Youtube Google Adsense Para Kazanma

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Youtube Google Adsense Para Kazanma
Google adsense hesabım etkinleşti.
Videolar işaretli para kazanma için neyse
google adsense reklamları kendi vercekmi yoksa
ben google ansense sitesi üzerinden oluştur falan demelimiyim

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
adsense hesabı oluşturup youtube ile ilişkilendir
youtubeden para kazanmayı aktif et video yüklerken reklam göstermesine izin ver sonrasında otomatik kazanırsın ama çok kazanmayı bekleme artık çok fazla youtuber olduğu için kazançlar çok düşmüş durumda

• Beğen
Tepkiler: jojo_va
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
adsense hesabı oluşturup youtube ile ilişkilendir
youtubeden para kazanmayı aktif et video yüklerken reklam göstermesine izin ver sonrasında otomatik kazanırsın ama çok kazanmayı bekleme artık çok fazla youtuber olduğu için kazançlar çok düşmüş durumda
ne kadar kazanabilirim

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ne kadar kazanabilirim
tahmini olarak 5,000 gösterime filan 0.20-0.50 krş arası ama abone sayına aktifliğine videonun kaç dakikasını izlemişler kaç tanesi reklama tıklamış gibi etkileri de düşünerek hesaplamak lazım (+ olarak aynı ip den tekrar izlenmelere para vermiyor diye biliyorum )

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
ne
tahmini olarak 5,000 gösterime filan 0.20-0.50 krş arası ama abone sayına aktifliğine videonun kaç dakikasını izlemişler kaç tanesi reklama tıklamış gibi etkileri de düşünerek hesaplamak lazım (+ olarak aynı ip den tekrar izlenmelere para vermiyor diye biliyorum )
ne kadar para olunca para bana aktarılır
bide ıban falan mı vermem lazım + kesinti yapcak mı kendine falan benim paradan?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
ne

ne kadar para olunca para bana aktarılır
bide ıban falan mı vermem lazım + kesinti yapcak mı kendine falan benim paradan?
200 tl olunca çekebilirsin herhangi bir banka hesabı vermek zorundasın kesinti olmaz diye biliyorum banka yaparsa bilmiyorum
ayrıca düzgün para kazanman için youtube hesabının konumunu amerika göstermen lazım yoksa sıkıntı veya daha az kazanma vb şeyler olabilirmiş diye duydum

• Beğen
Tepkiler: Gofrettin115
jojo_va

jojo_va

Üye
Konuyu hortlattim. :D
Aslında 5000 görüntülenme de 0.50 krş degil. Adsense ayrintilarda BGBK böyle bişey yazması gerekiyor,Oda tahmini 1.57 civarı olucak.Oda bin görüntülenme başına anlamına gelmekte.

Üst Alt