YouTube uygulamasına desteğini sürdürecek

 • 25 Eylül 2012
 • 348 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Apple tarafından yayımlanan iOS 6 güncelleştirmesini yapanlar Youtube uygulamasını kaybetmişti. Yapılan son açıklamayla birlikte Youtube'un, iOS sistemini güncellemeyenlerin uygulamasına destek vermeye devam edeceği söylendi.

  Google, iOS sistemini güncellemeyen kullanıcılar için Youtube desteği vermeye devam edeceğini açıkladı. Güncelleyenler için ise reklamsız Apple Youtube uygulaması bir daha geri gelmeyecek.


  Yine de verilen destek eskisi gibi olmayacak gibi görünüyor. Zira Apple ve Google arasındaki anlaşmanın sona ermesiyle iPhone ve iPad cihazlarda kullanılmak üzere tasarlanan uygulamaya verilecek desteğin tam olması beklenmiyor.


  Güncellemeyi yapmayan iOS kullanıcılarının eskisine göre daha az video kullanacağı ve kanallara üye olamayacağı söyleniyor.
  Kaynak;Hürriyet.
   


  Yazan: maxirabit
 2. Haber için teşekkürler :) Şu siteler html5 desteğini biraz hızlandırsalar, youtube uygulamalarına gerek kalmaz sanırım.
   
  maxirabit bunu beğendi.
 3. haber için teşekkürler.. Apple ürünlerini kullananlar düşünsün artık :D
   
  maxirabit bunu beğendi.
 4. Aslında şu var yıllar önce flash isteyen android alsın diye sert tepkiler verirdi apple,şimdiyse o tepkisini biraz olsun yıktı:)
   
  OttomaN TigeR bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/01/2019 - 15:00