. Öncellikle uygulama "Team Vanced" geliştiricilerine ait, ancak ben sizlere logosu ve bazı ayarları Orijinal YouTube uygulamasına benzer ve uygun şekilde tarafımdan editlenmiş sürümü paylaşacağım. YouTube orijinal logolu yaptığım çalışma ile Vanced logo'lu aradaki farkların karşılaştırması olan görselleri de paylaşıyorum, her türlü görüşlerinize ve geri bildirimlerinize daima açığım.

Detaylar:
- Vanced logo ve YouTube logo 2 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir.
- Beyaz, Siyah ve Koyu temalı 3 versiyon ayrı apk olarak eklenmiştir. (Arasındaki farklar için görsellere bakabilirsiniz)
- YouTube Vanced uygulama ismi YouTube olarak düzeltilmiştir.
- Uygulama içi tüm kısımlar Full Türkçeye çevrilmiştir

Snaptube Pro Özellikler:
- Video ve mp3 olarak indirme yapılabilir
- Video ve mp3 kalite seçimi yapılabilir
- İndirme için dosya kaydetme konumu belirleme
- Çoklu indirme özelliği ve araç cubuğu seçeneği
- İndirme sırasında duraklatma ve devam etme özelliği
- Gece modu tema özelliği
- Reklamsız ve sınırsız indirme özelliği

Bilgilendirme:
Lütfen cihazınız ile uyumlu olan versiyonu yükleyiniz aksi taktirde hata alabilirsiniz, "Beyaz" temalı versiyon açılış ekranı arka planı beyazdır, "Siyah" temalı versiyon ise açılış ekranı arka planı siyahtır onun dışında hiç bir fark yoktur 2 si de uygulama içi amoled siyah temaya sahiptir.

Not: Eğer önceden paylaştığım eski versiyon yüklü ise direk üzerine güncelleme yapabilirsiniz.

YouTube Vanced (Türkçe)
Beyaz Temalı:
Link1:
Link2:

Siyah Temalı:
Link1:
Link2:

Koyu Temalı:
Link1:
Link2:

YouTube Micro-G (Türkçe)
Link1:

YouTube Music (Türkçe)
Link1:

YouTube İndirme Eklentisi
Snaptube Pro (Eklenti)
• Eklentiyi indirmek için; Ayarlar 》Vanced ayarları 》Snaptube PRO bağlantısına tıklayın
Not: İndirme eklentisi sadece benim sunmuş olduğum YouTube sürümlerinde çalışır.
selamün aleyküm kardeşim Güncellemeyide Uygulama'nın içinden yapabilsek daha güzel olmazmı

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
selamün aleyküm kardeşim Güncellemeyide Uygulama'nın içinden yapabilsek daha güzel olmazmı
Maalesef uygulama geliştiricisi ben değilim ama zaten bu uygulamaların yüklendiği bir vanced manager uygulaması bulunuyor, team vanced geliştiricileri her yeni güncellemede size bildirim gönderiyor ve sizde yükle dediğinizde otomatik güncelliyor ancak ben onların yayınladığı sürümler üzerinden editleme yapıyorum ve ayrıca sunuyorum iserseniz o uygulamayıda kullanabilirsiniz ama benim düzenlediğim sürümü kullanmak için sunduğum dosyaları indirip apk olarak yüklemeniz gerekiyor.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: aumit2893

aumit2893

Üye
Maalesef uygulama geliştiricisi ben değilim ama zaten bu uygulamarın yüklendiği bir vanced manager uygulaması bulunuyor, team vanced geliştiricileri her yeni güncellemede size bildirim gönderiyor ve sizde yükle dediğinizde otomatik güncelliyor ancak ben onların yayınladığı sürümler üzerinden editleme yapıyorum ve ayrıca sunuyorum iserseniz o uygulamayıda kullanabilirsiniz ama benim düzenlediğim sürümü kullanmak için sunduğum dosyaları indirip apk olarak yüklemeniz gerekiyor.
Ben zaten sizin Editlediğiniz Sürümü kullanıyorum Bu sürüm Daha güzel ben sizin sürümünüzden memnunum benim kasdettiğim SnapTube Pro'nun linkini Uygulama içine koyduğunuz gibi Diğerlerinin linkinide İçerisine Koyabilir misiniz Daha Hoş durur manasında

• Beğen
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Ben zaten sizin Editlediğiniz Sürümü kullanıyorum Bu sürüm Daha güzel ben sizin sürümünüzden memnunum benim kasdettiğim SnapTube Pro'nun linkini Uygulama içine koyduğunuz gibi Diğerlerinin linkinide İçerisine Koyabilir misiniz Daha Hoş durur manasında
Tabiki koyabilirim ancak yeni sürüm geldiği zaman bildirim vermez yani her seferinde sizin girip kontrol etmeniz gerekir, zaten ben burdan yeni versiyonlar geldikçe paylaşıyorum ama aklımda bulunsun onun için belki güzel bir sistem yapabilirim.

• Beğen
Tepkiler: Fatih BaKeR ve aumit2893
MustafaErdqn

MustafaErdqn

Üye
    Konu Sahibi
Linkler son sürüme güncellenmiştir.

bu güncellemede yeni ikon tasarımı ve uygulama içi güncelleme desteği eklenmiştir.

YouTube Vanced
- Vanced ayarları bölümüne yeni menü ikonları eklendi
- Micro-G ve YouTube için uygulama içi güncelleme desteği eklendi

(Uygulamaların yeni sürümü çıktığı zaman editlenip bağlantıya eklenecektir, yeni sürüm güncellemesi için artık forum sitesi üzerinden indirme yapmanıza gerek yoktur. Vanced ayarları 》Destek 》Güncelle menüsünden ulaşabilirsiniz.)
- Uygulama içi Telegram destek bağlantısı eklendi
(Vanced ayarları 》Destek 》Telegram menüsünden artık bana ulaşabilirsiniz.)

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, Fatih BaKeR, aycan54 ve 1 kişi daha
huzurkentli

huzurkentli

Üye
Eline saglik güzel uygulama

Son düzenleme:
  • Beğen
ismail

ismail

Üye
Adamlardan daha iyi çalışıyorsun desek yeridir :)

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
teşekkürler 👏
Mesaj birleştirildi:

hocam maşaallah halen s3 demisin
Kusura bakma usta foruma pek girmiyorum şimdi gördüm mesajını iki gün öncesine kadar s3 le devam ediyordum bişeye sinirlendim duvara vurdum ekran buz gibi dağıldı çok üzüldüm ama yapacak bişey yok memnundum s3 efsane bir telefondu sende bilirsin şimdi telsiz kaldım para yok yeni bişey alacak temiz uygun fiyatlı note 2 bulursam alacağım s3 nerdesin gittin iyice kıymetlendin

• Beğen
Tepkiler: musleysa

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt