Youla: "O adamı anlamıyorum"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Youla: "O adamı anlamıyorum"
Beşiktaş maçı sırasında Engin Baytar ile tartışan Youla karşılaşma sonrasında sert açıklamalar yaptı. Engin'nin her maçta bir oyuncuyla tartıştığını söyleyen Youla, "Her topu ona vermemizi istiyor. Olacak iş değil. anlamıyorum bu adamı" dedi.

Youla yaptığı açıklamada "Beşiktaş çok iyi bir takım. Biz 3 puan almak istedik ama olmadı. Biz pozisyonları değerlendiremedik. Ama onlar girdiklerini attılar. Büyük takım olmanın farkı bu işte. Önümüzde zor maçlar var. Beşiktaş şampiyon olabilir ama Sivasspor bu sene çok iyi oynuyor. Benim çok iyi 2 arkadaşım Sivasspor'da oynuyor. İnşallah Sivasspor şampiyon olur" dedi. Engin ile saha içinde yaşadıkları diyalog için ise "O adam hep aynı. Her hafta biriyle tartışıyor. Faul oldu. Geldi topu istiyor. Her topu istiyor. Her topu alıyor. Ben de git kendi başına oyna o zaman dedim. Daha önce Batuhan ile tartıştı, bugün benimle. Yani ben olmasam haftaya başka bir oyuncu ile tartışacak. Gidiyor hocayla tartışıyor, hakemle tartışıyor, takım arkadaşları ile tartışıyor bu adam. Olacak iş değil. Anlayamıyorum o adamı" dedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...